Bu Yıl Gurmefest İstanbul’dayız!

Türkiye’nin en önemli ve büyük gastronomi festivali bu yıl “GurmeFest – İstanbul” adıyla 11-14 Mayıs 2017 tarihlerinde düzenlenecek. Baharın en güzel günlerinde düzenlenecek bu festivalde pek çok gurme ve gastronomi sever buluşacak. Müziğin yemekle buluşacağı bu özel etkinlik Event Garden’ın bahçelerinde gerçekleşecek.

Festivalde Türk mutfağının en özel lezzetleriyle Dünya mutfaklarının en özel lezzetleri de bir araya gelecek. Dolu dolu dört gün sürecek festivalde özel mutfak sırlarının paylaşıldığı sunumlar yapılıp yepyeni lezzetler paylaşılacak. Bunun yanında eğlenceli  bahar piknikleri düzenlenecek. Ünlü şefler eşliğinde enfes yemekler yapılıp tadılacak. Yemekler dışında özel içecekler de hazırlanacak.

GurmFest Söyleşileri

GurmeFest-İstanbul festivali lezzet tadımlarıyla bitmeyecek. Uzman konuk, akademisyenler ve usta şeflerin liderliğinde söyleyişi, panel ve demonstrasyonlar düzenlenecek. Bu söyleşilerde yemek konusunda birçok şey öğrenebilirsiniz.

GurmeFest’te Müzik

Yemeğin müzikle buluşacağı bu festivalde canlı dj performanslarıyla her daim müzik peşinizde olacak. Latin müziğin efsane ismi Ayhan Sicimoğlu da GurmeFest-İstanbul’da müzikseverlerle bir arada olacak. Latin ve caz müziği en güzel yorumlayan gruplardan Grup Artİstanbul‘u da bu efsane festivalde dinleme şansınız olacak. Bir de Türk rock müziğin en başarılı temsilcisi Özge Fışkın‘ı da burada dinleyebilirsiniz.

Emin olun festivaldeki standlardaki eşsiz lezzetleri görünce gözünüz dönecek. Eşsiz sunumlarıyla pek çok ünlü cafe ve restoranın standlarında tadımlar yapabilirsiniz. Bu standlarda ünlü restoranların efsane şefleriyle tanışıp lezzetlerini tadabilirsiniz.

GurmeFest’te Alışveriş

Eğer yemekten ziyade yemek yapmaya da meraklıysanız festivale katılan yiyecek-içecek firmalarının ürünlerinden satın alma şansınız olabilir. Bu festival gastronomi severler için eşsiz bir yeme-içme alışverişine dönüşebilir.

Baharın en güzel günlerinde açık havada eşsiz bir  yeme-içme, eğlenme ve keyif yaşamak istiyorsan GurmeFest-İstanbul’a muhakkak katılmalısın.

Bursa, Edirne, Eskişehir, Silivri, İzmit, İstanbul çıkışlı turlar bulunmaktadır.

Kampanya

GurmeFest alanında standımızda rezervasyon yapacak olan katılımcılara özel Yöresel Tatlar ve Gurme Turlarında %10; diğer tüm kültür turlarında %5 indirim sunuyoruz.

*İndirimler bayram ve resmi tatil dönemlerinde çıkan turlar için geçerli değildir.

**İndirimler banka kampanyası ,başka kampanyalar veya hediye çekleri ile birleştirilemez. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir