Eğlencenin Adresi İbiza

İbiza dünyaca ünlü plajları ve eğlence mekânlarıyla Ibiza, Akdeniz’in en ünlü ve en eğlenceli adası. İbiza’da gün 24 saat dolu dizgin ve yorulmaya asla ama asla izin yok.

Çam, badem, incir ve zeytin ağaçlarının eşsizleştirdiği kıyı şeridine serpilmiş dünyanın en ünlü plajları, denizi, kumu, güneşi, bir kısmı dünya mirası listesine alınmış mimari eserleriyle çılgın yaşamın doğum yeri Ibiza…

İspanya’nın özerk bölgelerinden Balear Adaları’ndan biri olan İbiza, eğlence dünyasının Avrupa’daki en önemli merkezlerinden. Plajları ve partileriyle dünya jet sosyetesinin tercih ettiği adada, her an ünlü bir simayla karşılaşabilirsiniz. Masmavi denize upuzun kumsalların eşlik ettiği ada, aynı zamanda ‘özgürlükler adası’ olarak da biliniyor.

Dünyaca ünlü plajları ve eğlence mekanlarıyla son 30 yıldır tatilde eğlenceden asla vazgeçmeyenlerin birinci tercihi olan İbiza’da günün 24 saati dolu dizgin yaşanıyor.

İbiza’ya ayak bastığınızda buranın, Avrupa’nın favori gece hayatı merkezlerinden birisi olduğunu hemen anlıyorsunuz. 50 civarında  plajın ve 100 milden uzun bir sahil şeridinin yer aldığı İbiza’da, Akdeniz lezzetlerini tadabileceğiniz her anlayışa ve damak tadına hitap eden restoran, bar, otel ve su sporları merkezleriyle tatilden eğlenmeden dönmeniz mümkün değil.

İbiza’nın sadece eğlence, kum ve denizden ibaret olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Adada UNESCO tarafından koruma altına alınan yerlerini gezerek seyahatinize tarih ve kültür öğeleri de ekleyebilirsiniz.

İbiza Adası, 40 km uzunluğunda ve 25 km genişliğinde olduğu için adanın neresine giderseniz gidin seyahat süresi 1 saati aşmıyor. İbiza’da gece hayatı 01.00′den sonra hareketleniyor. Gece kulüplerine 02.00′den önce gitmek mantıklı değil, çünkü DJ’ler gece 03.00 gibi performans gerçekleştiriyor. Space, Pacha, Privilege, Amnesia, Edenve Es Paradis adanın en ünlü kulüpleri. Adaya seyahat için en uygun zaman ise tabii ki yaz ayları.

İbiza tatilinizi unutulmaz kılmak için, dünyanın en güzel gün batımı izleme noktaları arasında gösterilen Chill-out’un doğduğu yer  Cafe Del Marda, gün batımını izleyerek doğanın eşsizliğine bir kez daha tanık olabilirsiniz.

İbiza ve Mutlaka Yapılması Gerekenler

  • Ada’nın meşhur plajlarında deniz ve güneşin tadını çıkarmadan sakın dönmeyin. Özellikle plajların en popüleri olan Bora Bora’da Akdeniz’in tadı bir başka… Sant Antoni Plajı’nda ise mutlaka gün batımını izleyin.
  • Avrupa’nın en eğlenceli adasında sabahın ilk ışıklarına kadar süren partilere mutlaka ama mutlaka katılın.
  • İbiza enfes Akdeniz mutfağı ile de oldukça doyurucu bir tatil rotası. Zeytinyağlı leziz yemekler, deniz mahsulleri, birbirinden enfes şaraplar adada tadabileceğiniz lezzetler… Deniz mahsullü paella ve günün belirli saatlerinde atıştırılan tapas’lar kesinlikle tadılması gereken lezzetler. Tabii İspanyolların ünlü içeceği “Sangria” da unutulmamalı.

Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Terapi yöntemi gezmek, okumak, araştırmak ve öğrenmek olan, insana ve doğaya aşık, daha gezeceği uzuuun yolu olan bir kadın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir