Ege Akdeniz Turu ile Ekstrem Sporlara Doyacaksın

Deniz, kum ve güneşi özleyenler için asla kaçırılmaması gereken Ege Akdeniz turu, ekstrem spor tutkunları için de alternatifler sunuyor. Tatiline heyecan katmak ve birbirinden keyifli deneyimler yaşamak istiyorsan işte sana rehber olabilecek birbirinden eğlenceli aktivite seçenekleri:

Denizin Derinliklerini Merak Edenlere Benzersiz Dalış Deneyimi

Doğası ve havasıyla  muhteşem bir tatil yöresi olan Kaş,aynı zamanda derinliklerinde sakladığı cennetle de kendine hayran bırakıyor. Özellikle dalış tutkunlarının mutlaka gitmesi gereken Kaş’ın bir çok bölgesinden tüplü ya da tüpsüz dalış yapılabiliyor. Yine de bir yer önerilmesi gerekirse kanyon adı verilen bölgede benzersiz güzelliklere tanıklık etmek mümkün. Rengarenk ve eşi benzeri görülmemiş mercan balıklarıyla bir arada  yüzmek inanılmaz bir deneyim olsa da biraz büyük olanlarıyla karşılaştığında adrenalin biraz daha artırıyor. Yıllar önce batmış bir Yunan gemisinin kalıntıları da kanyonda derinliklerinde duruyor. Bir başka dalış noktası olarak  Kemer, Kalkan, Datça, Yassı kaya, Marmaris köpek balığı koyu ve falezler de tercih edilebiliyor.

Yamaç Paraşütüyle Ayakların Yerden Kesilsin

İşte adrenalin tutkunlarını çılgına çevirecek bir deneyim, yamaç paraşütü… Metrelerce yüksekten havanın itici gücüyle uçmak, adeta insana kendini kuş gibi özgür hissettiriyor. Tabi ki bunun için en uygun yer olan Fethiye Ölü Deniz‘de yamaç paraşütü tutkunlarını bekleyen üç farklı nokta bulunuyor. Dilersen sevdiğinle dilersen arkadaşınla da bu eşsiz deneyimi paylaşmak istersen çift kişilik yamaç paraşütleri bulunuyor. Hayatında hiç unutulmayacak bir anı olacak bu deneyim, tatil anlayışınızı baştan sona değiştirebilecek etkiler yaratıyor. Ayrıca Denizli‘ye bağlı Yaylacık Dağı yamaç paraşütü sevenler için alternatif bir seçenek oluşturuyor.

Tatilin Keyfini Raftingle Çıkar

Her insanın hayatında mutlaka yaşaması gereken bir spor rafting. Hem adrenalin yüklü hem de inanılmaz eğlenceli olunca insan tekrar tekrar deneyimlemek istiyor. Raftingi ilk defa deneyecek olanların gözü korkmasın, uzman rehberler raftinge başlamadan önce gerekli tüm bilgileri  aktarıyor. Düşme esnasında ne yapılması gerektiğini, nasıl kürek çekilmesi gerektiğini detaylıca anlatıyor ve sizinle beraber tura katılıyor.

Rafting için dünya çapında da bilinen Antalya’nın Manavgat Beşkonak ilçesine bağlı Köprülü Kanyon ilk sırada yer alıyor. Her yıl dünyanın her yerinden turist ağırlayan Köprülü Kanyon, buz gibi suyu ve eşsiz doğasıyla da büyülüyor.

Bu birbirinden benzersiz deneyimleri tatmak ve eşsiz bir tatil deneyimi yaşamak istiyorsan Jolly Tur’un  Ege Akdeniz Turu seni bekliyor.

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Terapi yöntemi gezmek, okumak, araştırmak ve öğrenmek olan, insana ve doğaya aşık, daha gezeceği uzuuun yolu olan bir kadın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir