Çocuğunuzla Ela Quality Resort Belek’te Tatilin Keyfi

Çocuklu aileler tatil planlaması yaparken kalacakları otellerde çocuk aktivitelerinin olmasını tercih ederler. Özellikle çocuğunuz peşinizi bırakmıyor, tatiliniz boyunca size rahat vermiyorsa aradığınız rahatlığı Ela Quality Resort Belek‘te bulabilirsiniz.

Çocuklar mızmız, yaramaz hatta bazen şımarık olabiliyorlar. Onlara ebeveynlerin de kendilerine ait zamanlarının olduğunu ve saygı göstermeleri gerektiğini anlatmak zaman alabilir. Boşa zaman kaybetmek istemeyen aileler ise tatil planlarını yaparken çocuklarının da eğlenebileceği, kaliteli vakit geçirebileceği otelleri araştırıp özellikle çocuk kulüpleri olan otelde kalmaya karar verirler.

Rahatınıza Düşkün Müsünüz?

Bulaşık, çamaşır, ütü, yemek derdi olmadan biraz dinlenebileceğiniz, çokça eğlenebileceğiniz bir tatil yapmak istiyorsanız cevap veriyoruz, rahatınıza düşkünsünüz. Düşkünüz! Yılın her günü günde 3 öğün yemek yapıyorsak tatili en çok biz hak ediyoruzdur. Ya da yılın bilmem kaç günü işe gidip sevimli patronumuzun dediklerini yapıyorsak da en çok bizim dinlenmeyi hak etmemiz gerekmez mi? Veya düğün yorgunluğunu yeni atlatmış ve yeni bir aile kurmaya çalışırken küçük bir balayı ile şımartılmamız kadar doğal ne olabilir ki?

Tatil kategorilerinden hiç birine giremediyseniz size süper bir haberim var. Kendinize bu kadar muhteşem olduğunuz için ödüllendirme tatili yapabilirsiniz.

Oda Seçiminde Kararsız mısınız?

Ela Quality Resort Belek‘te sayısız konaklama seçeneği ile arzulanan tatili yapmak için sabırsızlanmamak elde değil. Özel havuzum olsun, hamam ve sauna da olsun, hatta villa olsun diyorsanız villa evlerini tercih edebilirsiniz. Göl evleri, standart odalar, engelli odaları da diğer seçenekler arasında yer alıyor, benden söylemesi.

Yemek Yemeği Sevenlerden misiniz?

Denizde, havuzda yüzdük, eğlendik. Çok fazla enerji sarf ettik. O da ne? Midemizden çıkan anlamsız sesler, hafif hafif ben acıktım sinyalleri yollayan bir beyin, dilin damağın kurumasıyla baş gösteren bir açlık. Korkmayın, ölmüyoruz. Sadece bir şeyler yemeye ve içmeye ihtiyacımız var. İşte tam da bu noktada Ela Quality Resort Belek’teyseniz şanslısınız. Uluslararası pek çok ödüle sahip şefleriyle muhteşem lezzetler yaratan Ela Quality Resort Belek ana restoranı, yedi a la carte restoranı ve her zevke uygun birbirinden farklı 12 barıyla tatilcilere eşsiz deneyimler sunuyor. Koşun koşun yiyin.

Su Çok Güzel, Gelmek İster misiniz?

Tatilin olmazsa olmazlarından biri sudur. Sular benim için 2’ye ayrılır. 1,içme suyu. 2, yüzme suyu. İçme suyunu hemen hemen her yerde bulabiliriz, ama yüzme suyu öyle değildir. Yüzme suyu hem eğlenceli hem de güvenli olmalı, öyle değil mi? Muhteşem bir kumsala, iskeleye, açık ve kapalı havuzlara, su kaydıraklarına sahip Ela Quality Resort Belek’i  sadece bu yüzden bile tercih ederek muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz.

Her Yaşın Bir Güzelliği Var Diyenlerden misiniz?

İster çocuk olun, ister genç, isterseniz yaşınız almış başını gitmiş ve bir daha geri dönmemiş olsun herkes eğlenir. Yediden yetmişe herkese hitap eden farklı aktivite ve eğlence seçeneklerinin yer aldığı Ela Quality Resort Belek gündüz ve gece aktiviteleriyle de tatilcilerin ilgi odağı oluyor. Adını bile telaffuz etmekte zorlanacağınız spor aktivitelerine de merhaba demeye hazırlıklı olun.

Everland Q Mucizesi ile Aileler Daha Mutlu

Tatil arifesinde eşinizle göz göze gelip çocuğunuza bakarak ”Biz bunu niye yaptık? gibi düşüncelere siz siz olun kapılmayın. Çocuk bu, ağlar, zırlar sonra susar. Peki ya bütün bunları tatilde yaparsa? Siz tam yoga yaparken ayağınıza yapışıp ağlayan, ya da güneşten bunalıp kendinizi havuza atmak üzereyken ”Anne tuvaletim geldi.” diye yine ağlayan bir çocuk tatilinizi cehenneme çevirebilir. Everland Q çocuk kulübü işte tam da bu noktada ebeveynlerin imdadına yetişiyor.

Çok da Şey Yapmasanız mı?

Çok da düşünmeyin, benim çocuğum başkasının elinden yemek yemez, çocuğum düşer, çocuğum ağlar, çocuğum aç kalır. Size ihtiyaç duymadan eğlenebilecekleri, eğlenirken öğrenebilecekleri bir çocuk kulübü olan Ela Quality Resort Belek Everland Q Çocuk Kulübünde kurulmuş olan kamera sistemi sayesinde, çocuğunuzu her an kontrolünüz altında tutabilir, odalarda yer alan televizyon kanallarından ya da akıllı cihazlardan çocuğunuzu gün boyu izleyebilirsiniz.

Çocuk Festivali mi?

Niye şaşırdınız ki? Siz eğlenirken çocuğunuz yanınızda kovayla mı oynayacaktı? Everland Q çocuk kulübü etkinlikleri arasında uçurtma festivali, geri dönüşüm aktivitesi, baloncuk aktivitesi, define avı, interaktif sahne şovları çocuk festivali ve doğum günü partileri gibi pek çok seçenek bulunuyor. Çocuğunuzun güveninden endişe etmeden muhteşem bir tatil geçirmek istiyorsanız Ela Quaity Resort Belek’te harika zamanlar geçirebilirsiniz.

Otelle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Terapi yöntemi gezmek, okumak, araştırmak ve öğrenmek olan, insana ve doğaya aşık, daha gezeceği uzuuun yolu olan bir kadın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir