Burçlar ve Seyahat Tercihleri

Karakteristik özellikler, alışkanlıklar ve zevkler üzerinde belirleyici olan burçlar; kişilerin seyahat tercihleri konusunda da etkilidir. Keyifli ve huzurlu bir seyahat geçirmek için kişiliği şekillendiren burçların temel özellikleri hakkında fikir edinmek faydalı olabilir. Siz de burçların seyahatten beklentilerine göz atarak kendiniz ve sevdikleriniz için en uygun tatil rotasına ve yolculuk şekline karar verebilirsiniz.

Koç

Maceraperest Koçlar, uzun yolculuklardan hoşlanırlar. Bu nedenle otobüs ve uçak yolculuğundansa tren, gemi veya karavanla yapılan yolculukları tercih ederler.

Boğa

Rahatlıklarına düşkün boğaların seyahatten en büyük beklentileri, konfordur. Uçak, gemi ve tren seyahatleri, boğalar için uygun tercihlerdir.

İkizler

İkizler burcu insanı için seyahat, yeni yerler görmek için bir fırsattır. Yolculuğun her anından keyif alan ikizler, istediği zaman mola verebileceği şahsi aracıyla seyahat etmekten hoşlanır.

Yengeç

Yengeçler, seyahat etmeyi yorucu ve sıkıcı bir süreç olarak gördüklerinden konforlu ve hızlı araçları tercih ederler. Uçak ve tren yolculuğu, yengeçler için en uygunudur.

blank

Aslan

Kontrol düşkünü aslanlar, şahsi araçlarıyla yolculuk yapmayı severler. Uzun mesafe motosiklet ve bisiklet yolculukları da aslanlar için uygun alternatifler arasındadır.

Başak

Sabırlı ve disiplinli başaklar; uzun yolculukları kitap okuyarak veya sohbet ederek geçirmeyi severler. Başaklar için otobüs ve gemi yolculukları idealdir.

Terazi

Sosyal ve neşeli teraziler, kalabalık turlarla yapılan yolculukları severler. Konforlu tur otobüsleri ve hızlı trenlerle yolculuk yapmaktan hoşlanırlar.

blank

Akrep

Uyumlu ve soğukkanlı akrepler, kısa mesafeler için tren yolculuğunu tercih ederken uzun mesafe yolculuklarında otobüsten şaşmazlar.

Yay

Yaylar, yolculuğu dinlenmek ve yeni yerler keşfetmek için fırsat olarak görürler. Bisiklet turları ve gemi yolculukları, yaylar için idealdir.

Oğlak

Planlı oğlaklar için rötar yapan uçuşlar, uzayan otobüs molaları, can sıkıcı olabilir. Bu nedenle oğlak burçlarının favorisi, hızlı tren ve otomobil yolculuklarıdır.

blank

Kova

Anı yaşamayı seven kovalar, yolculuğu bir serüven olarak görürler. Değişik lezzetleri tatmak ve yeni yerler görmek için fırsat bulabildikleri her seyahat kovaların hoşuna gider.

Balık

Balıklar; uzun ve yorucu yolculuklardan hoşlanmazlar. Konforlu, sakin uçak ve  otomobil yolculukları balıklar için en uygunudur.

blank

Terapi yöntemi gezmek, okumak, araştırmak ve öğrenmek olan, insana ve doğaya aşık, daha gezeceği uzuuun yolu olan bir kadın...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir