Bir Fotoğrafın Çekim Hikâyesi

Fuji Dağı

Ay Işığında Fuji Dağı 

Danilo Dungo‘ya ait olan fotoğrafta Dungo ay ışığının bu mükemmel sahneyi yakalaması için mükemmel bir ortam yarattığını kendisinin sadece deklanşöre basmasının yeterli olduğunu söylemektedir. 

Işık huzmelerinin ve Fuji Dağı‘nın heybetli siluetinin Kawaguchi Gölü‘ne yansıması, gökyüzündeki yıldızların bir mücevher gibi parıldaması ve mehtabın berrak ışığı bu fotoğrafı çekerken Dungo’yu inanılmaz büyülemiş ve ortaya bu inanılmaz fotoğraf çıkmıştır. 

2 Yorum

  1. Duygu hanım iyi günler..Face sayfanızı ilk defa görüyorum.Eşim ve ben emekliyiz.İstanbul Maltepe’de oturuyoruz.2007 yılında (29.07/5.08) firmanızın KARADENİZ VE YAYLALAR turuna katılmıştık.Çok turlara katıldık ama o gezimiz harikaydı ve herkese Jolly Tur’u tavsiye etmiştik.Rehberimiz Ramazan adlı sevecen ve çok yardımsever bir gençti. Safranbolu’dan başlayıp,Sarp kapısına kadar gitmiştik.Turda hiç aksama olmadı.Seyahat sırasında çok dostlar edindik.(O tur proğramında sadece Sinop Cezaevi gezisini yadırgamıştık.Zira doğal güzelliklerin gezildiği bir güzergahta öyle kötü görüntü ve anıların varolduğu bir mekanı gezmek tura yakışmıyor diye düşünmüştük.Ama belki insanlar istiyordur.Hala proğramda var mı bilmiyorum.) JOLLY TUR sitenizde Ziraat Bankası’ndan maaş alan emeklilere kampanya var diye okudum.Eşim öğretmen.Uzun zamandır, yaz sezonunda bir GAP TURU’na katılalım diye hevesleniyorduk.Ama biraz pahalı geliyordu.Şimdi bu indirimli kampanyayı duyunca sevindik.Fiyatı ve şartlarını bilmiyoruz.E-Mail adresime kısaca bir bilgi gönderirseniz çok seviniriz.Eşim ve ben,başarılı çalışmalarınızın devamını diliyor,selamlarımızı iletiyoruz.

  2. Hüsnü Bey Merhaba… Güzel düşünceleriniz ve dilekleriniz bizi çok onore etti. Jolly Tur olarak en kısa zamanda iletişim adresinize gerekli bilgiler gönderilip size ulaşılacaktır. Umarım güzel bir GAP turu yaşarsınız. Eşinize ve size selamlar :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir