Balayı Otelleri Araştırmasına Onu Da Dahil Edin: Balayında Gemi Turu

Balayında gemi turu daha önce aklınızın bir köşesinden geçmediyse artık eşsiz bir tatil için kendisini de değerlendirebilirsiniz. Hayatınıza yeni bir başlangıç yaparken bunu muhteşem bir gemi turuyla taçlandırmak sizce de hoş olmaz mı? Eşinizle aşkınızı doyasıya yaşayacağınız harika limanlara ve şehirlere uğrayacağınız muhteşem bir balayı tatili yaşayabilirsiniz. Dikkat edin unutulmaz bir tatile adım atmak üzeresiniz.

Balayında Gemi Turu

Balayında Gemi TuruAh o gemide bende olsaydım, demek istemiyorsanız evlilik planlarınızla beraber balayınızı da planlamalısınız. En güzel ve eğlenceli balayı seçeneklerinden biri de kesinlikle Balayı Gemi Turları olabilir. Farklılığı arıyorsanız bir de gemi turunu deneyebilirsiniz. Yüzen 5 yıldızlı bir otelde olmak, her gün bambaşka sularda bambaşka şehirlerde uyanmak harika bir deneyim olacaktır. Balayı gemi turu kapsamında dilediğiniz oda seçenekleri de sizin tercihinize bırakılmaktadır. Balkonlu, süit, , dış gibi seçeneklerden kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Ege ve Adriyatik sularında aşkınızı yaşarken bir yandan da Dubrovnik, Venedik, Brindisi, Katakolon bölgelerini doyasıya gezip Hırvatistan, İtalya, Yunanistan gibi ülkelerin kültürlerini yerinde yaşayabilirsiniz.

Balayında Gemi TuruBalayı gemi turları konsepti her şey dahil sistemiyle çalışıyor. Gemide bulunan bar, restoran ve salonlarda sınırsız içecek servisi bulunmaktadır. Ayrıca tüm odalarda duş, WC, duşa kabin, klima, telefon, saç kurutma makinesi ve TV bulunuyor. Yanii kendinizi evinizdeymiş gibi hissedeceksiniz.

Durmadan bavul toplama derdi olmadan pek çok ülke ve şehri gezmenin kolaylığını yaşamak aynı zamanda da balayınızı unutulmazlar arasına koymak balayı gemi turlarıyla mümkün. Muhteşem plajları, beyaz badanalı evleri ve harika lezzetleriyle ayrı ayrı tüm Yunan adalarına doyacaksınız. Bir tavernada uzonuzu yudumlarken bir taraftan da rembetiko müziğinin muhteşem ezgisi sizi Yunan kültürüyle sarıp sarmalayacak.

Her gemide yüzme havuzu da bulunmaktadır. Bu sayede gemi hareket halindeyken dahi su keyfinden mahrum kalmayacaksınız. Zaman zaman açık denizlerde demirledikten sonra da muhteşem masmavi denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Açık denizlerde yüzmek hiç bu kadar keyifli olmadı diyebilirsiniz.

Gemilerde yemek salonu, açık yemek salonu, lounge area, garden lounge, Sky Lounge Disco, piano bar bulunmaktadır.

Masallara özgü mükemmel bir balayı gemi turları yaşamak istiyorsanız bir an önce planınızı yapın!

Gemi Turuyla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir