Bu Yılın Tatil Müzikleri

Sia – Chandelier

Sia’nın duygu yüklü şarkılarından Chandelier yine yaz şarkıları listesinin en başında. Sia hem müziği hem de sözleriyle yine içimize işliyor.

Major Lazer & DJ Snake – Lean On

Major Lazer & DJ Snake’in yaptığı bu harika parça bu yaz da plajların vazgeçilmez müzikleri arasında olacak. Ofiste ya da evde dinlerken bile o ılık ılık yaz esintileri üzerinizde hissettirmiyor mu? Bir dinleyin diyoruz.

Harry Belafonte – “Banana Boat Song (Day O)”

Pek çok kez coverlanmış olan bu şarkı da bu yaz plajda dinleyebileceğiniz şarkılardan olabilir. İnsana enerji ve dans etme isteği veriyor.

Michael Jackson – Bad

Michael Jackson’sız müzik listesi olamazdı. Tatil müzikleri listemize güzel bir Michael Jackson şarkısı da aldık.Bu şarkı 1987 albümünün çıkış yapan ikinci şarkısı olarak tarihe geçmiştir. Zamanında Amerika müzik listelerinin bir numaraya kadar yükselmiştir.

Ed Sheeran – Shape of You

İnsanın modunu yükselten 2017 şarkılarından olan Ed Sheeran – Shape of You tatil müzikleri listemizin olmazsa olmazlarından biri. Bu yaz bu şarkı bol bol dinlenecek.

Phillip Phillips – Home

Amerika İdol yarışmasıyla güzel bir çıkış yapan Phillip Phillips’in Home şarkısı size de sırt çantanızı alıp bir yerlere kaçma isteği uyandırmıyor mu? Tatil müziklerinin en güzeli bence bu şarkı.

Elvis Presley – Burning Love

Elvis Presley’nin duyunca enerji veren, mutluluk veren şarkısı Burning Love tatil müzik listelerinde baş köşede olmalı.

Timber – Pitbull, Kesha

Yazın ve plajların en eğlenceli şarkılarından olan Timber’ı biz de tabii ki listemize aldık. Bu şarkıyla yerinde duramayabilirsin.

Sublime – Santeria

Santeria’yı ne zaman dinlesem içimde büyük bir yaşama sevinci ve enerji oluşturur. Bu şarkı da bana sahil kenarında oturup bir şeyler içmeyi çağrıştırır. İşte o yüzden tatil müzikleri listeme girdi kendileri.

Inna – Heaven 

Klibiyle denizi ve tatili özendiren Inna’nın Heaven şarkısı da bu yazın müzik listelerinde sıkça çalınacak.

1 Yorum

  1. Hepsi birbirinden harika şarkılar. Özellikle tatile araba yolculuğu ile gidenler için kesinlikle listenize eklemenizi ve yol boyunca dinlemenizi öneririm. Otel rezervasyonu Jollytur’dan, şarkılar Jollytur’dan. Adamlar daha ne yapsın. :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir