Bu Yıl Gurmefest İstanbul’dayız!

Türkiye’nin en önemli ve büyük gastronomi festivali bu yıl “GurmeFest – İstanbul” adıyla 11-14 Mayıs 2017 tarihlerinde düzenlenecek. Baharın en güzel günlerinde düzenlenecek bu festivalde pek çok gurme ve gastronomi sever buluşacak. Müziğin yemekle buluşacağı bu özel etkinlik Event Garden’ın bahçelerinde gerçekleşecek.

Festivalde Türk mutfağının en özel lezzetleriyle Dünya mutfaklarının en özel lezzetleri de bir araya gelecek. Dolu dolu dört gün sürecek festivalde özel mutfak sırlarının paylaşıldığı sunumlar yapılıp yepyeni lezzetler paylaşılacak. Bunun yanında eğlenceli  bahar piknikleri düzenlenecek. Ünlü şefler eşliğinde enfes yemekler yapılıp tadılacak. Yemekler dışında özel içecekler de hazırlanacak.

GurmFest Söyleşileri

GurmeFest-İstanbul festivali lezzet tadımlarıyla bitmeyecek. Uzman konuk, akademisyenler ve usta şeflerin liderliğinde söyleyişi, panel ve demonstrasyonlar düzenlenecek. Bu söyleşilerde yemek konusunda birçok şey öğrenebilirsiniz.

GurmeFest’te Müzik

Yemeğin müzikle buluşacağı bu festivalde canlı dj performanslarıyla her daim müzik peşinizde olacak. Latin müziğin efsane ismi Ayhan Sicimoğlu da GurmeFest-İstanbul’da müzikseverlerle bir arada olacak. Latin ve caz müziği en güzel yorumlayan gruplardan Grup Artİstanbul‘u da bu efsane festivalde dinleme şansınız olacak. Bir de Türk rock müziğin en başarılı temsilcisi Özge Fışkın‘ı da burada dinleyebilirsiniz.

Emin olun festivaldeki standlardaki eşsiz lezzetleri görünce gözünüz dönecek. Eşsiz sunumlarıyla pek çok ünlü cafe ve restoranın standlarında tadımlar yapabilirsiniz. Bu standlarda ünlü restoranların efsane şefleriyle tanışıp lezzetlerini tadabilirsiniz.

GurmeFest’te Alışveriş

Eğer yemekten ziyade yemek yapmaya da meraklıysanız festivale katılan yiyecek-içecek firmalarının ürünlerinden satın alma şansınız olabilir. Bu festival gastronomi severler için eşsiz bir yeme-içme alışverişine dönüşebilir.

Baharın en güzel günlerinde açık havada eşsiz bir  yeme-içme, eğlenme ve keyif yaşamak istiyorsan GurmeFest-İstanbul’a muhakkak katılmalısın.

Bursa, Edirne, Eskişehir, Silivri, İzmit, İstanbul çıkışlı turlar bulunmaktadır.

Kampanya

GurmeFest alanında standımızda rezervasyon yapacak olan katılımcılara özel Yöresel Tatlar ve Gurme Turlarında %10; diğer tüm kültür turlarında %5 indirim sunuyoruz.

*İndirimler bayram ve resmi tatil dönemlerinde çıkan turlar için geçerli değildir.

**İndirimler banka kampanyası ,başka kampanyalar veya hediye çekleri ile birleştirilemez. 

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir