Doğanın İçinden Hilton Dalaman Sarıgerme

Muğla’nın Dalaman ilçesine bağlı Sarıgerme’de yer alan Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa bölgenin en lüks, en ihtişamlı ve en çok tercih edilen otellerinin başında gelmektedir. Dalaman Çayı’nın yanında yeşillikler içine kurulmuş olan otelin masmavi denizi ve incecik kumdan oluşan plajı görenleri büyülüyor.

Hilton Dalaman Sarigerme Main

Doğayla İç İçe

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa içerisinde 15den fazla sürüngen türü, 50den fazla göçer ve yaşar kuş türü, 10dan fazla yaban hayvanı türü, 20den fazla evcil ve çiftlik hayvanı türüne ev sahipliği yapmaktadır.

Sadece bununla biter mi ? Tabii ki hayır. Otel aynı zamanda birçok bitki türünü barındıran özel bir bahçeye de sahip.

Hilton Dalaman Sarigerme Entry

2011 yılında Muğla ilinde ilk Türkiye’de de sayılı otelde bulunan Yeşil Yıldız sertifikası almıştır.

Zooland ismiyle hayvanat bahçesini de misafirlerinin ziyaretine açan otelde yok yok diyebiliriz.

Hilton Dalaman Sarigerme Presidential Suit

Lüks Eşittir Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa

Misafir odalarından tut, balayı süiti, Hilton süiti, kral süiti ve başkanlık süitine kadar birçok konaklama seçeneği bulunuyor. Odalarda banyo ve WC leri ayrı konumlanmış halde bulabilirsiniz. Şaşırmayın. Bazı odalar da küvet bazılarında jakuzi ve hatta bazılarında ikisi bir arada bile olabiliyor. Kendine özel havuzu olan odası bile mevcut.

Hilton Dalaman Sarigerme Suit

Ünlü aşçıların elinden çıkacak uluslararası lezzetlerin yanında Türk mutfağını da yine deneyimleyebilirsiniz. Ana restoranda açık büfe alacağınız yemeklerin lezzetini en iyi diye tabir edeceğiniz restoranlarda bile bulmakta zorlanabilirsiniz. Hepsini geçtik a la carte restoranlarda tadacağınız yemekler sizi sizden alacak.

Hilton Dalaman Sarigerme A la Carte

Eğlencenin Merkezi

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa’nın birçok noktasına konumlanmış barlarından alkollü ya da alkolsüz içeceklerinizi ücretsiz olarak alabilir ve yazın sıcağına lezzetli bir serinlik katabilirsiniz. Bizim favorimiz yelkenli tekne tarzında dizayn edilen Vela Riverside Bar. Sadece yaz sezonunda açık olduğunu da ayrıca hatırlatmak isteriz. Barlar sokağını ziyaret etmeyi de unutmayın. Evet doğru duydunuz otelin içinde barların bulunduğu özel bir sokak mevcut.

Hilton Dalaman Sarigerme Red Bar

Gece ve gündüz birçok aktivetenin bulunduğu otelde isteseniz dahi canınız sıkılmayacak. Gündüzleri futbol, basketbol, zumba, plaj voleybolu, mini golf oynayabilir, sahilde yürüyüşe çıkabilir ya da okçuluk ve havalı tüfek atışları yapabilirsiniz. Akşamları ise amfi tiyatroda dans, akrobasi ve komedi şovları ile gecenize renk katabilirsiniz. Dileyen misafirler Hilton Dalaman Sarıgerme’nin eşsiz gece kulübünde gönüllerince dans edip eğlenebilirler.

Hilton Dalaman Sarigerme Show

Ufak misafirlerimizi de unutmadık. Her yaş gurubuna özel kulüpler mevcut. Eğitici ve öğretici olmanın yanında eğlenceli de. Çocuklar için özel dizayn edilmiş aquapark bile var. Sadece çocuklar değil yetişkinler için de aquapark var.

Denizden uzak kalamayanlar otelin kendine ait plajında şezlong havlu ve şemsiyeleri ücretsiz olarak kullanabilirler. Plaja kadar gitmişken otelin kendine özel Gazebo Evlerini deneyimlemeden olmaz. Ufak bir tüyomuz var bu Gazebo evlerinde bile jakuzi bulabilirsiniz.

Hilton Dalaman Sarigerme Gazebo Home

Ödüllü SPA Merkezi Keyfi

Dünyaca ünlü masajlar yaptırabileceğiniz SPA’mıza uğramadan otelden ayrılmayın. Rahatlamanın ve huzurun tanımını burada bulacakasınız. Otelimizde bulunan SPA merkezimiz EuropeSpa Hotel SPA Sertifikası ile 06.07.2014 tarihinde ödüllendirilmiştir.

Hilton Dalaman Sarigerme Spa

Yaz kış fark etmeden tüm iş toplantıları, kongre ve etkinlikleri Hilton kalitesiyle gerçekleştirebilirsiniz.

Doğa ile iç içe lüks bir tatil yapmak isteyenleri uygun fiyatlarla rezervasyon yaptırmak için buraya alabiliriz.

Otelle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Sporcu, Aşçı, Barista ve Blogger. O değil de çok ilginç özelliklerim var fakat daha ben bile ne kadarını keşfettim emin değilim. Varsa bildiğiniz ya da gördüğünüz, feel free to share ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir