23 Nisan Tatili İçin Kültür Turlarıyla Yolculuğa Çıkın

23 Nisan tatili için hala nereye gideceğinize karar vermediyseniz size birkaç önerimiz var. Jolly’nin kültür turlarıyla hem tarihi hem de doğal güzelliği cennet köşelere olan yolculuğa çıkmaya ne dersiniz? İşte çocukla seyahat edilebilecek en güzel destinasyonlar…

23 Nisan Tatili İçin Öneriler

23 Nisan tatili için bir yanınız tarih olsun, farklı medeniyetleri keşfedelim, çocuğumuz için de kültürel bir yolculuk olsun diyor; bir yanınız da yorgunluk atalım, oksijen alalım, çocuğumuz için de doğal bir ortam olsun diyor. Biz her ikisi için de size bu önerileri hazırladık;

Ege ve Akdeniz’in En Güzel Koylarını Keşif

23 Nisan tatilinde Türkiye’nin en güzel koyları, denizleri, gölleri, adaları, kanyonları, köyleri ve binlerce yıllık tarihiyle buluşmaya ne dersiniz? Tercihiniz bu yönde ise Jolly’nin Ege ve Akdeniz turlarına göz atın deriz. Kuşadası, Şirince, Bodrum, Gökova, Marmaris, Aşıklar Yolu, Kızkumu, Dalyan, İztuzu Plajı, Göcek, Fethiye, Ölü deniz, 12 Adalar, Saklıkent, Kaş, Kalkan, Kekova, Demre, Antalya ve Düden Şelalesi’nden oluşan muhteşem bir rota sizi bekliyor.

23 Nisan Tatili

Şirince’de eski taş kaldırımlı sokaklardan yürüyüp eşsiz şaraplardan içmek, Efes antik kentinde Yunan ve Roma medeniyetlerinin olağanüstü görkemine şahit olmak, Meryem Ana Evi’nde bir dinin şifrelerini çözmek, Bodrum’da eşsiz koyları keşfetmek, Akyaka’da otantik mimarinin ve serin denizin tadını çıkarmak, Gökova’da tekneyle mavi sonsuza açılıp Yeşil Deniz, Zeytinli Koy, Kleopatra Plajı, Sedir Adası, İnce Kum ve Lacivert Koy’un olağanüstü güzelliklerini yaşamak, Azmak Çayı’ndan tekneyle açılmak, Marmaris Körfezi’nin eşsiz koylarında denizle bir kez daha buluşmak, Turgut Köyü’nde dilek tutmak, Dalyan ve Köyceğiz’in doğa harikaları arasında görkemli bir tarihle tanışmak, 12 Adalar’ın gizli saklı güzelliklerini keşfetmek, Saklıkent Kanyonu’nda kaybolmak, Kalkan, Kaş, Üçağız Köyü, Kekova ve Simena Köyü’nde hayatınızın en güzel deneyimlerini yaşamak istiyorsanız bu tur size göre…

Farklı Bir Kapadokya Deneyimi İçin

Kapadokya’yı bambaşka bir bakış açısıyla keşfedebileceğiniz Kapadokya turu ile hem çocuğunuz hem de kendiniz için benzersiz bir tatil yaşayacaksınız.

23 Nisan TatiliGezinin en can alıcı noktalarından biri Göreme Açık Hava Müzesi. Burada sizi, Anadolu’daki en eski kiliselerden Elmalı, Azize Barbara, Aziz Basileus, Çarıklı ve Tokalı, nefes kesici manzarasıyla Üç Güzeller, şirin ve tarihi dokusuyla Mustafapaşa ya da diğer adıyla Sinassos, mühendislik harikası olduğu kadar nefes kesici manzarasıyla Uçhisar Kalesi karşılayacak.

Çavuşin Ören Yeri, tarihi kiliseler, evler ve manastırıyla Paşabağı Vadisi, binlerce yıllık geleneğin mirasçıları Çanak-Çömlek ve Halı atölyeleri,  Hacı Bektaş Veli Türbesi, dünyanın en büyük yeraltı şehirlerinden Derinkuyu ve Kaymaklı, hem coğrafyasıyla hem kiliseleriyle büyülü Ihlara Vadisi; seyahat rotanızda yer alan yerlerden sadece birkaçı.

Bu arada Kapadokya’nın yerel lezzetlerini deneyimleyeceğinizi de belirtelim. Ama Balon Safari ve Kapadokya Türk Gecesi Eğlencesi’ne katılmayı ihmal etmeyin.

Karadeniz’in Yeşil Çağrısına Kulak Verme Zamanı

Türkiye’nin en yeşil bölgesi Karadeniz’in yeşil çağrısına kulak vermenin tam zamanı diyenlerdenseniz Jolly’nin Karadeniz turu tam size göre.

23 Nisan TatiliDuraklardan biri Trabzon. Gezebileceğiniz yerler arasında ünlü çay fabrikası Sürmene, Rize ve Borçka Karagöl bulunuyor. Görkemli Fırtına Vadisi’nde bir gezinin ardından Karadeniz’in ünlü çay bahçeleri ve Çamlıhemşin’e doğru bir serüvene itecek sizi bu tur. Dilerseniz Çat Vadisi üzerinden kartal yuvasını andıran Zil Kale’yi ve Karadeniz evleriyle Mollaveyis Köyü’nü ziyaret edebilirsiniz. Ama isterseniz Fırtına Deresi’nde rafting turu ile mavi-yeşil bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu arada Çayeli’ndeki ünlü Rize bezleri, Sürmene’nin ünlü bıçak atölyeleri ve keyifli bir Uzungöl molası da sizi bekleyen güzellikler arasında yer alıyor. Yaylaların yaylası Ayder, coşkulu akışlarıyla Kalegon ve Gelin Tülü şelaleri sizi tüm görkemiyle karşılayacak doğa güzellikleri arasında. Ünlü Zigana Geçidi ve Hamsiköy, Altındere Milli Parkı, Sümela Manastırı, Meryem Ana Kilisesi, Ayazma, su kemerleri, kaya freskleri ve Atatürk Köşkü’nün bu gezinin olmazsa olmaz rotaları arasında yer aldığını belirtelim.

Batum yolculuğunuzda ise ünlü botanik bahçesi, limanı, Piazza Meydanı, Poseidon Anıtı, Tiyatro Binası ve Medea Heykeli görebileceğiniz yerler arasında.  Bu arada Kafkas dans gösterileriyle renklenen ve Gürcü mutfağının incelikleriyle damaklarda haz bırakmaya aday Gürcü gecesine katılmayı ihmal etmeyin.

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir