Doyumsuz Bir Tatil İçin Haftasonu Turları

Doyumsuz Bir Haftasonu İçin 

Yorgun geçen bir çalışma haftasından sonra, haftasonu tatilinizi farklı alternatiflerle değerlendirebilirsiniz. Gezmeye meraklı biriyseniz ve uzun zamanınız yoksa Jolly Tur’un düzenlediği tek gece konaklamalı haftasonu kültür turları tam size göre.

İstanbul civarında oturuyorsanız Jolly Tur’un bir gece konaklamalı Edirne İğneada Turu ile keyifli bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Sabahın ilk ışıklarıyla Langoz ormanın içindeki DUPNİSA (İblisima) mağarasının ardından doğa ile iç içe sahil kasabası İğneada’ya ulaşacaksınız. Temiz hava ile huzur bulacağınız turun ikinci gününde Edirne’nin adından söz ettiren camilerini ziyaret edebilirsiniz.

Edirne

Jolly’nin hafta sonu turlarına diğer bir alternatif olan Akçakoca Amasra İnkumu Turu ise ilk gün Akçakoca’nın eşsiz güzelliğine kavuşacaksınız. İkinci gün ise adını mitolojiye göre bir amazon kraliçesinden, tarihsel anlatıma göre bir Pers prensesinden alan ve Fatih Sultan Mehmet’in ‘’Lala Lala, Çeşm-i Cihan (Dünya’nın Gözü) bu mu ola?” dediği ve hayranlığını ifade ettiği Uyuyan Prenses lakaplı Amasra’ya gideceksiniz.

Ege’nin kendisine hayran bırakan doğasını ve birbirinden güzel zeytinyağlı yemeklerini tatmak istiyorsanız Ayvalık Cunda Adası Kazdağları Turu tam size göre. Sabahın ilk ışıklarında Ayvalık Şeytan sofrasının dinginlik veren manzarasıyla mest olurken, ikinci gün Kaz Dağları’nda oksijen depolayabilirsiniz.

Haftasonu Turları Cunda

Hafta sonu turlarına farklı bir alternatif ise Gökçeada Bozcaada Turu. İlk gün Gökçeada’nın güneyinde yer alan ve altın sarısı kumsallara sahip olan Aydıncık diğer adı Kefalos plajını keşfedebilirsiniz. Hemen plajın yanı başında bulunan çeşitli hastalıklara iyi geldiği rivayet edilen Tuz Gölü’nde çamur banyosu yapabilirsiniz.  İkinci gün Bozcaada’ya gidilen turda, Bozcaada Kalesi’ni panoramik olarak görebilirsiniz. Dilerseniz eski Rum mahallesini ve eski Türk mahallesini gördükten sonra turkuaz rengine bürünmüş denize girebilirsiniz.

Bozcaada

Deniz ve kültür tatilini yaşayacağınız Kuşadası Çeşme Alaçatı Turu’nda ise sabahın erken saatlerinde tekne turu için Kuşadası limanına hareket ediliyor. Baradan, Soğuksu ve Maydonoz koylarında yüzme molasının ardından yapacağınız panoramik şehir turunda Öküz Mehmet Paşa Kervanasarayı‘nı görme fırsatı bulacaksınız.  Günün devamında eski Rum köyü olan Şirince’de gezerek şarap tadımlarına katılabilirsiniz. Turun ikinci gününde Çeşme Kalesini ziyaret edip, otantik çarşısında gezebilir, Alaçatı’da birbirinden güzel taş evlerinin arasında dolaşabilir veya denize girebilirsiniz.

Kusadasi

Eğer İstanbul’dan çok fazla uzaklaşmadan kafanızı dinlemek istiyorsanız Kerpe Kefken Şile Ağva Turu’na katılabilirsiniz. Turun ilk günü Kefken’in panoramik turun ardından bölgenin en büyük ve en korunaklı plajı olan Kumcağız plajında denizin ve güneşin keyfini çıkaracaksınız. İkinci gün ise aşıklar bölgesi olan Ağva’ya ulaşacaksınız.  Göksu Deresi’ndeki tekne turuna katılabilir veya Ağva’da zaman geçirebilirsiniz. Daha sonra doğal ve tarihi güzelliğe sahip Şile’de Ağlayan Kaya, Şile Feneri, Şile Kalesi’ni fotoğraflayabilirsiniz.

Şile

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir