Avrupa’yı Tuna Nehri Gemi Turuyla Fethedin

Avrupa’da gezip görebileceğin onlarca ülke ve kültür, binlerce nokta var. Avrupa denildiğinde aklına Batı kültürünün ve sanat eserlerinin gelmesi normal ama kıta sadece bunlardan ibaret değil; doğal güzellikleri de seni büyülemeye yetecek güçte. Mesela Avrupa’da geçtiği her ülkeyi masal diyarına çeviren Tuna Nehri… Gemi turuyla gezme imkanı olan, sana unutulmaz bir seyahat deneyimi yaşatacak nehri keşfederken geçeceğin ülkeler, şehirler sende ayrı bir tat bırakacak. Gemi turu ile keşfedebileceğin noktaları öğrenmeye ne dersin?

Tuna Nehri’nin Doğduğu Ülke: Almanya

Almanya’nın Kara Orman bölgesinde doğan ve Avrupa’da pek çok ülkeyi güzelleştirdikten sonra Karadeniz’e dökülen Tuna Nehrinden söz ediyorsak elbette ki gemi turunda Almanya olmalı! Geminin kalkış noktası tarihi noktalarıyla seni alıp götürecek Münih olacak. Buradan yeni maceralara yelken açmak için Almanya’nın kuzeydoğusundaki ülkeye doğru yol alacaksın.

Tuna Nehri ile Güzelliğine Güzellik Katan Ülke: Avusturya

Avusturya’nın festivalleri ve müzeleriyle gönül çelen şehri Linz’i, Tuna Nehriyle bütünleşik halde gördüğünde şehre olan hayranlığın en üst düzeye çıkacak. Nehir Avusturya’da pek çok kola ayrılıyor hatta Avrupa’nın 2. büyük nehri olan bu doğa harikasının %10’luk kısmı bu ülkede bulunuyor. O nedenle Mozart’ın doğduğu yer olan Salzburg ve Avusturya’nın başkenti, turistlerin göz bebeği Viyana da gemi turu sırasında görebileceğin noktalar arasında. Hatta belki gemin sana küçük bir sürpriz yaparak rotayı değiştirir ve Avusturya’nın yanı başındaki Çek Cumhuriyeti şehri Chesky Krumlov’un da Tuna Nehriyle buluşmasına şahit olmanı sağlar.

Tarihin ve Güzelliklerin Nehir ile Buluştuğu Ülke: Slovakya

Slovakya’nın başkenti Bratislava’da barok ve gotik mimari eserler seni büyülerken Tuna Nehri’nin ışıltısı da yaşadığın bu anları hafızana kazıyacak. Ülkenin Tuna Nehrine kıyısı olan tek şehri olan Bratislava’nın doğayı kucaklayan atmosferi ve korunmuş tarihi ile Slovakya sana hayal ettiğinden çok daha fazlasını sunacak.

Tuna Nehri Olmadan Düşünülemeyen Ülke: Macaristan

Tuna Nehri’nin olmadığı bir Budapeşte elbette ki düşünülemez! Bratislava’ya komşu ülke olan Macaristan sınırına girdiğinde ülkenin başkentine doğru yol alacaksın. Gemiyle Budapeşte’ye doğru süzülürken göreceğin noktalar arasında ise tarihe şahitlik eden Estergon, yemyeşil doğası sayesinde yeşil ve maviyi buluşturacak Visegrad ve masallardaki o küçük kasabanın var olduğunu kanıtlayacak şehir Szentendre olacak.

Eğer bu rota ilgini çektiyse Jolly Tur’un  pek çok Avrupa ülkesini keşfetmeni sağlayacak Tuna Nehri Turlarını sakın kaçırma!

Gemi Turuyla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Hem öğrenci hem gezgin... En büyük tutkusu gezdiği yerlerden küçük hatıralar alıp onlar için küçük hikayeler yazmaktır. Hedefi 30 yaşına kadar 100 şehir görebilmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir