Babalar ve Çocukları İçin Tatil Önerileri

Özellikle yoğun ve kalabalık kent yaşamında en çok özlemini çektiğin şeylerden biri babanla ya da çocuğunla beraber birkaç gün vakit geçirebilmek olabilir. Bütün bir yıl bekledikten sonra bu vakti yaratabildiysen ve bu kıymetli anları tatile dönüştürmeye karar verdiysen babalar ve çocukları için harika önerilerimiz var. Mutlaka göz at!

Kapadokya’da balon keyfi

Dünyanın dört bir yanından turist çeken bu doğa harikası bölgede kendini gerçeküstü bir masal diyarında hissedeceksin. Oğlunla ya da kızınla gün doğumunda yapacağın bir balon turu, hafızalarınızdan asla silinmeyecek özel bir anı olarak kayıtlara geçecek.

blank

Kamp turları

Oğlunla veya kızınla geçireceğin özel tatile biraz heyecan ve macera da katmak istersen kamp turu tavsiyemizi değerlendirebilirsin. Kamp turu için Yedigöller ya da Kaz Dağları gibi alternatifleri değerlendirebilirsin. Jolly Tur’un her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünerek hazırladığı kamp turları arasında kendine ve çocuklarına en uygun olanı hemen belirleyebilirsin.

blank

Likya harikalar diyarı

Gökova, Akyaka, Azmak Çayı, Saklıkent, Kelebekler Vadisi, Fethiye, Rodos Kral Mezarları, muhteşem tekne turları ve daha neler neler. Etrafı doğa güzellikleriyle çevrili bu antik bölgede tarihin izini sürerken lacivert sularda yüzmenin keyfini doyasıya çıkaracaksınız.

Jolly Tur ile Likya turlarını incelemek için tıkla!

blank

Yeşil ve mavinin kucağında Karadeniz turu

Ülkemizin kuzey sahillerini kapsayan yeşil Karadeniz turları siz doğasever baba-evlat takımına çok iyi gelecek. Jolly Tur’un hazırladığı Karadeniz paketlerinin çoğuna Batum gezisi de dahil. Karadeniz rüyasını oğlunla, kızınla ya da babanla birlikte görmek için elini çabuk tut.

blank

Hafta sonu kaçamakları

Sen de bitmek bilmeyen mesai saat ve günlerinden yakınıyor ve ne yazık ki yakın gelecekte uzun tatil hayali kuramıyorsan, üzülme. Hafta sonu organize edeceğin minik bir kaçamak hem senin nefes almanı sağlayacak hem de oğlunla ya da kızınla kaliteli vakit geçirmiş olacaksın. Nereye gideceğiniz ise tamamen sana kalmış, zira Jolly Tur’un hafta sonu turlarıyla ülkenin dört bir yanına gitmen mümkün.

blank

Ekspres Balkanlar yolcusu kalmasın

Selanik, Üsküp, Sofya, Kavala gibi tarihe iz bırakan Balkan şehirlerini çocuğunla birlikte gezmek için Jolly Tur’un Express Balkan turlarını mutlaka incele. Gezmenin ve öğrenmenin keyfine aynı anda var.

blank

Dolu dolu Benelux turları

Pek çok ülkeyi ve şehri kapsayan yoğun Benelux turları sayesinde bu kadar kısa zamanda Avrupa’yı büyük oranda gezip görmüş olacaksın. Eğer babalı oğullu veya babalı kızlı kendinizi yeterince enerjik hissediyorsanız, hiç düşünmeden incelemeye başlayın.

blank

Klasik İtalya

İtalya tatilini bir de evladınla tecrübe etmelisin. Roma‘da panoramik şehir turunun yanında Pisa Kulesi, Romeo & Juliet’in evi gibi artık klasikleşmiş mekanları onunla beraber seyretmenin ayrı bir keyfi olacaktır.

blank

Barselona’da renkli günler

Bu güzeller güzeli şehirde babalar ve çocukları için yer var. Katalonya Meydanı‘ndan Dali Müzesine, sanat dolu kent sokaklarına kadar Barselona’yı doya doya yaşayacaksınız.

blank

Uzak Doğu seyahati

Eğer farklı olmayı seviyorsanız babalar ve çocukları minik bir Uzak Doğu seyahati de planlayabilirsiniz. Asya’nın kendine has kültürünü biraz daha yakından tanımak ve anılara kazınacak keyifli zamanlar paylaşmak için Jolly Tur’un Japonya&Kore turlarını inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir