Ege Akdeniz Turu ile Her Gece Eğlence

Yaz demek tatil demek; tatil demek deniz, kum, güneş ve doyasıya eğlence demek. Birbirinden eğlenceli aktivitelerin olduğu, doğaya ve denize doyacağın tatil seçenekleri kapıda seni bekliyor. İşte sana unutulmaz anılar yaratacak, tatilini unutulmaz kılacak Ege Akdeniz turu…

Ege Akdeniz Turlarıyla Kıyıları Keşfetme Zamanı

En keyifli tatillerin  başında şüphesiz uzun süreli ve bol aktiviteli kıyı turları yer alıyor. Ege Akdeniz turları; ulaşım, konaklama, yemek, eğlence, çevre gezisi ve rehberlik hizmetlerinden dilediğince yararlanabileceğin eşsiz bir tatil fırsatı sunuyor. Farklı şehirlerden kalkış imkanı sunan bu turlar, belirlenen güzergahta birbirinden güzel yerleri de keşfetmeni sağlıyor.

Titizlikle seçilmiş kaliteli otellerde ücretsiz açık büfe kahvaltı, gezilen yörenin lezzetlerine göre seçilmiş uygun bütçeli öğle yemeklerini tadabilir ve yine otelde son bulan  ücretsiz akşam yemekleriyle de  lezzete doyabilirsin. Gündüz çevre gezisi, tekne turları, ekstrem sporlar yapabilir, gecenin ilerleyen saatlerinde rehber eşliğinde tatil beldesinin eğlence merkezlerini gezebilirsin. Canlı müzik sunan mekanlarda müziğin keyfini çıkarabilir, disko müzik çalan mekanlarda sabaha kadar dans edebilirsin.

Ege Akdeniz Turu ile Tatilde Eğlenceye Doyun

Bütün gün deniz ve güneşin keyfini çıkardın, birbirinden lezzetli yemeklerle damağında enfes tatlar bıraktın ve artık eğlenmeye hazırsın. Yörenin gece kulüplerini tanıyan rehberler eşliğinde dilediğin eğlenceyi bulabilir, tatilin keyfini doyasıya yaşayabilirsin. Sahil kenarında sıralı canlı müzik sunan barlar, publar,  açık  hava elektronik müzik çalan büyük diskolar, konserler, sahil partileri  sabahın ilk ışıklarına kadar süren eğlencenin tadını çıkarabilirsin. Dilersen tatil boyunca her gece farklı bir aktiviteye katılarak dolu dolu bir tatil geçirebilirsin.

Ulaşım, konaklama, sabah ve akşam yemekleri, bazı gündüz gezilerini kapsayan tur, ekstra tercihlerde uygun bütçeli seçeneklere ulaşmanızı sağlıyor. Bölgedeki yerleri iyi tanıyan rehberler size eşlik ederek nerede ne yenir ne içilir ve fiyat konusunda  seni bilgilendiriyor. Özel indirimlerden de yararlanabileceğin, kaliteli hizmet sunan işletmelerde dilediğince eğlenebilirsin.

Tatile Damgasını Vuran Tekne Partileri

Gündüz mavinin ve güneşin tadını çıkardığın teknede, bir de gece parti olduğunu düşünsene! İskeleden belli bir saatte müşterilerini aldıktan sonra açıklarda demir atan tekne, yetenekli DJ’ lerin müzikleri eşliğinde yıldızların parladığı unutulmaz bir gece seni bekliyor. Mevsimin meyvelerinden hazırlanmış birbirinden lezzetli  kokteyller ve özel ikramlarla rüya gibi bir gecenin tadı damaklarda kalıyor. Dilerseniz otelde vakit geçirmek ya da rehber eşliğinde discoda eğlenmek yerine turdan ayrı olarak tekne partilerine katılabilirsiniz.

Jolly Tur kalitesi ve güvencesiyle eşsiz bir tatil yaşamak, gece hayatına doymak ve eğlence anlayışında fark yaratmak istiyorsan daha ne bekliyorsun! Şimdi tatilin tam zamanı Ege Akdeniz Turu ile her gece eğlence seni bekliyor.

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir