Balık Burcunda Güneş Tutulması ve Burçlar Üzerindeki Etkileri

(Öncelikle Yükselen Burcunuza,Sonrasında Güneş Burcunuza Göre Okumanızı Öneririm)

KOÇKOÇ:

Sevgili Koçlar… 20 Mart tarihinde Balık burcunun son derecelerinde meydana gelen Güneş tutulması ve yeni ay sürecinde gökyüzünün iki büyük ışığı 12. ev alanında kavuşum pozisyonunda olacak. Tutulmanın etkisi kadersel ya da kontrolünüz dışında gerçekleşen birtakım sonlanmalar ve yeni başlangıçları da gündeminize taşımakta. Sağlığınızı ilgilendiren konularda ekstra dikkat etmeniz gereken bu süreç içerisinde ailevî konular ve duygusal güvenlik ihtiyacınızın giderilmesi noktasında birtakım zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Kalabalıkların arasında yalnız kalma ihtiyacınızın da artacağı bu dönemde ruhsal, manevi konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Merkür’ün de 12. ev alanınızda bulunması nedeniyle tek başınıza yapabileceğiniz bir tatil ve ruhsal anlamda size iyi gelecek temalı seyahatler bu dönemde iyi bir fikir olabilir.

BoğaBOĞA:

Sevgili Boğalar… 20 Mart’ta Balık burcunun son derecelerinde gerçekleşecek olan Güneş tutulmasının  etkisini 11. ev alanınızda deneyimleyeceksiniz. Geleceğe dönük idealleriniz, arkadaşlıklarınız ve mesleki kazanımlarınız ile bağlantılı önemli birtakım gelişmelere şahit olacağınız bu süreç içerisinde sözü edilen konular ile bağlantılı noktalarda bazı olayları yeniden gözden geçirme ihtiyacı içerisinde hissedebilirsiniz. Arkadaşlık, dostluk ve aynı amaç doğrultusunda bir araya geldiğiniz kişilerle ilişkileriniz yeni bir yapılanma sürecine doğru gidebilir ya da yeni arkadaşlıklar gündeme gelebilir. Tutulmanın etkisiyle içinde bulunduğunuz sosyal çevre ve arkadaşlarınız ile ilgili konularda şaşırtıcı bazı haberler alabilirsiniz. Arkadaş grupları ve çeşitli turlar vasıtasıyla gitmeyi düşündüğünüz bir seyahat planlarınızda ilginç birtakım gelişmeler gündeme gelebilir.

ikizlerİKİZLER:

Sevgili İkizler… 20 Mart’ta Balık burcunun son derecelerince kavuşum yapacak olan gökyüzünün iki büyük ışığı ve yeniay enerjisiyle birlikte Güneş tutulmasına şahit olacağız. Tutulma zamanları astrolojik anlamıyla önemli başlangıçlar, bitişler ve ekstra olayların işaretçisidir. Balık burcunun son derecelerinde gerçekleşecek olan bu tutulmanın etkisini, toplum önündeki duruşunuz, kariyeriniz ve mesleki hedefleriniz ile bağlantılı 10. ev alanınızda deneyimleyeceksiniz. Bu dönemde sözü edilen temalarda birtakım bitişler ile birlikte yeni başlangıçlara doğru yol almak durumunda kalabilirsiniz. Mesleğinizle bağlantılı olarak finansal durumunuzu ilgilendiren noktalarda yeni kapılar aralanabilir. İşiniz ile bağlantılı bir seyahat fikri bu dönemde gündeme gelebilir.

yengecYENGEÇ:

Sevgili Yengeçler… 20 Mart Cuma öğle saatlerinde gerçekleşecek olan bir Güneş tutulmasına şahit olacağız. Balık burcunun 29 derecesinde gerçekleşecek olan bu tutulma 9. ev alanınızda birtakım değişimleri ve beklenmedik gelişmeleri gündeminize taşıyacak. Yurt dışı, uzak yolculuklar, yabancılar, akademik faaliyetler, kendinizi geliştirmek adına devam ettiğiniz eğitim öğretim programları, yayıncılık gibi noktalarda önemli gelişmeler ortaya çıkabilir. Tutulmaya eşlik eden Ay’ın  yükselen burcunuzun yönetici gezegeni olması nedeniyle sağlık konusuna ayrıca dikkat etmenizi öneririm. Tutulma ile birlikte aniden yurt dışı ya da uzak bir noktaya seyahat gündeminizin orta noktasında yerini alabilir.

aslanASLAN:

Sevgili Aslanlar… 20 Mart Cuma Balık burcunun son derecesinde meydana gelecek olan Güneş tutulması şüphesiz içinde bulunduğumuz yılın en önemli göksel olaylarından. Tutulmalar yaşamlarımızda önemli olayların bitiş ve başlangıç zamanlarıyla birlikte değişimler için de aslında fırsat zamanlarıdır. 8. ev alanınızda gerçekleşecek olan bu tutulmanın etkilerine baktığımızda ortaklıklar yoluyla oluşturmuş olduğunuz finansal kazanımlarınız belirgin bir tema olarak karşımıza çıkmakta. Miras, sigorta, nafaka, kredi benzeri parasal konularınız ile ilgili uzun zamandır beklemiş olduğunuz bazı haberleri almanız mümkün. Psikolojik anlamda değerlendirdiğimizde ise bu ev yenilenme, ruhsal dönüşüm ve değişim temalarını içermekte. Ruhsal anlamda size iyi gelecek tematik bir seyahat fikrine ne dersiniz?

basakBAŞAK:

Sevgili Başaklar… 20 Mart Cuma gökyüzünün iki büyük ışığı olan Güneş ve Ay Balık burcunun son derecelerinde kavuşum pozisyonunda olacak ve bu pozisyonla birlikte içinde bulunduğumuz yılın en önemli göksel olaylarından biri olan Güneş tutulmasına şahit olacağız. Bu tutulma  evlilik ve ortaklıklar yoluyla kurulmuş olan ilişki modellerinin derin anlamda sorgulanıp yeniden gözden geçirmek durumunda olacağınıza işaret etmekte. İlişkilerinizin sıkı bir sınavdan geçtiği noktada eş ya da ortağınız ile ilgili yeni başlangıçlar ve girişimler söz konusu olabilir. Arkadaşlıklarınız ve geleceğe dönük ideallerinizin de mercek altına alınacağı bu dönemde beraberce gerçekleştirmeyi düşündüğünüz bir tatil planı var ise ekstra dikkat etmenizi öneririm.

TeraziTERAZİ:

Sevgili Teraziler… 20 Mart Cuma 20 Mart’ta Balık burcunun son derecelerinde gerçekleşecek olan Güneş tutulmasının  etkisini 6. ev alanınızda deneyimleyeceksiniz. Tutulma sürecinde günlük çalışma rutininiz, beraber çalıştığınız kişiler, iş yaşamınız öne çıkmakta. Yeni bir iş teklifi alabilir ya da halihazırdaki işinizle bağlantılı yepyeni bir proje gündeme gelebilir. 6. ev alanı aynı zamanda bizi yıpratan zorlu çalışma koşulları ve hastalıklar ile de bağlantılıdır. Bu nedenle sağlığınıza ekstra dikkat etmenizi ve uzun zamandır ertelemiş olduğunuz bir bakım programı var ise bunu hayata geçirebilirsiniz. Sağlığınızı olumlu yönde etkileyecek Termal kür merkezleri, yeşilin ve oksijenin bol olduğu doğal alanlara doğru yapacağınız bir seyahat fikrine ne dersiniz?

akrepAKREP:

Sevgili Akrepler… 20 Mart Cuma öğle saatlerinde gerçekleşecek olan bir Güneş tutulmasına şahit olacağız. Balık burcunun 29 derecesinde gerçekleşecek olan bu tutulmayı 5. ev alanınızda deneyimleyeceksiniz. Yaratıcılık yoluyla kendinizi ifade etmeniz, aşk yaşamı ve özel ilişkileriniz, arkadaşlıklarınız varsa çocuklarınız ile bağlantılı noktalar bu tutulmanın burcunuz açısından ana temaları olarak görünmekte.Tutulma halihazırdaki ilişkinizde var olan sorunların yüzeye çıkmasına ve bu sorunların yeniden gözden geçirilmesine neden olabilir. Madalyonun bir başka yüzü ise yepyeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Bu dönemde spekülatif, risk içeren durumlara karşı ayrıca dikkatli olmalısınız. Sevgilinizle birlikte yapacağınız romantik bir tatil fikrine ne dersiniz?

YayYAY:

Sevgili Yaylar… 20 Mart Cuma gökyüzünün iki büyük ışığı olan Güneş ve Ay Balık burcunun son derecelerinde kavuşum pozisyonunda olacak ve bu pozisyonla birlikte içinde bulunduğumuz yılın en önemli göksel olaylarından biri olan Güneş tutulmasına şahit olacağız. Bu tutulma eviniz ve ailenizle bağlantılı noktalarda önemli birtakım gelişmeleri beraberinde getirecek. Ev almak, evde birtakım değişiklikler yapmayı düşünmek ve ebeveynleriniz ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Her ne olursa olsun meslek yaşamı ve aile arasındaki dengeyi iyi sağlamak durumundasınız. Eş ve ortaklıklar yoluyla oluşturmuş olduğunuz kazanımlarınızın da gündeme geleceği bu süreçte aileniz ile birlikte gerçekleştireceğiniz hoş bir seyahat fikrine ne dersiniz?

oglakOĞLAK:

Sevgili Oğlaklar… 20 Mart Cuma öğle saatlerinde gerçekleşecek olan bir Güneş tutulmasına şahit olacağız. Balık burcunun 29 derecesinde gerçekleşecek olan bu tutulmayı 3.ev alanınızda deneyimleyeceksiniz. Yakın çevreniz ile ilgili önemli birtakım haberler ve gelişmelerin arka arkaya yaşanacağı bu süreçte kardeşleriniz ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Önemli birtakım sözleşme ve anlaşmaların gündeme geleceği süreç içerisinde eğitim öğretim faaliyetleri ve zihinsel bazı uğraşların sonuçlarını görmek mümkün olabilir. Yakın çevrenizle olan her türlü iletişimin hız kazanacağı bu dönemde yeni fikirler ve projeler gündeminizde. Sevgili Oğlaklar, ani bir seyahatin gündeme gelebileceği bu dönemde seyahat planlamanızı yaparken sonrasında birtakım aksiliklerin yaşanmaması adına ekstra dikkat etmenizi öneririm.

kovaKOVA:

Sevgili Kovalar… 20 Mart Cuma gökyüzünün iki büyük ışığı olan Güneş ve Ay Balık burcunun son derecelerinde kavuşum pozisyonunda olacak ve bu pozisyonla birlikte içinde bulunduğumuz yılın en önemli göksel olaylarından biri olan Güneş tutulmasına şahit olacağız. Sahip olduğunuz maddi kazanımlarınızı yakından ilgilendiren bu tutulmanın etkisiyle finansal durumunuzu artırmak adına yeni birtakım proje, fikir ortaya çıkabilir. Sahip olduğunuz maddi kaynaklarla ilgili dikkat etmeniz gereken bir sürece işaret eden bu tutulma ile birlikte yeniden bütçe muhasebesi yapmak durumunda kalabilirsiniz. Öncesinde başvurduğunuz bir kredi onaylanabilir ya da birikimlerinizle ilgili ani fırsatlar ortaya çıkabilir.

balıkBALIK:

Sevgili Balıklar… 20 Mart Cuma öğle saatlerinde burcunuzun 29 derecesinde gerçekleşecek olan bir Güneş tutulmasına şahit olacaksınız. Bu tutulma sizin için ekstra bir öneme sahip. Sizin ve ortaklıklarınızın hayatında yepyeni başlangıçlar ve girişimler söz konusu. Yeni kişisel girişimlerin ortaya çıkacağı bu dönemde sağlığınızı ve fiziksel görünümünüzü ilgilendiren noktalarda önemli kişisel kararlar alabilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak ve sağlığınıza ekstra özen göstermek için yeni bazı kararlar alma arifesinde olabilirsiniz. Yaşamınızdaki başlangıçlar ve bitişlerin fazlaca vurgulandığı bu tutulmada yaratıcılık gerektiren noktalarda yeni başlangıçlara imza atmanız mümkün. Ruhsal, bedensel dengenize iyi gelecek doğa ve kültürel seyahatlerin olduğu bir gezi planına ne dersiniz?

Emine GÜCEK

Yıldızların Düşlerinizi Gerçek Kılması Dileğiyle…

 

blank

Emine GÜCEK 11.07.1978 Adana doğumlu olup ilk eğitimini Mersin'de,orta ve lise eğitimini Adana'da tamamlamıştır.Gazi Üniversitesi, Gazi Eğitim Fakültesi,Edebiyat Öğretmenliği bölümünden mezun olmuş, ülkenin farklı illerinde eğitimcilik yapmıştır. Münasebetsiz uzun hüzünleri, manasız kısa sevinçleri yaşamda anlamlandırma döngüsünde ve kendi içine yaptığı uzun yolculuklarda,astroloji hayatının orta noktasında olmuştur. Astrolojiye olan ilgisi yaşamın aslında zamanı ve mekanı yaşlandırmaktan daha da öte bir şey olduğunu farkettiği ve "AN"ların kalitesinin büyüsünü keşfettiğinde ortaya çıkmıştır. Astrolojik sembolleri çözme çabasında yolu, onu Astroloji Türkiye'nin değerli eğitmenleri Devrim Dölen ve Devrim Yılmazer ile buluşturmuştur. Astroloji Türkiye, Astroloji Akademisi mezunudur. DerKİ.com ve AstroTürkiye.com'da Astroloji,Ezoterizm ve Mitoloji ile ilgili araştırma yazıları yazmaktadır. Yay yükselenli ve 9. ev stelyumlu haritası vaatlerini gerçekleştirme noktasında onu, bitmek bilmeyen bir araştırma arzusuna,yayıncılık,farklı kültürleri tanıma isteğine doğru çekmiştir. Seyahat etmiş olduğu yerlerdeki bölgeye has gözlemlerini,bölgenin tarihi ve turistik mekanlarıyla birlikte dokusunu paylaşmak istemiş ve bu nedenle Gezmelerde.com seyahat portalını açmıştır. Yıldızların düşlerinizi gerçek kılması dileğiyle......... ASTROLOJİADA-Emine GÜCEK

1 Yorum

  1. bir akrep olarak yazını ve önerilerini dikkate alacağım emeğine sağlık seni takibe devam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir