Büyük Abant Oteli ve Doğanın Kalbi

Büyük şehirlerde beton yığınları ve milyonlarca insan arasında sürdürülen yaşam koşulları her birimizi fazlasıyla yoruyor. Bu yorgunluğu atmak, senenin belli zamanlarında yeniden enerji toplamak ve kendimizi ödüllendirmek için yaptığımız bir tatili, neden doğadan yana kullanmayalım? Siz de benim gibi doğal güzelliklerden vazgeçemeyenlerdenseniz otel konforu ve doğanın iç içe geçtiği Büyük Abant Oteli’ne gelin bir göz atalım.

Göl ve Orman İç İçe

Büyük Abant Oteli, Bolu Abant’ın yeşil ile mavinin kesişiminde, önünde gölü, sırtında ormanı ile sizleri karşılıyor. Her mevsim ayrı bir havası olan ve yılın dört mevsiminde de en iyi tatil ve dinlenme imkânını sunan otel, orman ve göl manzaralı özel oda seçenekleri ile her zevke hitap ediyor. Kendinizi cennette hissetmeniz için birçok nedeni barındıran Büyük Abant Oteli, şehir merkezine 35 km uzaklıkta. İki adet kapalı, bir adet çocuk havuzu ile yüzmeden olmaz diyenlerin de gönlünü fetheden tesiste standart, suit ve deluxe oda seçenekleri mevcut.

Spor ve Eğlence Bir Arada

Bir ormanın koynunda inşa edilen, Abant Gölü’nün kıyısında bulunan bu tesiste bir yandan kendinizi doğanın huzur veren güzelliğine bırakırken, diğer yandan negatif enerjinizi de birbirinden farklı spor olanakları ile atabilirsiniz. Sabah kahvaltınızın ardından ormanda yapacağınız bir yürüyüşü, basketbol, voleybol, tenis, fitness veya futbol ile pekiştirebilirsiniz. Otelinize döndüğünüzde buhar banyosu, Türk Hamamı, sauna ve masaj olanakları ile hem bedeninizi hem de ruhunuzu mükafatlandırabilirsiniz. Ayrıca canlı müzik ve sinema salonuyla da keyfinizi taçlandırmak elinizde.

Balayı İçin Avantajlı Seçenekler

Büyük Abant Oteli balayı yapan yeni evli çiftler için de oldukça avantajlı seçenekler sunuyor. Balayı çifti için süslenen özel odada konaklama, yöresel çikolata ikramı ile karşılamanın yanı sıra ilk gün odaya servis edilen meyve sepetini  ikinci gün pasta servisi takip ediyor. Ayrıca kalacağınız süre içerisinde dilediğiniz bir gün restoranda sizin adınıza rezerve edilen balayı menüsü ve göl kenarında sucuk ekmek ve meşrubat ikramı da var. Yarım pansiyon konaklama sunan tesiste sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve 5 çayı ikramı ücretsiz. Büyük Abant Oteli için Jolly Tur ayrıcalıkları ile hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Otelle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir