Erken Rezervasyon Dönemi: Erken Rezervasyon Hakkında Her Şey

Erken rezervasyon döneminde herkesin aklındaki soru aynı. Erken rezervasyon gerçekten işe yarıyor mu? Cevap veriyoruz; kesinlikle evet. Öncelikle bu tüm dünyada uygulanan ve çoğu insanın iple çektiği bir dönem oluyor erken rezervasyon dönemi. İş stresinden kurtulmak, şehrin gürültüsünden biraz olsun uzaklaşarak sevdiklerinizle baş başa kalabilmek, kalabalık, baskı, kaygı gibi pek çok olumsuzluktan sıyrılmak için senede sadece bir kez kullanabileceğimiz yıllık iznimiz var. Hal böyle olunca herkes bu izni en iyi şekilde ve maksimum zevk alabileceği bir yerde kullanmak istiyor. Erken rezervasyon da işte tam bu noktada devreye giriyor. Erken rezervasyon ile sayısız otel seçeneği arasından istediğinizi seçerek yerinizi avantajlı fiyatlar yakalayabilirsiniz.

Erken rezervasyon

Erken Rezervasyon Ne Zaman Başlıyor?

Kasım – aralık aylarında başlayıp ilerleyen aylarda indirim oranları azalarak devam ediyor. Hayalinizdeki tatile çok uygun fiyatlarla sahip olabilmek için bu dönemi değerlendirebilirsiniz. Eğer siz de yıllık izninizi ve resmi tatilleri hesaplayarak tatilinizi erkenden planlarsanız, aslında pek çok avantaja sahip oluyorsunuz. Gelin erken rezervasyon nedir, hangi avantajları sağlar bahsedelim.

Erken Rezervasyon Yaparsam Kazancım Ne Olur?

“Kışın ortasında yaz tatilini mi planlayacağız?” diye düşünmeyin, tüm otellerin bu dönemde doluluk oranlarına ulaştığını unutmayın. Tatilinizi %50’ye varan indirimlerle alarak içiniz rahat bir şekilde sıcak yaz günlerini beklemeye koyulabilirsiniz. “Yaz gelmeden hiç düşünemem tatil matil” derseniz de indirim oranları biteceğinden aynı odayı normal fiyatından almak zorunda kalacaksınız. Erken rezervasyon ile otelinizde yerinizi ayırttığınızda uçak biletinizi de erkenden alabilirsiniz. Tam tersi durumda ise işinizi son dakikaya bırakmış olacağınız için uçak biletiniz çok pahalıya denk gelebilir, bizden söylemesi.

Erken rezervasyon

Tatilinizi çok önceden planladığınızda yaz geldiğinde “İzin alabilecek miyim? İznim iş arkadaşlarımla çakışır mı?” gibi soruları düşünmekten de kurtulmuş olacaksınız. Kafanız rahat içiniz ferah bir şekilde sırtınızı yaslayıp tatilinizin gelmesini beklemek dışında bir tasanız olmayacak.

Erken Rezervasyon Otelleri 

Onlarca otel arasından hangisini seçelim? Hangi otel bana en uygundur? Acaba memnun kalır mıyım? Bu yaz tatilini nerede yapmalı? İşte bu ve benzeri tüm soruların cevabı erken rezervasyon otellerinde yatıyor. Erken rezervasyonun başladığı dönemde sayısız otel ve oda seçeneğiniz bulunuyor. Yaz yaklaştıkça bu alan gitgide daralıyor. Sebebi ise pek çok kişinin yerini çoktan ayırtması, dolayısıyla otellerin dolması. Yani kısacası erken rezervasyon döneminden yararlanmazsanız çok büyük ihtimalle hiç istemediğiniz bir bölgede pek de beğenmediğiniz bir otelde konaklamak zorunda kalacaksınız. Oysa birkaç ay önceden bahçe manzaralı veya deniz gören odaları seçebilir; havuzlu, denize yürüme mesafesinde veya merkeze yakın konumda oluşunu dilediğinizce belirleyebilirsiniz. Seçme şansı olmadığından ilk bulduğu boş odayı tutmak zorunda kalmaktansa bu dönemi değerlendirmek size de çok daha mantıklı gelmiyor mu?

Erken rezervasyon

Siz de Akdeniz veya Ege’nin en özel kıyılarında, hayalinizdeki tatili yaşayabileceğiniz en güzel otellerde tatilinizi planlayın, unutulmaz anlar yaşayabileceğiniz harika günlere geri sayımı başlatın! Soru, görüş ve önerileriniz ile tur veya otel talepleriniz hakkında bilgi almak istediğiniz her şeyi aşağıda yer alan formu doldurarak bizlere iletebilirsiniz.

Erken Rezervasyonunuzu Hemen Şimdi Yapmak İçin Tıklayın! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir