Bu Ayın En Güzel Yol Müzikleri

Müziksiz yollar biter mi? Seyahatte, yolda, metrobüste, trende, otobüste dinlemeniz için harika yol müzikleri derledik. Buyurun dinlemeye:

1) George Ezra – Budapest

2013 yılında müzik hayatına adım atan İngiliz sanatçı George Ezra’nın en güzel şarkılarından biri Budapest listemizin ilk şarkısı oldu. Tüm dünyada çok satanlar listesine giren Ezra’nın ilham aldığı müzisyenler arasında Bob Dylan ve Woody Guthrie bulunuyor. Bu genç yeteneğin diğer şarkılarını da dinlemenizi öneririm.

2) SAINT MOTEL – “Puzzle Pieces”

Amerikalı progressive pop, ındie rock grubudur. Bu efsane grubu bir kez dinledikten sonra emin olun bağımlısı olacaksınız.

3) Bombay Bicycle Club – Always Like This

İngiliz bağımsız rock grubu 2005 yılında kurulmuştur. Özgün vokalistleriyle 4 kişilik indie grubunun çok eğlenceli parçaları var.

4) Of Monsters And Men – Little Talks

İzlandalı indie grubu Of Monsters And Men müzikleriyle insanı yormuyor. Aksine hem eğlenceyi hem hüznü hem de coşkuyu bir arada yaşatıyor.

5) The Kooks – Naive

İngiliz pop rock grubu The Kooks 2002 yılında İngiltere’de kuruldu. Grubun vokalisti Luke Pritchard gruplarının indie grubu olarak lanse edilmesinden hiç hoşlanmıyor. Pritchard şöyle söylüyor: “Bize indie grubu demeyin. Bundan nefret ediyorum. Hiçbir zaman indie grubu olmak istememiştim.”

6) The View – Same Jeans

İskoç indie rock grubu The View 2007 yılında çıkardıkları Same Jeans albümleriyle bir efsaneye dönüştüler. Tüm albümlerini dinleyip enerji dolabilirsiniz.

7) Travis – Sing

Travis epey eski, 1990 yılında İskoçya’da kurulmuş 4 kişilik bir rock grubu. BBC’de canlı canlı Sing şarkısını söylerken seyircilerle pasta savaşı yapan efsane gruptur.

8) The Fray – How to Save a Life

The Fray, 2002’de kurulmuş Amerikalı bir rock grubudur. Özellikle Amerikan dizilerinde müzikleri sıkça kullanılır. Yolda harika gidecek şarkılara sahipler.

9) Scouting For Girls – She’s So Lovely

Scouting For Girls Londra çıkışlı indie rock grubudur. Özellikle dinlediğiniz she’s so lovely parçaları bir harikadır.

10) The Fratellis – Chelsea Dagger

Bir dağılıp bir toplanan enfes bir İskoç rock grubudur. Herhalde dünyanın en eğlenceli şarkılarına sahipler.

Keyifli, bol müzikli yolculuklar…

4 Yorum

    1. Merhabalar, çok teşekkür ederiz yorumunuz için, fakat kontrollerimiz sonrası içerikte bulunan Youtube videolarının sorunsuz çalıştığını görüyoruz.

  1. Sorunsuz çalışıyor diyorsunuz ama ben tıkladığımda”işlem zaman aşıumına uğradı” mesajı çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir