Bayramda Cruise Turları Bir Başka Güzel

Beş Yıldızlı Gemi ile Akdeniz’e Doğru Yolculuk

Jolly Tur’un bayramda tercihini lüks gemilerle deniz üzerinden nefes kesici coğrafyalarda geçirmeyi planlayanlar için önerilerinden biri “Akdeniz-Portekiz-Fas Turu”. Beş yıldızlı gemi Costa Magica ile tatilde konfor anlayışının üst noktalara taşındığı bu tur 11 gece-12 gün olarak planlandı. Hafızalardan silinmeyecek bu turun başlama tarihi 12 Eylül. Lüks geminin rotasında Savona, Marsilya, Tanca, Kazablanka, Cadiz, Lizbon, Alicante, Civitavecchia ve Roma yer alıyor.  Akdeniz’de olağanüstü bir maceraya yelken açabilmek için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Zira, döneme özel olarak başlangıç fiyatı, 1.149 Euro olarak belirlenen tura oldukça büyük bir ilgi söz konusu.

Kuzey Avrupa’nın Soğuk, Akdeniz’in Sıcak Güzelliklerine Merhaba

Jolly Tur’un bayramda mavi sonsuz kadar en güzel kentlere açılmak isteyenler için bir başka önerisi ise Kuzey Avrupa ve Akdeniz Turu.  Akdeniz’in sarı sıcak güzellikleriyle Kuzey Avrupa’nın soğuk güzelliklerini bir araya getirmek isteyenler için ideal bir gezi olarak ön plana çıkan tur, 12 gece-13 gün olarak planlandı. 10 Eylül tarihli gezinin başlangıç fiyatı ise 1.659 Euro olarak belirlenmiş durumda. Alanında en iddialı yolcu gemilerinden biri olarak kabul görülen MSC Musica ile düzenlenen turun, rotası Almanya’da Kiel, Danimarka’da Kopenhag, Belçika’da Zeebrugge, Fransa’da Cherbourg, İspanya’da La Coruna, Portekiz’de Lizbon, Cebelitarik, İspanya’da Barselona, Fransa’da Marsilya ve İtalya’da Cenova’dan oluşuyor. Ortaçağ’dan günümüze kadar uzanan köklü bir tarihin mirası, geçtiği topraklara bereket ve güzellikler katan nehirlerle süslenmiş kentler, dahi sanatçıların olağanüstü eserleri, göz alıcı plajlar ve daha pek çok nefes kesici güzelliklere doğru yelken açmak istiyorsanız, yine acele etmenizde fayda var. Çünkü tur, şimdiden önemli bir doluluk oranına erişmiş durumda.

Rotayı Komşuya Doğru Kırmak İsteyenlere

Jolly Tur, bayramda hafızalardan silinmeyecek bir gemi yolculuğu ile olağanüstü güzelliklere yelken açmak isteyenler için Eşsiz Yunan Adaları ve Atina Turunu da öneriyor. Akdeniz’in güzellikte birbirleriyle yarışan adalarında güneşin, denizin, kumun ve olağanüstü bir tarihin inceliklerini yaşamak bunun yanına bir de tıpkı adaları gibi kendisi de antik medeniyetin en önemli yapı taşlarından biri olan Atina’yı da eklemek isteyenlere hitap eden bu gezi, 6 gece-7 gün olarak planlandı. 11 Eylül’de başlayacak “Eşsiz Yunan Adaları ve Atina Turu’nda vize gerekmediğini ve başlangıç fiyatının ise 559 Euro olarak belirlendiğinin altını çizmek gerekiyor. Kendi kategorisindeki en özel gemilerden biri olarak kabul gören Celestyal Nefeli gemisi ile yelken açacağınız bu gezide sizi Sakız Adası, Rodos, Girit, Midilli, Mikonos, Santorini ve Atina’nın güzellikleri karşılayacak.

Gemi Turuyla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir