Cratos Premium Hotel’de Tatil Yapmak İçin 10 Neden

1) Şöyle bir uzaklaşayım, ama çok da uzaklara uçup kaçmayayım derseniz. Uçuş süreniz Kıbrıs’a sadece 1,5 saat. Oradan Cratos, havalimanından sadece 35 dakika!

2) İhtişamı otelime girer girmez hissedeyim diyenlerdenseniz doğru yerdesiniz!

 

3) Damak tadı benim için önemli öyle her şeyi yiyemem lezzet ararım diyenlere, her öğün dünya mutfağını ayağınıza getiren açık büfesiyle ana restoranı, farklı dünya mutfaklarını her akşam farklı restoranda tatmak istiyorum diyenlere PORT a la carteları kaçırmamanız gerek.

 

4) Düğün telaşından yorulduysanız artık daha fazla bir şey düşünmek istemiyorum birileri de ne istediğimi anlasın diyorsanız Cratos  Premium Hotel sesinizi duymuş gibi… Balayı çiftlerine özel jestleri tam olarak istediğinizi verecek özellikte…

 

5) Denizim, güneşim, kumum olsun şöyle bir şezlonga uzanayım bronzlaşayım, ama ayaklarım kumdan ayrılmasın bol bol elektriğimi atayım diyorsanız ayak yakmayan kumuyla Cratos PORT Plajı sizin için de güzel bir detay gibi durmuyor mu ?

 

6) Peki ya yağmur yağarsa otelin içinde sıkılmaz mıyım dediğinizi duyar gibiyiz… Huckleberry oyun salonu varken mi ? Ya da yenilenen casinosunda şansınızı herkese gösterebilirsiniz.

 

7) Yaz dönemi boyunca yalnızca otelin değil Girne’nin en iddialı eğlence mekanı olan Cratos Cage Club’ta eğlenmemiş olmayı kabul edebilenlerden misiniz ? Bizce imkansız :)

 

8) Peki ya benim çocuğum var tatilde ona ne vaadedeceğim diye soranlar ne olacak?

 

Cratos çocuk misafirlerimizi de unutmamış tabii ki onlar için de Cratoys var. Profesyonel pedagog bakıcılar eşliğinde yaş gruplarına özel düzenlenen eğitici, geliştirici ve spor aktiviteleri şimdiden ebeveynlerin yüreğine su serpmedi mi ?

9) Birbirinden ünlü sanatçıların canlı performansları size tatilinizde eşlik etsin istemez miydiniz ? Cratos Premium Hotel en beğenilenleri tatilinizde ayağınıza getiriyor desek ?

 

10) Tüm senenin yorgunluğunu atmak, kendini şımartmak isteyenler için Cratos SPA, geleneksel Türk hamamından VIP salonlarına kadar geniş hizmet yelpazesiyle bu konuda çok iddialı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir