Çocuğunuzla Ela Quality Resort Belek’te Tatilin Keyfi

Çocuklu aileler tatil planlaması yaparken kalacakları otellerde çocuk aktivitelerinin olmasını tercih ederler. Özellikle çocuğunuz peşinizi bırakmıyor, tatiliniz boyunca size rahat vermiyorsa aradığınız rahatlığı Ela Quality Resort Belek‘te bulabilirsiniz.

Çocuklar mızmız, yaramaz hatta bazen şımarık olabiliyorlar. Onlara ebeveynlerin de kendilerine ait zamanlarının olduğunu ve saygı göstermeleri gerektiğini anlatmak zaman alabilir. Boşa zaman kaybetmek istemeyen aileler ise tatil planlarını yaparken çocuklarının da eğlenebileceği, kaliteli vakit geçirebileceği otelleri araştırıp özellikle çocuk kulüpleri olan otelde kalmaya karar verirler.

blank

Rahatınıza Düşkün Müsünüz?

Bulaşık, çamaşır, ütü, yemek derdi olmadan biraz dinlenebileceğiniz, çokça eğlenebileceğiniz bir tatil yapmak istiyorsanız cevap veriyoruz, rahatınıza düşkünsünüz. Düşkünüz! Yılın her günü günde 3 öğün yemek yapıyorsak tatili en çok biz hak ediyoruzdur. Ya da yılın bilmem kaç günü işe gidip sevimli patronumuzun dediklerini yapıyorsak da en çok bizim dinlenmeyi hak etmemiz gerekmez mi? Veya düğün yorgunluğunu yeni atlatmış ve yeni bir aile kurmaya çalışırken küçük bir balayı ile şımartılmamız kadar doğal ne olabilir ki?

blank

Tatil kategorilerinden hiç birine giremediyseniz size süper bir haberim var. Kendinize bu kadar muhteşem olduğunuz için ödüllendirme tatili yapabilirsiniz.

blank

Oda Seçiminde Kararsız mısınız?

Ela Quality Resort Belek‘te sayısız konaklama seçeneği ile arzulanan tatili yapmak için sabırsızlanmamak elde değil. Özel havuzum olsun, hamam ve sauna da olsun, hatta villa olsun diyorsanız villa evlerini tercih edebilirsiniz. Göl evleri, standart odalar, engelli odaları da diğer seçenekler arasında yer alıyor, benden söylemesi.

blank

Yemek Yemeği Sevenlerden misiniz?

Denizde, havuzda yüzdük, eğlendik. Çok fazla enerji sarf ettik. O da ne? Midemizden çıkan anlamsız sesler, hafif hafif ben acıktım sinyalleri yollayan bir beyin, dilin damağın kurumasıyla baş gösteren bir açlık. Korkmayın, ölmüyoruz. Sadece bir şeyler yemeye ve içmeye ihtiyacımız var. İşte tam da bu noktada Ela Quality Resort Belek’teyseniz şanslısınız. Uluslararası pek çok ödüle sahip şefleriyle muhteşem lezzetler yaratan Ela Quality Resort Belek ana restoranı, yedi a la carte restoranı ve her zevke uygun birbirinden farklı 12 barıyla tatilcilere eşsiz deneyimler sunuyor. Koşun koşun yiyin.

blank

Su Çok Güzel, Gelmek İster misiniz?

Tatilin olmazsa olmazlarından biri sudur. Sular benim için 2’ye ayrılır. 1,içme suyu. 2, yüzme suyu. İçme suyunu hemen hemen her yerde bulabiliriz, ama yüzme suyu öyle değildir. Yüzme suyu hem eğlenceli hem de güvenli olmalı, öyle değil mi? Muhteşem bir kumsala, iskeleye, açık ve kapalı havuzlara, su kaydıraklarına sahip Ela Quality Resort Belek’i  sadece bu yüzden bile tercih ederek muhteşem bir tatil geçirebilirsiniz.

blank

Her Yaşın Bir Güzelliği Var Diyenlerden misiniz?

İster çocuk olun, ister genç, isterseniz yaşınız almış başını gitmiş ve bir daha geri dönmemiş olsun herkes eğlenir. Yediden yetmişe herkese hitap eden farklı aktivite ve eğlence seçeneklerinin yer aldığı Ela Quality Resort Belek gündüz ve gece aktiviteleriyle de tatilcilerin ilgi odağı oluyor. Adını bile telaffuz etmekte zorlanacağınız spor aktivitelerine de merhaba demeye hazırlıklı olun.

blank

Everland Q Mucizesi ile Aileler Daha Mutlu

Tatil arifesinde eşinizle göz göze gelip çocuğunuza bakarak ”Biz bunu niye yaptık? gibi düşüncelere siz siz olun kapılmayın. Çocuk bu, ağlar, zırlar sonra susar. Peki ya bütün bunları tatilde yaparsa? Siz tam yoga yaparken ayağınıza yapışıp ağlayan, ya da güneşten bunalıp kendinizi havuza atmak üzereyken ”Anne tuvaletim geldi.” diye yine ağlayan bir çocuk tatilinizi cehenneme çevirebilir. Everland Q çocuk kulübü işte tam da bu noktada ebeveynlerin imdadına yetişiyor.

blank

Çok da Şey Yapmasanız mı?

Çok da düşünmeyin, benim çocuğum başkasının elinden yemek yemez, çocuğum düşer, çocuğum ağlar, çocuğum aç kalır. Size ihtiyaç duymadan eğlenebilecekleri, eğlenirken öğrenebilecekleri bir çocuk kulübü olan Ela Quality Resort Belek Everland Q Çocuk Kulübünde kurulmuş olan kamera sistemi sayesinde, çocuğunuzu her an kontrolünüz altında tutabilir, odalarda yer alan televizyon kanallarından ya da akıllı cihazlardan çocuğunuzu gün boyu izleyebilirsiniz.

blank

Çocuk Festivali mi?

Niye şaşırdınız ki? Siz eğlenirken çocuğunuz yanınızda kovayla mı oynayacaktı? Everland Q çocuk kulübü etkinlikleri arasında uçurtma festivali, geri dönüşüm aktivitesi, baloncuk aktivitesi, define avı, interaktif sahne şovları çocuk festivali ve doğum günü partileri gibi pek çok seçenek bulunuyor. Çocuğunuzun güveninden endişe etmeden muhteşem bir tatil geçirmek istiyorsanız Ela Quaity Resort Belek’te harika zamanlar geçirebilirsiniz.

blank

Terapi yöntemi gezmek, okumak, araştırmak ve öğrenmek olan, insana ve doğaya aşık, daha gezeceği uzuuun yolu olan bir kadın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir