Delphin Diva Premiere ile Yaza Merhaba

Bütün yıl çalıştın, tatilin en güzelini sen hak ettin! Gözünü maviden ayırmayacağın dingin günlerin özlemindeysen, Delphin Diva Premiere’in kapıları sana sonuna kadar açık…

Biliyorum hasretle beklediğin tatili nerede geçireceğine karar vermek her zaman zor olur. Arkadaşlara, eşe dosta fikirleri sorulur, İnternet altını üstüne getirilir. Seni çok yormamak için Delphin Diva‘nın neden senin için mükemmel bir tercih olacağını özetlemeye çalışayım.

İşte Delphin Diva Premiere’den Vaz Geçemeyeceğiniz Özellikler 

-Her yer senin ve konforun için. 10 farklı oda tipinin hiçbirinde konfordan ödün verilmeyen Delphin Diva Premiere senin kendini özel hissetmen için çalışıyor. Geniş bir aile, yeni evli bir çift veya ihtişamlı bir konaklama arıyor da olsan odanda aradığın her şeye ulaşabileceksin. Üstelik balayı çiftlerine özel bir konsept de var.

-Düşünsene, geniş sarı bir kumsal, deniz ayaklarının ucunda… Denize sıfır, 230 metre genişliğinde bir plajda kumlarla dans etmek, yazın en büyük keyfi olmaz mı? Üstelik deniz üzerinde kurulu iskelede güneşle ısınırken yanı başındaki bardan alacağın içecekle serinleyebilirsin.

-Berrak sulara kaymak ve kaybolmak… Ben denizden ziyade havuzla daha içli dışlıyım. Sen de benim gibi düşünüyor olabilirsin. Öyleyse 2321 metrekarelik ana havuz senin için oldukça yeterli olacaktır. Eğlenceyi de işin içine katacaksan, kaydıraklı havuz seni bekliyor. Merak etme, çocuğun için özel olarak yapılan 40 cm derinliğindeki havuz bunların dışında…

-Lezzet durakları, fazla söze gerek var mı? Ultra her şey dahil konseptinde ana restorana ek 7 à la carte restoran dünyanın her köşesinden özel lezzetler sunmak için rezervasyonunu bekliyor. Günün her saati seni mutlu edecek bir hizmet anlayışına sahip Delphin Diva’da pastaneden lezzetli atıştırmalıklar, öğlen kaçamakları için snack ikramı da cabası.

-Sabah akşam dolu dolu aktivite. Gündüz animasyon spor turları, havuz eğlenceleri, tenis, plaj voleybolu, gece ise gösteriler, skeçler ne ararsan burada. Ek olarak bowling veya bilardo keyfine ara vermeden devam edebilir, ailenin ufak üyelerini eğilendirmek için lunaparkta bir dönme dolap turuna çıkabilirsin.

-Sağlıklı yaşama gönül verdiysen fitness salonu, ruhunu dinginleştireceksen spa, hamam ve sauna, güzelliğine güzellik katacaksan peeling, özel masajlar ve cilt bakımları hizmetleri Diva Premiere’de elinin altında olacak.

-Jolly Tur’un avantajları… Bu mükemmel otelde vakit geçiren ve bu özel hizmeti kaçırmayanlardan olmak istiyorsan sen de Jolly Tur ile tatil rezervasyonunu bir an önce yap. Üstelik birinci çocuk için 0-14 yaş, ikinci çocuk için ise 0-1 yaş arası ücretsiz…

Otelle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir