Bayramda Cruise Turları Bir Başka Güzel

Beş Yıldızlı Gemi ile Akdeniz’e Doğru Yolculuk

Jolly Tur’un bayramda tercihini lüks gemilerle deniz üzerinden nefes kesici coğrafyalarda geçirmeyi planlayanlar için önerilerinden biri “Akdeniz-Portekiz-Fas Turu”. Beş yıldızlı gemi Costa Magica ile tatilde konfor anlayışının üst noktalara taşındığı bu tur 11 gece-12 gün olarak planlandı. Hafızalardan silinmeyecek bu turun başlama tarihi 12 Eylül. Lüks geminin rotasında Savona, Marsilya, Tanca, Kazablanka, Cadiz, Lizbon, Alicante, Civitavecchia ve Roma yer alıyor.  Akdeniz’de olağanüstü bir maceraya yelken açabilmek için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Zira, döneme özel olarak başlangıç fiyatı, 1.149 Euro olarak belirlenen tura oldukça büyük bir ilgi söz konusu.

Kuzey Avrupa’nın Soğuk, Akdeniz’in Sıcak Güzelliklerine Merhaba

Jolly Tur’un bayramda mavi sonsuz kadar en güzel kentlere açılmak isteyenler için bir başka önerisi ise Kuzey Avrupa ve Akdeniz Turu.  Akdeniz’in sarı sıcak güzellikleriyle Kuzey Avrupa’nın soğuk güzelliklerini bir araya getirmek isteyenler için ideal bir gezi olarak ön plana çıkan tur, 12 gece-13 gün olarak planlandı. 10 Eylül tarihli gezinin başlangıç fiyatı ise 1.659 Euro olarak belirlenmiş durumda. Alanında en iddialı yolcu gemilerinden biri olarak kabul görülen MSC Musica ile düzenlenen turun, rotası Almanya’da Kiel, Danimarka’da Kopenhag, Belçika’da Zeebrugge, Fransa’da Cherbourg, İspanya’da La Coruna, Portekiz’de Lizbon, Cebelitarik, İspanya’da Barselona, Fransa’da Marsilya ve İtalya’da Cenova’dan oluşuyor. Ortaçağ’dan günümüze kadar uzanan köklü bir tarihin mirası, geçtiği topraklara bereket ve güzellikler katan nehirlerle süslenmiş kentler, dahi sanatçıların olağanüstü eserleri, göz alıcı plajlar ve daha pek çok nefes kesici güzelliklere doğru yelken açmak istiyorsanız, yine acele etmenizde fayda var. Çünkü tur, şimdiden önemli bir doluluk oranına erişmiş durumda.

blank

Rotayı Komşuya Doğru Kırmak İsteyenlere

Jolly Tur, bayramda hafızalardan silinmeyecek bir gemi yolculuğu ile olağanüstü güzelliklere yelken açmak isteyenler için Eşsiz Yunan Adaları ve Atina Turunu da öneriyor. Akdeniz’in güzellikte birbirleriyle yarışan adalarında güneşin, denizin, kumun ve olağanüstü bir tarihin inceliklerini yaşamak bunun yanına bir de tıpkı adaları gibi kendisi de antik medeniyetin en önemli yapı taşlarından biri olan Atina’yı da eklemek isteyenlere hitap eden bu gezi, 6 gece-7 gün olarak planlandı. 11 Eylül’de başlayacak “Eşsiz Yunan Adaları ve Atina Turu’nda vize gerekmediğini ve başlangıç fiyatının ise 559 Euro olarak belirlendiğinin altını çizmek gerekiyor. Kendi kategorisindeki en özel gemilerden biri olarak kabul gören Celestyal Nefeli gemisi ile yelken açacağınız bu gezide sizi Sakız Adası, Rodos, Girit, Midilli, Mikonos, Santorini ve Atina’nın güzellikleri karşılayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir