Anneler Gününde Annenizle Yapacağınız 8 Şey

Anneler Günü yaklaşırken çok sevdiğimiz annelerimize güzel bir sürpriz yapmayı kim istemez ki? Öyleyse her zaman yanımızda olan annelerimizle bu Anneler Gününde doyasıya eğlenip tüm günün tadını çıkaralım. Annelerimizi mutlu etmek için pahalı hediyelere gerek yok. Emin olun bol sohbetler, kocaman gülümsemeler ve sımsıkı sarılmalar Anneler Günü için ona verebileceğiniz en güzel hediye olacaktır. Bu yüzden size annenizle birlikte yapacağınız sevgi dolu bir liste hazırladık.

Anneler Günü Hediyesi

Anneler Günü hediyesi için ne alacağınıza karar vermediyseniz bizden size ufak bir öneri var. Annenize mutlu bir gün hediye edin. Birlikte dışarı çıkın, konuşun, kahve için, gülün… Bundan daha güzel hediye olabilir mi?

1) Bu kez sıra sizde: Annenize güzel bir kahvaltı hazırlayın

Kahvaltıyı hep anneler hazırlar ama bu kez kahvaltı hazırlama sırası sizde. Anneler Gününde ister annenizle birlikte kahvaltı yapmaya gidin isterseniz ellerinizle kahvaltı hazırlayın. Bize sorarsanız cevabımız ikincisi olacaktır. Masayı annenizin sevdiği kahvaltılıklarla donatın ve bardaklara çayı doldurduktan sonra annenizi öperek uyandırın.

Anneler Günü Kahvaltısı

2) Özgürlüğü hissedin: Annenizle beraber dışarıya çıkın

İster en şık kıyafetinizi giyin isterseniz de kendinizi en rahat hissettiğiniz giysilerinizi…Anneler Gününde annenizle birlikte geçireceğiniz mutlu bir gün için kendinizi nasıl özgür hissediyorsanız öyle olun. Beraber hazırlanmanın, güzelleşmenin tadını çıkarın.

Anneler Günü Hazırlığı

3) İster alışverişe gidin, ister deniz kenarında bir yürüyüşe çıkın

Annenizi en iyi siz tanırsınız. Neyi sever, nelerden hoşlanır en doğru cevabı siz verirsiniz. Bu yüzden Anneler Gününde annenizin hoşlanacağı bir plan hazırlayın. İsterseniz alışverişe gidin, ister bir sahil kenarına gidip mis gibi deniz havası alın. Annenize iyi gelen her ne ise, bu özel günde onu yapın.

Anneyle Alışveriş

4) Birer kahve içerek uzun uzun sohbet edin

Alışveriş ya da yürüyüş sonrası mola vermek için kahve çok iyi bir bahane. Yorgunluğunuzu çıkartacağınız bir kahveyle karşılıklı sohbetin de keyfine varacaksınız. Belki ne zamandır gitmek isteyip de gidemediğiniz ülkelerin planını yaparsınız bo sohbetlerde kim bilir?

Anneyle Kahve Keyfi

5) Biraz eğlence hiç fena olmaz: Sinema mı bowling mi? 

Birlikte eğlenceli aktiviteler yapmak isterseniz tercihinizi sinemadan ya da bowlingden yana kullanabilirsiniz. Tercihi annenize bırakın. Hangisini yapmaktan hoşlanırsa birlikte onu yapabilirsiniz.

Anneler Günü Eğlencesi

6) Akşam yemeğinde annenizin en sevdiği yemekleri söyleyin

Annenizin yaptığı yemeklerin yerini tutmaz ama Anneler Gününde birlikte geçirdiğiniz bu güzel günü akşam yemeği ile taçlandırın. Annenizin beğendiği bir restoran varsa önceden yer ayırtabilir, en sevdiği yemekleri yiyebileceği güzel bir yere onu götürebilirsiniz.

Anneler Günü Yemeği

7) Hediye almadan olmaz diyenler için sürpriz vakti

Bize göre en güzel Anneler Günü hediyesi annenizle birlikte baş başa geçirdiğiniz şahane bir gündür. Yine de içinizden hediye almak geliyorsa annenizin hoşuna gideceğini düşündüğünüz ufak bir hediye alabilirsiniz.

Anneler Günü Hediyesi

8) Kaç sene önceydi?: Anneler Gününde annenizle birlikte uyuyun 

Küçükken ne de hoşunuza giderdi gece uyanıp annenizin yanına kıvrılmak. Neden aynı duyguları şimdi de yaşamayasınız? Anılarınızı tazelemenin, sıcaklığı ve şefkati hissetmenin tam günü. Beraber nice güzel güzel günlere uykuya dalın.

Anneyle Uyku Keyfi

Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun. Bir gün değil her gün kıymeti bilinesi annelerimiz iyi ki varsınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir