Babalar ve Çocukları Yedigöller’de Kampta!

Yedigöller’de Tüm Çadır Malzemeleri Bizden! Her Şey Dahil!!!

Ayrıca Yedigöller’de Kamp Turuna sadece çocuğunuzla değil, eşinizle-sevgilinizle ya da yalnız katılabilirsiniz.

Hani o Amerikan filmlerinde gördüğümüz çocuklarla babanın kampa gitme sahnesi vardır ya… İşte o sahneyi sizin için gerçeğe dönüştürüyoruz. Hem de ülkemizin en güzel doğaya sahip yerinde… Yedigöller Milli Parkı‘nda…

Çocuğunuzla yemyeşil bir ortamda keyifli zaman geçirip ona doğayı tanıtırken Yedigöller’in bol oksijenli havasıyla onun sağlığına da sağlık katmış olacaksınız. Hem belki de çocukluğunuzda yaptığınız kamplar tekrar gözünüzde canlanacak.

Gelin size Yedigöller’deki kamp programımızdan biraz bahsedeyim:

1.GÜN (Cumartesi)

Sabah sandviç ve içeceklerimizle ilk kahvaltımızı otobüsümüzde yapacağız.

Yedigöller

Öğle 12.30-13.00 saatlerinde Yedigöller Milli Parkı’na varmış olacağız ve ilk işimiz öğle yemeğimiz için mangalları yakıp hazırlanmak olacak. Dilerseniz bu hazırlıklarda bize yardım edip kamp ruhunu daha da derin yaşayabilirsiniz. Öğle yemeği menümüz ise bir harika: Sucuk ekmek, rus salatası, zeytinyağlı yaprak sarma ve içecek. Sucuk ekmeğin kamp ateşindeki tadını eminim unutamayacaksınız.

Öğle yemeği keyfinden sonra kamp yerimizi belirleyip çadırlarımızı kurmaya başlayacağız. Dilerseniz bu aşamada da çocuğunuzla bize yardım edebilirsiniz.

Çadırlarımız kurulup herkes yerleştikten sonra akşam yemeğine dek zamanınız olacak. Bu zamanda isterseniz rehberimiz eşliğinde yürüyüşler yapıp Yedigöller Doğa Parkını tanıyabilirsiniz. Bin bir çeşit bitki ve ağaç çeşidini öğrenebilirsiniz. Tabii binlerce doğa fotoğrafı ve selfie de cabası :) Yedigöller’in eşsiz doğası ve manzarası karşısında içiniz huzur bulacak ve kendinizi müthiş iyi hissedeceksiniz.

Kamp Çadırları

Yedigöller’de doğanın keşfi sonrası kamp alanına döneceğiz. Akşam yemeği ve ateş başı sohbeti için çalı-çırpı toplamaya çocuğunuzla yardım edebilirsiniz.

Akşam yemeği menümüz duyduğunuzda ise ağzınız sulanacak. Hazır olun akşam yemeği listemizi açıklıyorum: Kamp ateşinde pişmiş tavuk pirzola, Akçaabat köfte, makarna ya da pilav, patates salatası, salata, domates, salatalık, biber, içecek ve meyve. Açık havada yemek yemenin keyfini de eklerseniz bu kampın keyfini varın siz düşünün.

Akşam yemeğimizden sonra ateş başında tatlı sohbetler, şarkılar, türküler, oyunlar ve sürpriz ikramlarımız da olacak.

Ateş Başı Sohbetleri

 2.GÜN (Pazar)

Çadırlarımızda doğanın yemyeşil kokusuyla müthiş bir uyku çektikten sonra açık havada harika bir kahvaltı yapacağız. Kahvaltı menümüzde; beyaz peynir, kaşar peynir, siyah zeytin, yeşil zeytin, salam, haşlanmış yumurta, domates, salatalık, biber, tereyağ, bal, reçel, sınırsız çay ve nescafe bulunuyor. Gün boyunca da dilediğiniz an çay-kahve servisi devam edecektir.

Kahvaltı sonrası Yedigöller’de tüm bölgeyi içeren bir geziye çıkacağız. Rehberimiz bölgeyle ilgili bize küçük küçük bilgiler verecek bu esnada.

Yedigöller Gezisi

Gezimizin ardından öğle yemeğimizi yemek için kamp alanına döneceğiz. Öğle mangal ateşinde pişmiş Akçaabat köfte veya sucuk, domates, biber, salatalık ve içeceklerimiz olacak.

Yedigöller

Öğle yemeğinin ardından İstanbul’a doğru yola çıkacağız. Erken çıkmamızın sebebi, vakitlice İstanbul’a gelebilmek ve bu saatten sonra piknikçiler nedeniyle bölgenin çok kalabalık olması.

Akşam 19.00-20.00 civarlarında İstanbul’da olacağız.

Yedigöller Kamp turu detaylı bilgi için tıklayınız…

11 Yorum

  1. Gül Hanım Merhabalar, iletişim bilgilerinizi ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla bırakırsanız size bu konuda bilgi verelim.

  1. Fatih Bey Merhabalar, iletişim bilgilerinizi ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla bize bırakırsanız size bu konuyla ilgili bilgi verelim.

  1. Ebru Hanım Merhabalar, bir sınırımız yoktur. Her yaşta çocuğunuzla katılabilirsiniz.

  1. Merhabalar, yazının altındaki ‘Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla iletişim bilgilerinizi bırakırsanız sizi arayıp detaylı bilgi vermek isteriz.

 1. merhaba tarihlerle ilgili bilgi alabilir miyim örneğin 28 nisan tarihinde bir tur var mıdır?

  1. Özlem Hanım Merhabalar, ‘Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum’ formunu doldurursanız seyahat danışmanlarımız size detaylı bilgi vereceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir