Büyük Abant Oteli ve Doğanın Kalbi

Büyük şehirlerde beton yığınları ve milyonlarca insan arasında sürdürülen yaşam koşulları her birimizi fazlasıyla yoruyor. Bu yorgunluğu atmak, senenin belli zamanlarında yeniden enerji toplamak ve kendimizi ödüllendirmek için yaptığımız bir tatili, neden doğadan yana kullanmayalım? Siz de benim gibi doğal güzelliklerden vazgeçemeyenlerdenseniz otel konforu ve doğanın iç içe geçtiği Büyük Abant Oteli’ne gelin bir göz atalım.

Göl ve Orman İç İçe

Büyük Abant Oteli, Bolu Abant’ın yeşil ile mavinin kesişiminde, önünde gölü, sırtında ormanı ile sizleri karşılıyor. Her mevsim ayrı bir havası olan ve yılın dört mevsiminde de en iyi tatil ve dinlenme imkânını sunan otel, orman ve göl manzaralı özel oda seçenekleri ile her zevke hitap ediyor. Kendinizi cennette hissetmeniz için birçok nedeni barındıran Büyük Abant Oteli, şehir merkezine 35 km uzaklıkta. İki adet kapalı, bir adet çocuk havuzu ile yüzmeden olmaz diyenlerin de gönlünü fetheden tesiste standart, suit ve deluxe oda seçenekleri mevcut.

Spor ve Eğlence Bir Arada

Bir ormanın koynunda inşa edilen, Abant Gölü’nün kıyısında bulunan bu tesiste bir yandan kendinizi doğanın huzur veren güzelliğine bırakırken, diğer yandan negatif enerjinizi de birbirinden farklı spor olanakları ile atabilirsiniz. Sabah kahvaltınızın ardından ormanda yapacağınız bir yürüyüşü, basketbol, voleybol, tenis, fitness veya futbol ile pekiştirebilirsiniz. Otelinize döndüğünüzde buhar banyosu, Türk Hamamı, sauna ve masaj olanakları ile hem bedeninizi hem de ruhunuzu mükafatlandırabilirsiniz. Ayrıca canlı müzik ve sinema salonuyla da keyfinizi taçlandırmak elinizde.

Balayı İçin Avantajlı Seçenekler

Büyük Abant Oteli balayı yapan yeni evli çiftler için de oldukça avantajlı seçenekler sunuyor. Balayı çifti için süslenen özel odada konaklama, yöresel çikolata ikramı ile karşılamanın yanı sıra ilk gün odaya servis edilen meyve sepetini  ikinci gün pasta servisi takip ediyor. Ayrıca kalacağınız süre içerisinde dilediğiniz bir gün restoranda sizin adınıza rezerve edilen balayı menüsü ve göl kenarında sucuk ekmek ve meşrubat ikramı da var. Yarım pansiyon konaklama sunan tesiste sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve 5 çayı ikramı ücretsiz. Büyük Abant Oteli için Jolly Tur ayrıcalıkları ile hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir