Erken Rezervasyon Size Hangi Avantajları Sağlar?

Erken rezervasyon döneminde herkesin aklındaki soru aynı: Erken rezervasyon gerçekten işe yarıyor mu? Cevap veriyoruz ; kesinlikle evet. Öncelikle bu tüm dünyada uygulanan ve çoğu insanın iple çektiği bir dönem. İş stresinden kurtulmak, şehrin gürültüsünden biraz olsun uzaklaşarak sevdiklerinizle baş başa kalabilmek, kalabalık, baskı, kaygı gibi pek çok olumsuzluktan sıyrılmak için senede sadece bir kez kullanabileceğimiz yıllık iznimiz var. Hal böyle olunca herkes bu izni en iyi şekilde ve maksimum zevk alabileceği bir yerde kullanmak istiyor. Erken rezervasyon da işte tam bu noktada devreye giriyor. Erken rezervasyon ile sayısız otel seçeneği arasından istediğinizi seçerek yerinizi avantajlı fiyatlar yakalayabilirsiniz.

Erken rezervasyon

Kasım-aralık aylarında başlayıp ilerleyen aylarda indirim oranları yavaş yavaş azalarak devam ediyor. Hayalinizdeki tatile çok uygun fiyatlarla sahip olabilmek için bu dönemi değerlendirebilirsiniz. Eğer siz de yıllık izninizi ve resmi tatilleri hesaplayarak tatilinizi erkenden planlarsanız, aslında pek çok avantaja sahip oluyorsunuz. Gelin erken rezervasyon nedir, hangi avantajları sağlar bahsedelim.

Erken Rezervasyon Yaparsam Kazancım Ne Olur?

“Kışın ortasında yaz tatilini mi planlayacağız?” diye düşünmeyin, tüm otellerin bu dönemde doluluk oranlarına ulaştığını unutmayın. Tatilinizi %50’ye varan indirimlerle alarak içiniz rahat bir şekilde sıcak yaz günlerini beklemeye koyulabilirsiniz. “Yaz gelmeden hiç düşünemem tatil matil” derseniz de indirim oranları biteceğinden aynı odayı normal fiyatından almak zorunda kalacaksınız. Erken rezervasyon ile otelinizde yerinizi ayırttığınızda uçak biletinizi de erkenden alabilirsiniz. Tam tersi durumda ise işinizi son dakikaya bırakmış olacağınız için uçak biletiniz çok pahalıya denk gelebilir, bizden söylemesi.

Erken rezervasyon

Tatilinizi çok önceden planladığınızda yaz geldiğinde “İzin alabilecek miyim? İznim iş arkadaşlarımla çakışır mı?” gibi soruları düşünmekten de kurtulmuş olacaksınız. Kafanız rahat içiniz ferah bir şekilde sırtınızı yaslayıp tatilinizin gelmesini beklemek dışında bir tasanız olmayacak.

Seçim Yapma Özgürlüğü 

Diğer yandan erken rezervasyonun başladığı dönemde sayısız otel ve oda seçeneğiniz varken yaz yaklaştıkça bu alan gitgide daralıyor. Sebebi ise pek çok kişinin yerini çoktan ayırtması, dolayısıyla otellerin dolması. Yani kısacası erken rezervasyon döneminden yararlanmazsanız çok büyük ihtimalle hiç istemediğiniz bir bölgede pek de beğenmediğiniz bir otelde konaklamak zorunda kalacaksınız. Oysa birkaç ay önceden bahçe manzaralı veya deniz gören odaları seçebilir; havuzlu, denize yürüme mesafesinde veya merkeze yakın konumda oluşunu dilediğinizce belirleyebilirsiniz. Seçme şansı olmadığından ilk bulduğu boş odayı tutmak zorunda kalmaktansa bu dönemi değerlendirmek size de çok daha mantıklı gelmiyor mu?

Erken rezervasyon

Siz de Akdeniz veya Ege’nin en özel kıyılarında, hayalinizdeki tatili yaşayabileceğiniz en güzel otellerde tatilinizi planlayın, unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz harika günlere geri sayımı başlatın!

Erken Rezervasyonunuzu Hemen Şimdi Yapmak İçin Tıklayın! 

Otelle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir