Balayı Otelleri Araştırmasına Onu Da Dahil Edin: Balayında Gemi Turu

Balayında gemi turu daha önce aklınızın bir köşesinden geçmediyse artık eşsiz bir tatil için kendisini de değerlendirebilirsiniz. Hayatınıza yeni bir başlangıç yaparken bunu muhteşem bir gemi turuyla taçlandırmak sizce de hoş olmaz mı? Eşinizle aşkınızı doyasıya yaşayacağınız harika limanlara ve şehirlere uğrayacağınız muhteşem bir balayı tatili yaşayabilirsiniz. Dikkat edin unutulmaz bir tatile adım atmak üzeresiniz.

Balayında Gemi Turu

Balayında Gemi TuruAh o gemide bende olsaydım, demek istemiyorsanız evlilik planlarınızla beraber balayınızı da planlamalısınız. En güzel ve eğlenceli balayı seçeneklerinden biri de kesinlikle Balayı Gemi Turları olabilir. Farklılığı arıyorsanız bir de gemi turunu deneyebilirsiniz. Yüzen 5 yıldızlı bir otelde olmak, her gün bambaşka sularda bambaşka şehirlerde uyanmak harika bir deneyim olacaktır. Balayı gemi turu kapsamında dilediğiniz oda seçenekleri de sizin tercihinize bırakılmaktadır. Balkonlu, süit, , dış gibi seçeneklerden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Ege ve Adriyatik sularında aşkınızı yaşarken bir yandan da Dubrovnik, Venedik, Brindisi, Katakolon bölgelerini doyasıya gezip Hırvatistan, İtalya, Yunanistan gibi ülkelerin kültürlerini yerinde yaşayabilirsiniz.

Balayında Gemi TuruBalayı gemi turları konsepti her şey dahil sistemiyle çalışıyor. Gemide bulunan bar, restoran ve salonlarda sınırsız içecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca tüm odalarda duş, WC, duşa kabin, klima, telefon, saç kurutma makinesi ve TV bulunuyor. Yanii kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz.

Durmadan bavul toplama derdi olmadan pek çok ülke ve şehri gezmenin kolaylığını yaşamak aynı zamanda da balayınızı unutulmazlar arasına koymak balayı gemi turlarıyla mümkün. Muhteşem plajları, beyaz badanalı evleri ve harika lezzetleriyle ayrı ayrı tüm Yunan adalarına doyacaksınız. Bir tavernada uzonuzu yudumlarken bir taraftan da rembetiko müziğinin muhteşem ezgisi sizi Yunan kültürüyle sarıp sarmalayacak.

Her gemide yüzme havuzu da bulunmaktadır. Bu sayede gemi hareket halindeyken dahi su keyfinden mahrum kalmayacaksınız. Zaman zaman açık denizlerde demirledikten sonra da muhteşem masmavi denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Açık denizlerde yüzmek hiç bu kadar keyifli olmadı diyebilirsiniz.

Gemilerde yemek salonu, açık yemek salonu, lounge area, garden lounge, Sky Lounge Disco, piano bar bulunmaktadır.

Masallara özgü mükemmel bir balayı gemi turları yaşamak istiyorsanız bir an önce planınızı yapın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir