Ekim Ayı Burç Yorumları ve Seyahat İpuçları

(Öncelikle Yükselen Burcunuza Göre Okumanızı Öneririm)

KOÇKOÇ:

Sevgili Koçlar, Ekim ayını genel anlamıyla burcunuz açısından mercek altına aldığımızda ikili ilişkiler, iş ve sağlık konularının öne çıktığını ifade edebiliriz. 23 Ekim‘e kadar ortaklıklar evinde seyrine devam eden Güneş sizin başkalarıyla birlikte hareket edebileceğinizi ve tanınmış önemli kişilerle birlikte paylaşıma açık olduğunuz bir sürece işaret etmekte. Bununla birlikte Ekim ayının ilk haftasında Merkür’ün bu alanda geri harekette olması nedeniyle ilişkiler ve ortaklıklar bağlamında biraz daha ihtiyatlı olmanızı gerektirmekte. 9 Ekim itibariyle ileri harekete geçecek olan Merkür evlilik, birtakım ortaklıklar, yeni anlaşmalar ve sözleşmeler açısından daha verimli bir döneme gireceğinize de işaret etmekte. Bu süreçte iş ve ortaklıklar bağlamında askıda kalmış olan bir seyahat planınız var ise 9 Ekim sonrasını değerlendirebilirsiniz. 8 Ekim itibariyle Venüs Başak geçişi ve Mars’ın da bu alana bulunmasıyla iş yaşamı ve çalışma koşulları açısından oldukça hareketli bir döneme gireceğinizin de sinyallerini vermekte. Çalışma ortamınıza vurgu yapan bu etkiler iş değişikliği, yeni bir iş teklifi gündeme gelebilir. Bu noktada yoğun çalışma şartlarının etkisiyle bağışıklık sisteminize ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 13 Ekim‘de Terazi burcunda gerçekleşecek yeni ay yakın ilişkileriniz ile bağlantılı konularda yeni bir başlangıcın da kapılarını aralamakta. 27 Ekim‘de maddi kazanımlar ve finansal konularla bağlantılı ev alanınızda gerçekleşecek dolunayın etkisiyle parasal anlamda beklemiş olduğunuz bir olay neticelenebilir.

BoğaBOĞA:

Sevgili Boğalar, Ekim ayı genel etkilerini burcunuz açısından değerlendirdiğimizde aşk yaşamı, özel ilişkiler, çocuklara dair sorumluluklarınız, hobileriniz, sanatsal yaratıcılığınız ile birlikte iş konularının gündeminizde olacağının işaretlerini vermekte. Burcunuzun yönetici gezegeni Venüs 8 Ekim itibariyle Başak burcuna geçerek özel ilişkileriniz ve aşk yaşamınızı destekleyen bir etkiyi de beraberinde getirecek. Bununla birlikte Mars’ın da bu ev alanında seyrine devam etmesi aşk ve cinsellik temalarının daha da vurgulanacağının işaretlerini vermekte. Fazlaca enerjiyi bu noktada sportif faaliyetler ile ilgilenerek ya da sanatsal anlamda yaratıcılığınızın olduğu alanlara odaklanarak değerlendirebilirsiniz. 9 Ekim itibariyle geri harekette bulunan Merkür nihayet ileri hareketine başlayarak çalışma ortamı ve iş yaşamınızı ilgilendiren noktalarda askıda kalmış olan projeler ve birtakım aksaklıkların giderilmesi noktasında size destek sağlayacak. İşinizi ve kariyerinizi ilgilendiren birtakım seyahatler bu dönemde gündeme gelebilir. 13 Ekim’de Terazi burcunun 19 derecesinde güzel bir yeni ay gerçekleşmekte. Burcunuz açısından bu yeniayı değerlendirdiğimizde işiniz, çalışma ortamınız ile bağlantılı konularda yeni başlangıçlara imza atmak anlamında değerlendirebilirsiniz. 27 Ekim’de burcunuzda bir dolunay meydana gelecek. Oldukça dikkat çekici olacağınız bu dolunayda kişisel önemli birtakım kararlar alma, bir şeyleri sonlandırmak ve fiziksel görünümünüzle ilgili birtakım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz.

İkizlerİKİZLER:

Sevgili İkizler, Ekim ayı genel etkileri açısından burcunuzu mercek altına aldığımızda yuva, ev, aile, yerleşime ait konularla birlikte çocuklar ve özel ilişkilerinizin vurgulandığı bir ay olarak değerlendirmemiz mümkün. Gezegen geçişleri ve görünümleri açısından burcunuzu değerlendirdiğimizde 8 Ekim itibariyle Venüs Başak burcuna geçiş yapmakta. Bu gezegensel geçişin etkisiyle evinizi güzelleştirmek, ev değişikliği yapmak emlak-alım satımı gibi konularda Venüs’ün desteğini alabileceksiniz. Evinizde olmayı her zamandan daha fazla isteyeceğiniz bu dönemde Mars’ın da bu ev alanında olması nedeniyle ev kazaları ve ev içerisindeki agresyonlar ve tartışmalara karşı daha ihtiyatlı olmanızı öneririm. Bunun yanında ev güvenliğini sağlamak adına birtakım tedbirleri arttırmanız gerekmekte. İletişim, hız, sözleşmeler, anlaşmalar gibi kelimelerle ifade ettiğimiz Merkür nihayet 9 Ekim itibariyle ileri hareketine başlayarak çocuklarınız, özel ilişkileriniz, sanatsal yaratıcılığınız, hobileriniz, yaşamdan keyif aldığınız alanlardaki birtakım terslikler ve yanlış anlama-anlaşılmalar gibi halihazırda var olan tersliklerin artık bittiği bir döneme işaret etmekte. Bu dönemde çocuklarınız ya da partnerinizle yapacağınız bir tatil, seyahat fikri gündeme gelebilir. 13 Ekim’de oldukça güzel etkilere sahip bir yeni ay meydana gelmekte. Bu yeni ay ile birlikte yeni bir  aşk ilişkisi gündeme gelebilir. 27 Ekim’de Boğa burcunda gerçekleşecek olan dolunayın etkisiyle içsel anlamda yalnız kalma, kalabalıklardan uzaklaşma ve izole olma hissi içerisinde olabilirsiniz. Spritüel çalışmalar ve içsel çalışmalar anlamında inanç turizmi ve tematik seyahatler bu günlerde size iyi gelebilir.

YengeçYENGEÇ:

Sevgili Yengeçler, Ekim ayı genel etkileri açısından burcunuzu mercek altına aldığımızda yakın çevre ilişkileriniz, eğitim öğretime dair konular, birtakım anlaşma ve sözleşmeler ile birlikte ev ve emlak konularının vurgulanacağı bir aya işaret etmekte. 23 Ekime dek Terazi burcunda seyrine devam edecek olan Güneş aile ilişkileri, ev yaşamınızın olduğu alanı aydınlatarak aile ilişkilerinizin de güçlendiği bir dönemi bize vurgulamakta. Estetik, güzellik ve finansal konularla ifade ettiğimiz Venüs 8 Ekim itibariyle yakın çevrenizle olan ilişkileriniz, medya, yayıncılık ,reklam gibi alanlardaki aktiviteleriniz açısından destekleyici bir etki sağlayacak. Bu dönemde seyahat etmek ve tatil yapmak gibi keyifli aktivitelere yönelebilirsiniz. Ancak bu alanda Mars’ın da seyrine devam ettiğini unutmadan yakın çevre ile olan ilişkilerimizde daha esnek olmaya dikkat etmeliyiz. Zihinsel uğraşlar için oldukça uygun olan bu dönemi yeni şeyler öğrenmek, düşüncelerimizi etkili bir biçimde ifade etmek için kullanabiliriz. Bu dönemde hız gezegeni Mars’ın varlığını göz ardı etmeden özellikle seyahatlerimizde ve trafikte daha dikkatli olmalıyız. Tanrıların habercisi olarak adlandırdığımız Merkür nihayet 9 Ekim itibariyle ileri hareketine başlayarak ailevi konular ve özel ilişkilerinizde meydana gelen birtakım pürüzlerin de daha rahat bir ortamda çözülebileceğinin sinyallerini vermekte. 13 Ekim’de Terazi burcunda etkileri olumlu bir yeni ay meydana gelmekte. Bu dönemi ev içerisinde yapmayı düşündüğünüz değişiklikler var ise değerlendirebilirsiniz. 27 Ekim’de Boğa burcunda meydana gelecek dolunay idealleriniz, umutlarınız ve çeşitli grup çalışmaları ile ilgili birtakım yeni fırsatları beraberinde getirmekte.

Seyahat

AslanASLAN:

Sevgili Aslanlar, Ekim ayı genel etkileri açısından burcunuzu mercek altına aldığımızda finansal konularla birlikte yakın çevre ilişkilerinizin vurgulandığını ifade etmemiz mümkün. Aşk, güzellik, estetik ve finans gibi kelimelerle ifade ettiğimiz Venüs 8 Ekim itibariyle maddesel kazanımlarınızı ve yeteneklerinizi ifade eden ev alanınıza geçiş yaparak bu alanlarda size destek sağlayacak. Bu dönemde yeteneğinizle bağlantılı konularda parasal kazanımlar elde etmeniz mümkün. Ancak Mars’ın da bu ev alanında seyahat ettiğini unutmadan fazlaca para harcama eğilimine karşı biraz daha dikkatli olmalıyız. Maddesel konularla bağlantılı gereksiz birtakım tartışmalar gündeme gelebilir. 17 Eylül’den beri geri harekette olan Merkür siz Aslanlara yakın çevre, akraba ilişkileri, birtakım anlaşma ve sözleşmeler konusunda pürüzler meydana getirdi. Ancak güzel haber Merkür 9 Ekim itibariyle ileri harekete geçerek sözünü ettiğimiz konularla bağlantılı pürüzlerin giderilmesi noktasında size destek sağlayarak yakın çevre ilişkilerinizde daha rahat ve akıcı bir iletişim kurmanızı sağlayacak. Bu dönemde kısa seyahatler ve bir tatil gündeme gelebilir. Dolayısıyla yeni bir anlaşma ve sözleşme yapmak için 9 Ekim sonrasını beklemenizi öneririm. 13 Ekim’de Terazi burcunda güzel etkileri olan bir yeniay var. Bu dönemde eğitim öğretim, reklam, satış, pazarlama gibi konularda yeni birtakım başlangıçlara imza atmanız gündeme gelebilir. 27 Ekim’de Boğa burcunda meydana gelecek olan dolunay kariyer evinizi aydınlatarak ani bir iş teklifi, kariyerinizde beklemiş olduğunuz bir terfi ve kazanca işaret etmekte.

BaşakBAŞAK:

Sevgili Başaklar, burcunuzda bulunan gezegen yığılımının etkisiyle oldukça hareketli bir Ekim ayı sizi beklemekte. Burcunuzda bulunan gezegensel etkileri göz gezdirdiğimizde Güneş 23 Ekim’e kadar Terazi burcunda seyrine devam ederek finansal konularla bağlantılı ev alanınızı aydınlatacak. Önemli ve etkin kişilerin desteğiyle parasal birtakım kazanımlar elde edebilirsiniz. Bunun yanında 17 Eylül’den beri Terazi burcunda geri harekette bulunan Merkür parasal konularla bağlantılı konulara birtakım aksaklıklar ve gecikmeler vasıtasıyla engeller yaratmıştır. Ancak güzel haber Merkür 9 Ekim itibariyle ileri hareketine başlayarak sözünü ettiğimiz finansal konularla ilgili işlerinizin daha rahat ilerlemesini sağlayacak. Estetik, güzellik, finans aşk gibi kelimelerle ifade ettiğimiz Venüs 8 Ekim itibariyle burcunuza geçerek bulunduğunuz ortamda dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak. Bu dönemde  fiziksel görünümünüzle ilgili birtakım değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bununla birlikte Mars’ın da burcunuzda Ekim ayı boyunca seyrine devam edecek olması daha aktif, enerjik ve hareketli bir dönemde olacağınıza işaret etmekte. Bu etki altında acelecilik ve hızlı hareket etme eğiliminin sonucunda minik birtakım kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Karşınızdaki kişilerle iletişiminizde ben merkezli bir tavır sergilemek yerine orta noktayı yakalamaya çalışmanızı öneririm. 13 Ekim’de parasal konularla bağlantılı yeni bir başlangıca imza atmak söz konusu olabilir. 27 Ekim’de Boğa burcunda meydana gelecek dolunayın etkisiyle medya, yayıncılık ve yurt dışı bağlantılı konularda beklediğiniz bir gelişme aydınlanabilir ve bu dönemde uzak yerlere  bir seyahat fikri gündeme gelebilir.

TeraziTERAZİ:

Sevgili Teraziler, Ekim ayı genel etkileri açısından burcunuzu mercek altına aldığımızda gizlilik, izole olma ihtiyacı, ruhsal ve manevi konular ile dış görünüşünüzü, bedensel sağlığınızı  ilgilendiren noktaların olduğu alanların vurgulandığını gözlemlemekteyiz. Burcunuzda bulunan Güneş 23 Ekim’e kadar olan dönemde kendinizi daha güçlü ve yenilenmiş bir biçimde ifade edebileceğinize işaret etmekte. 17 Eylül’den beri burcunuzda geri harekette bulunan ve geçmişle bağlantılı birçok konuyu gündeme taşıyan Merkür nihayet 9 Ekim itibariyle ileri harekete başlamakta. Bu nedenle kişisel anlamda herhangi bir girişimde bulunmak için 9 Ekim sonrasını beklemenizi öneririm. 8 Ekim itibariyle Başak burcuna geçecek olan Venüs genel anlamıyla sosyal yaşamda aktif olmak yerine içe çekilme ve izole olma ihtiyacını size her zamankinden daha fazla hissettirecek. Bu dönemde platonik ya da gizli aşk ilişkileri, özel ilişkilerde birtakım pürüzler ortaya çıkabilir. Mars’ın da ekim ayı boyunca bu yaşam alanında olduğunu dikkate alırsak özellikle perde arkasından yapılan düşmanlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Enerjinizin içe çekildiği bu dönemi içsel bilgeliğinizi artırmak ve ruhsal konulara yönelmek olarak değerlendirebilir fiziksel ve ruhsal anlamda size iyi gelebilecek tatil ve seyahatlere çıkarak değerlendirebilirsiniz. 27 Ekim’de Boğa burcunda bir dolunay meydana gelerek öncesinde alt yapısını hazırlamış olduğunuz finansal bir konu aydınlanabilir. Krediniz onaylanabilir ya da beklemiş olduğunuz parasal bir konu neticelenebilir.

AkrepAKREP:

Sevgili Akrepler, Ekim ayı genel etkileri açısından burcunuzu mercek altına aldığımızda arkadaşlıklar, mesleki kazanımlar, idealler çeşitli guruplar vasıtasıyla oluşturulmuş topluluklar ve bununla birlikte içsel anlamda inzivaya çekilme düşüncesi gibi noktaların vurgulandığını ifade edebiliriz. Burcunuzun yönetici gezegeni olan Mars ile birlikte estetik, sanat, aşk yaratıcılık gibi kelimelerle ifade ettiğimiz Mars’ın Başak burcunda yer alması çeşitli gruplarla birlikte hareket edeceğiniz, arkadaşlık ilişkilerinizin ve ekip çalışmalarının yoğun olacağı bir ayın da sinyallerini vermekte. 8 Ekim itibariyle Venüs’ün Başak burcunda seyrine başlayacak olması çeşitli organizasyonlar, geleceğe yönelik idealler konusunda size destek sunacak. Ancak bu bağlamda Mars’ın da bu ev alanında olduğunu göz ardı etmeden katılmış olduğunuz topluluklarda ve kalabalık ortamlarda enerjinizi iyi dengelemeniz, arkadaşlarınızla ilişkilerinizde daha sakin bir tutum içerisinde olabilmenizi öneririm. Bu yoğun enerjiyi ekip çalışmalarında öncülük ederek ya da ideallerinize odaklanarak dengeleyebilirsiniz. Bu süreçte çeşitli organizasyonlar dahilinde bir seyahat fikri ortaya çıkabilir. 17 Eylül’den beri 12.ev alanınızda geri harekette bulunan Merkür  9 Ekim’e dek geri harekette bulunan Merkür sizi daha karamsar bir ruh haliyle birlikte geçmişin muhasebesini yapmanıza neden oldu. Ancak 9 Ekim sonrası ileri harekete başlayacak olan Merkür olaylara ve olgulara  geçmişe çok fazla takılmadan daha sağlıklı bir biçimde bakabilmenizi sağlayacak.

YayYAY:

Sevgili Yaylar, Ekim ayı genel etkileri açısından burcunuzu mercek altına aldığımızda kariyeriniz, meslek yaşamınız, yaşamdaki amaçlarınız ve ideallerinizin fazlaca vurgulandığı bir ay olarak görünmekte. Sorumluklar ve disiplin kelimeleriyle birlikte andığımız Satürn artık burcunuzda ve 2017 yılına dek sizi birtakım sınavlara tabi tutacak. 23 Ekim’e dek Terazi burcunda seyrine devam eden Güneş gruplar ve topluluklarla ifade ettiğimiz 11. ev alanınızı aydınlatarak bu alanda bir hareketi de beraberinde getirmekte. 8 Ekim itibariyle kariyer evinizde ilerleyecek olan Venüs’ün etkisiyle üst pozisyonda olan kişilerle ilişkinizde olumlu bir etki sağlayacak. Halihazırda Mars’ın da bu ev alanında seyrine devam ettiğini düşünürsek hedef ve idealleriniz anlamında oldukça enerjik ve yüksek bir motivasyonla hareket edeceğinizi ifade edebiliriz. Bu dönemi olumlu bir biçimde değerlendirmek isterseniz kesinlikle hedeflerinize odaklanarak ve sizden üst pozisyonda olan kişilerle herhangi bir gerilim yaşamamaya dikkat ederek geçirmenizi öneririm. 17 Eylül’den itibaren hedefler, idealler, ekip çalışmaları ile bağlantılı ev alanınızda geri harekette bulunan Merkür nihayet 9 Ekim itibariyle ileri hareketine başlayarak bulunduğunuz sosyal ortamlarda ve arkadaşlık ilişkilerinde daha olumlu etkileri beraberinde getirecek. 13 Ekim’de Terazi burcunda gerçekleşecek olan yeni ay ın etkisiyle başkalarıyla birlikte ve bir topluluk dahilinde hareket ettiğiniz yaşam alanınızda yeni bir başlangıç söz konusu. Bu nedenle amaç ve geleceğe dönük hedeflerinizi gerçekleştirmede bu yeniayı değerlendirebilirsiniz. 27 Ekim’de Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay işinizle bağlantılı bir konuda beklediğiniz bir gelişmeyi sonuçlandıracak.

İtalya

OğlakOĞLAK:

Sevgili Oğlaklar, Ekim ayı genel etkileri açısından burcunuzu mercek altına aldığımızda yurt dışı bağlantılı işleriniz, reklam, pazarlama, medya, satış gibi konular ile birlikte eğitim-öğretim konusunun vurgulandığı bir ay olarak karşımıza çıkmakta. Bunun yanında kariyer evinizde bulunan Güneş ve geri hareketteki Merkür’ün Ekim ayının ikinci haftasına dek burcunuzda bulunan Pluto ile görünümü ev, aile ve kariyeriniz ile bağlantılı konularda sizi biraz zorlayabilir. Estetik, sanatsal yaratıcılık, finans ve aşk gibi kelimelerle ifade ifade ettiğimiz Venüs gezegeni yurt dışı bağlantılı iller, uzak ülkeler, eğitim-öğretime dair konular noktasında size destek sağlayacak. Hareket ve hız gezegeni Mars’ın da bu ev alanında oluşu motivasyonunuzun ve odak noktanızın sözünü ettiğimiz konularla ilgili alanlarda bir hareketi beraberinde getirecek. Bu dönemde yurtdışı bağlantılı seyahatler ve uzak ülkelerdeki kişilerle yapmış olduğunuz finansal yatırımlar gündeme gelebilir. 17 Eylül’den beri kariyer ve meslek alanınızda geri harekette bulunan Merkür gezegeni nihayet 9 Ekim’de düz hareketine geri dönmekte. Bu noktada iş yaşamınızdaki aksaklıklar, hayatınızda otorite pozisyonunda olan kişilerle iletişim sorunlarını daha rahat çözmenizde size destek sağlayacak. 13 Ekim’de Terazi burcunda gerçekleşecek yeni ayın etkisiyle mesleki hedefleriniz ve kariyerinizde yeni başlangıçlarla değiştirici, dönüştürücü olabilecek noktalar karşımıza çıkmakta. 27 Ekim’de Boğa burcunda meydana gelecek olan aşk yaşamınızı ve çocuklarınızı ilgilendiren konularda beklemiş olduğunuz bazı gelişmelerin sonuçlanmasını sağlayacak.

KovaKOVA:

Sevgili Kovalar, Ekim ayı genel etkileri açısından burcunuzu mercek altına aldığımızda ortaklaşa sahip olunan kaynaklar, miras, nafaka, prim, hisseli kazançlar, kredi gibi eş ya da ilişkiler yoluyla oluşturulmuş ortak finansal kazanımların vurgulandığına görmekteyiz. 23 Ekim’e kadar Terazi burcunda seyahatine devam edecek olan Güneş sözünü ettiğimiz döneme kadar eğitim-öğretim, inanca dair konular, uluslararası ilişkiler, eğitim öğretim amaçlı seyahatler için size destek sağlayacak. Bu alanlarda 17 Eylül’den beri geri harekette olan Merkür 9 Ekim itibariyle ileri hareketine geçecek. Bu nedenle sözünü ettiğimiz konularla ilgili birtakım anlaşma ve sözleşmelere imza atmak için 8 Ekim sonrasını beklemenizi öneririm. Venüs 8 Ekim sonrasında Başak burcuna geçerek ortak finansal yatırımlar, esin kaynakları, miras, prim, sigorta gibi finansal konularda beklemiş olduğunuz haber ve gelişmelerde size destek sağlayacak. Bunun yanında Venüs ile birlikte Mars’ın da bu alandan geçiyor olması nedeniyle ortak finansal yatırımlar konusunda bazı gerilimlerin de yaşanabileceğinin sinyallerini vermekte. Ekim ayı içerisinde vergi, ödemeler konusuna ayrıca dikkat etmenizi öneririm. Bu dönemde birtakım cerrahi müdahaleler gündeme gelebilir ve metafizik konulara doğru çekildiğinizi hissedebilirsiniz. 13 Ekim’de Terazi burcunda gerçekleşecek yeni ay yurt dışı, eğitim-öğretim ile  bağlantılı konularda yeni başlangıçlara ve birtakım seyahatlere  işaret edebilir. 27 Ekim’de Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay ile aile bireyleriniz ilgilendiren konular, ev içerisinde yapılması düşünülen değişiklikler, emlak alım satım konusunda netleşecek birtakım gelişmelerin olduğunuz ifade edebiliriz.

BalıkBALIK:

Sevgili Balıklar, Ekim ayı genel etkilerini burcunuz açısından genel olarak değerlendirdiğimizde evlilik, ortaklıklar, ikili ilişkiler gibi konularda hareketliliğin gözlemlendiği ve ortaklıklar yoluyla oluşturulmuş kazanımların ön planda olduğunu ifade edebiliriz. Gezegensel geçişleri burcunuz açısından değerlendirdiğimizde 23 Ekim’e kadar Terazi burcunda seyahat edecek olan Güneş eş ve ortağınızın gelirleri, krediler, vergiler, borç alacak verecek gibi konuların önem kazanacağı bir dönemde olduğunuza işaret etmekte. Bununla birlikte minik cerrahi bir operasyon da gündeme gelebilir. 17 Eylül’den itibaren 8. ev alanınızda geri harekette bulunan Merkür nihayet ileri hareketine başlayarak banka, kredi, alım-satım gibi konularda ortaya çıkan birtakım pürüzleri de beraberinde getirmişti. Ancak güzel haber Merkür 9 Ekim itibariyle bu alanda ileri hareketine başlayarak sözünü ettiğimiz konularda daha çabuk ve akıcı enerjilerin oluşmasını sağlayacak. Beklemiş olduğunuz bir alacak ya da onaylanmamış bir kredi için 9 Ekim sonrasını beklemenizi öneririm. Venüs 8 Ekim itibariyle karşıt burcunuz olan Başak burcuna geçerek evlilikler, ortaklaşa girişimler açısından olumlu etkiler ve destekler sağlamakta. Ancak bu noktada unutmamamız gereken ise Mars’ın da ekim ayı boyunca aynı yaşam alanlarında Venüs ile birlikte hareket edeceği. Bu nedenle odak ve motivasyon noktanız ilişkileriniz olacak. İlişkilerinizde yoğun bir enerji akışı ve hareketliliğin olduğu bu dönemde rekabet, hırs, özgürleşme tutkusu ile birtakım kopmalar yaşatabilirsiniz.

Yıldızların Düşlerinizi Gerçek Kılması Dileğiyle…

blank

Emine GÜCEK 11.07.1978 Adana doğumlu olup ilk eğitimini Mersin'de,orta ve lise eğitimini Adana'da tamamlamıştır.Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesi,Edebiyat Öğretmenliği bölümünden mezun olmuş, ülkenin farklı illerinde eğitimcilik yapmıştır. Münasebetsiz uzun hüzünleri, manasız kısa sevinçleri yaşamda anlamlandırma döngüsünde ve kendi içine yaptığı uzun yolculuklarda,astroloji hayatının orta noktasında olmuştur. Astrolojiye olan ilgisi yaşamın aslında zamanı ve mekanı yaşlandırmaktan daha da öte bir şey olduğunu farkettiği ve "AN"ların kalitesinin büyüsünü keşfettiğinde ortaya çıkmıştır. Astrolojik sembolleri çözme çabasında yolu, onu Astroloji Türkiye'nin değerli eğitmenleri Devrim Dölen ve Devrim Yılmazer ile buluşturmuştur. Astroloji Türkiye, Astroloji Akademisi mezunudur. DerKİ.com ve AstroTürkiye.com'da Astroloji,Ezoterizm ve Mitoloji ile ilgili araştırma yazıları yazmaktadır. Yay yükselenli ve 9. ev stelyumlu haritası vaatlerini gerçekleştirme noktasında onu, bitmek bilmeyen bir araştırma arzusuna,yayıncılık,farklı kültürleri tanıma isteğine doğru çekmiştir. Seyahat etmiş olduğu yerlerdeki bölgeye has gözlemlerini,bölgenin tarihi ve turistik mekanlarıyla birlikte dokusunu paylaşmak istemiş ve bu nedenle Gezmelerde.com seyahat portalını açmıştır. Yıldızların düşlerinizi gerçek kılması dileğiyle......... ASTROLOJİADA-Emine GÜCEK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir