Ege Akdeniz Turu ile Ekstrem Sporlara Doyacaksın

Deniz, kum ve güneşi özleyenler için asla kaçırılmaması gereken Ege Akdeniz turu, ekstrem spor tutkunları için de alternatifler sunuyor. Tatiline heyecan katmak ve birbirinden keyifli deneyimler yaşamak istiyorsan işte sana rehber olabilecek birbirinden eğlenceli aktivite seçenekleri:

Denizin Derinliklerini Merak Edenlere Benzersiz Dalış Deneyimi

Doğası ve havasıyla  muhteşem bir tatil yöresi olan Kaş,aynı zamanda derinliklerinde sakladığı cennetle de kendine hayran bırakıyor. Özellikle dalış tutkunlarının mutlaka gitmesi gereken Kaş’ın bir çok bölgesinden tüplü ya da tüpsüz dalış yapılabiliyor. Yine de bir yer önerilmesi gerekirse kanyon adı verilen bölgede benzersiz güzelliklere tanıklık etmek mümkün. Rengarenk ve eşi benzeri görülmemiş mercan balıklarıyla bir arada  yüzmek inanılmaz bir deneyim olsa da biraz büyük olanlarıyla karşılaştığında adrenalin biraz daha artırıyor. Yıllar önce batmış bir Yunan gemisinin kalıntıları da kanyonda derinliklerinde duruyor. Bir başka dalış noktası olarak  Kemer, Kalkan, Datça, Yassı kaya, Marmaris köpek balığı koyu ve falezler de tercih edilebiliyor.

Yamaç Paraşütüyle Ayakların Yerden Kesilsin

İşte adrenalin tutkunlarını çılgına çevirecek bir deneyim, yamaç paraşütü… Metrelerce yüksekten havanın itici gücüyle uçmak, adeta insana kendini kuş gibi özgür hissettiriyor. Tabi ki bunun için en uygun yer olan Fethiye Ölü Deniz‘de yamaç paraşütü tutkunlarını bekleyen üç farklı nokta bulunuyor. Dilersen sevdiğinle dilersen arkadaşınla da bu eşsiz deneyimi paylaşmak istersen çift kişilik yamaç paraşütleri bulunuyor. Hayatında hiç unutulmayacak bir anı olacak bu deneyim, tatil anlayışınızı baştan sona değiştirebilecek etkiler yaratıyor. Ayrıca Denizli‘ye bağlı Yaylacık Dağı yamaç paraşütü sevenler için alternatif bir seçenek oluşturuyor.

blank

Tatilin Keyfini Raftingle Çıkar

Her insanın hayatında mutlaka yaşaması gereken bir spor rafting. Hem adrenalin yüklü hem de inanılmaz eğlenceli olunca insan tekrar tekrar deneyimlemek istiyor. Raftingi ilk defa deneyecek olanların gözü korkmasın, uzman rehberler raftinge başlamadan önce gerekli tüm bilgileri  aktarıyor. Düşme esnasında ne yapılması gerektiğini, nasıl kürek çekilmesi gerektiğini detaylıca anlatıyor ve sizinle beraber tura katılıyor.

blank

Rafting için dünya çapında da bilinen Antalya’nın Manavgat Beşkonak ilçesine bağlı Köprülü Kanyon ilk sırada yer alıyor. Her yıl dünyanın her yerinden turist ağırlayan Köprülü Kanyon, buz gibi suyu ve eşsiz doğasıyla da büyülüyor.

Bu birbirinden benzersiz deneyimleri tatmak ve eşsiz bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsan Jolly Tur’un  Ege Akdeniz Turu seni bekliyor.

blank

Terapi yöntemi gezmek, okumak, araştırmak ve öğrenmek olan, insana ve doğaya aşık, daha gezeceği uzuuun yolu olan bir kadın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir