Çeşme Aşk Festivali

İzmir’e bağlı en popüler beldelerden biri olan Çeşme aşk temalı, renkli bir festivale ev sahipliği yapıyor. Çeşme Belediyesinin 2015 yılında düzenlemeye başladığı ve Türkiye’de ilk olma özelliği gösteren Çeşme Aşk Festivali, Dalyan’da yaşanmış bir aşk hikayesinden ilham alıyor.

Festivalin heyecan verici atmosferinde aşk, sevgi ve hoşgörü konsepti çerçevesinde gerçekleşen yoğun bir program sizleri bekliyor. Festivale katılmadan önce yakın mesafede bulunan Alaçatı’nın renkli sokaklarını ve mekanlarını ya da İzmir merkezini ziyaret ederek gezi planına çeşitlilik katabilirsiniz.

Tarihin Derinliklerinden Festivale Uzanan Enteresan Bir Aşk Hikayesi

Sahilleri ve denizi ile ünlü bir bölge olan Dalyan’da yıllar önce yaşayan sağır ve dilsiz Nezir, büyük bir aşk hissettiği, Sakız Adası’ndaki Tinika ile görüşebilmek için her şeyi göze alıp çeşitli malzemelerle kayık ve uçurtma hazırlayarak yola çıkıyor. Ancak Sakız Adası sınırındaki Yunan yetkililer ile adaya giriş konusunda sorun yaşadığı için başına kötü olaylar geliyor.

Her şeye rağmen sevdiğine kavuşmak isteyen Nezir, çamur ve taş gibi materyaller kullanarak üç kere büyük boyutlarda kuleler yapıyor. Bu etkileyici aşk, o zamanlarda zorluklar içeren bir hikaye olarak kalsa da günümüzde Aşk Festivali ile yaşamaya devam ediyor.

Aşkın En İçten Hallerini Hissedeceğiniz Etkinlikler

Aşk Festivali, Çeşme’nin daha iyi tanıtılmasını amaçlayan 9 Durak 9 Deneyim etkinlikleri kapsamında düzenleniyor. Festival programı dahilinde aşkın sıcaklığını ve samimiyetini hissedeceğiniz şiir dinletileri, bale ve vals türünde keyif verici dans gösterileri, sokak performansları ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca en güzel aşk şarkılarının yorumlandığı konserlere ve aşk konulu sohbetlerin yapıldığı programlara katılabilirsiniz.

Dalyan’daki balık restoranlarında ve gurme lezzetler eşliğinde romantik bir atmosfer yaşayabilirsiniz. Sinema severler ise aşk filmi gösterimlerine katılarak özel hislerin beyaz perdedeki yansımalarını görebiliyor.

Çeşme Aşk Festivali İle Romantik İki Gün

Yaz aylarında berrak denizi ve güzel kumsallarıyla iyi bir deneyim sunan Çeşme’de sonbahar aylarında Aşk Festivali ile huzur verici bir etkinliğe katılabilirsiniz. Sıcak, samimi, sanatsal ve kültürel aktiviteler ile dolu bir ortamda deneyim edilen, iki gün süren festivalde aşkı ve benzer hisleri Çeşme’de yaşama şansını yakalayabilirsiniz.

Aşk festivali boyunca sokaklardaki kalp süslemelerine ve renkli görüntülere şahit olabilirsiniz. Çeşme’nin romantik atmosferinin fazlasıyla görüldüğü festivalin sıcak ortamı ile kalbinizi ısıtan anlar yaşayabilirsiniz. Yörede yaşanmış olan aşk hikayesinin etkilerini bulacağınız, eğlenceyi, mutluluğu ve aşkı en iyi şekilde hissedeceğiniz iki gün festival dahilinde sizleri bekliyor.

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Terapi yöntemi gezmek, okumak, araştırmak ve öğrenmek olan, insana ve doğaya aşık, daha gezeceği uzuuun yolu olan bir kadın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir