Babalar ve Çocukları Yedigöller’de Kampta!

Yedigöller’de Tüm Çadır Malzemeleri Bizden! Her Şey Dahil!!!

Ayrıca Yedigöller’de Kamp Turuna sadece çocuğunuzla değil, eşinizle-sevgilinizle ya da yalnız katılabilirsiniz.

Hani o Amerikan filmlerinde gördüğümüz çocuklarla babanın kampa gitme sahnesi vardır ya… İşte o sahneyi sizin için gerçeğe dönüştürüyoruz. Hem de ülkemizin en güzel doğaya sahip yerinde… Yedigöller Milli Parkı‘nda…

Çocuğunuzla yemyeşil bir ortamda keyifli zaman geçirip ona doğayı tanıtırken Yedigöller’in bol oksijenli havasıyla onun sağlığına da sağlık katmış olacaksınız. Hem belki de çocukluğunuzda yaptığınız kamplar tekrar gözünüzde canlanacak.

Gelin size Yedigöller’deki kamp programımızdan biraz bahsedeyim:

1.GÜN (Cumartesi)

Sabah sandviç ve içeceklerimizle ilk kahvaltımızı otobüsümüzde yapacağız.

Yedigöller

Öğle 12.30-13.00 saatlerinde Yedigöller Milli Parkı’na varmış olacağız ve ilk işimiz öğle yemeğimiz için mangalları yakıp hazırlanmak olacak. Dilerseniz bu hazırlıklarda bize yardım edip kamp ruhunu daha da derin yaşayabilirsiniz. Öğle yemeği menümüz ise bir harika: Sucuk ekmek, rus salatası, zeytinyağlı yaprak sarma ve içecek. Sucuk ekmeğin kamp ateşindeki tadını eminim unutamayacaksınız.

Öğle yemeği keyfinden sonra kamp yerimizi belirleyip çadırlarımızı kurmaya başlayacağız. Dilerseniz bu aşamada da çocuğunuzla bize yardım edebilirsiniz.

Çadırlarımız kurulup herkes yerleştikten sonra akşam yemeğine dek zamanınız olacak. Bu zamanda isterseniz rehberimiz eşliğinde yürüyüşler yapıp Yedigöller Doğa Parkını tanıyabilirsiniz. Bin bir çeşit bitki ve ağaç çeşidini öğrenebilirsiniz. Tabii binlerce doğa fotoğrafı ve selfie de cabası :) Yedigöller’in eşsiz doğası ve manzarası karşısında içiniz huzur bulacak ve kendinizi müthiş iyi hissedeceksiniz.

Kamp Çadırları

Yedigöller’de doğanın keşfi sonrası kamp alanına döneceğiz. Akşam yemeği ve ateş başı sohbeti için çalı-çırpı toplamaya çocuğunuzla yardım edebilirsiniz.

Akşam yemeği menümüz duyduğunuzda ise ağzınız sulanacak. Hazır olun akşam yemeği listemizi açıklıyorum: Kamp ateşinde pişmiş tavuk pirzola, Akçaabat köfte, makarna ya da pilav, patates salatası, salata, domates, salatalık, biber, içecek ve meyve. Açık havada yemek yemenin keyfini de eklerseniz bu kampın keyfini varın siz düşünün.

Akşam yemeğimizden sonra ateş başında tatlı sohbetler, şarkılar, türküler, oyunlar ve sürpriz ikramlarımız da olacak.

Ateş Başı Sohbetleri

 2.GÜN (Pazar)

Çadırlarımızda doğanın yemyeşil kokusuyla müthiş bir uyku çektikten sonra açık havada harika bir kahvaltı yapacağız. Kahvaltı menümüzde; beyaz peynir, kaşar peynir, siyah zeytin, yeşil zeytin, salam, haşlanmış yumurta, domates, salatalık, biber, tereyağ, bal, reçel, sınırsız çay ve nescafe bulunuyor. Gün boyunca da dilediğiniz an çay-kahve servisi devam edecektir.

Kahvaltı sonrası Yedigöller’de tüm bölgeyi içeren bir geziye çıkacağız. Rehberimiz bölgeyle ilgili bize küçük küçük bilgiler verecek bu esnada.

Yedigöller Gezisi

Gezimizin ardından öğle yemeğimizi yemek için kamp alanına döneceğiz. Öğle mangal ateşinde pişmiş Akçaabat köfte veya sucuk, domates, biber, salatalık ve içeceklerimiz olacak.

Yedigöller

Öğle yemeğinin ardından İstanbul’a doğru yola çıkacağız. Erken çıkmamızın sebebi, vakitlice İstanbul’a gelebilmek ve bu saatten sonra piknikçiler nedeniyle bölgenin çok kalabalık olması.

Akşam 19.00-20.00 civarlarında İstanbul’da olacağız.

Yedigöller Kamp turu detaylı bilgi için tıklayınız…

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

11 Yorum

  1. Gül Hanım Merhabalar, iletişim bilgilerinizi ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla bırakırsanız size bu konuda bilgi verelim.

  1. Fatih Bey Merhabalar, iletişim bilgilerinizi ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla bize bırakırsanız size bu konuyla ilgili bilgi verelim.

  1. Ebru Hanım Merhabalar, bir sınırımız yoktur. Her yaşta çocuğunuzla katılabilirsiniz.

  1. Merhabalar, yazının altındaki ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla iletişim bilgilerinizi bırakırsanız sizi arayıp detaylı bilgi vermek isteriz.

 1. merhaba tarihlerle ilgili bilgi alabilir miyim örneğin 28 nisan tarihinde bir tur var mıdır?

  1. Özlem Hanım Merhabalar, ‘Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum’ formunu doldurursanız seyahat danışmanlarımız size detaylı bilgi vereceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir