Anneler Günü’nde Annenize Hediye Edebileceğiniz 5 Kültür Turu Önerisi

Bu Anneler Günü için anneler günü hediyeniz henüz hazır değilse size bir önerimiz var. Anneler Günü’nde başımızın tacı annelerimizle birlikte keşfedebileceğiniz kültür turları ile farklı bir sürpriz yapmaya ne dersiniz?

Anneler Günü’nde Annenize Bir Sürpriz Yapın

En değerli varlıklarımız, annelerimiz için bu Anneler Günü’nde, biraz olsun emeklerinin karşılığını verebilmek, onlara sevildiklerini ve değer verildiklerini göstermek için harika tatil seçenekleri hazırladık. Biliyoruz ki, annelerimiz için ne hediye etsek az kalacaktır. Bu yüzden klasik hediyelerin dışında birlikte zaman geçirmenin, yeni hatıralar yaratmanın çok daha güzel olacağını düşünüyoruz. Sizler de bizim gibi düşünüyorsanız, gelin Anneler Günü’ne yakışır 5 güzel rotayı birlikte keşfedelim.

Eskişehir Odunpazarı Turu

Anneler Günü'ndeAnneler Günü için Türkiye’nin kültür şehirlerinden Eskişehir ve Kütahya turu annenize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri. Türkiye’nin Venedik’i, UNESCO tarafından 2013 yılında Türk Dünyasının Kültür Başkenti ve Somut Olmayan Kültürel Miras Başkentliği unvanı almış olan Eskişehir’de gezilecek yerleri keşfetmeye Sazova Bilim ve Kültür Park, Masal Şatosu, Şahin Tepesi ile başlıyor; Porsuk Çayı kenarında gondol sefası yapıyoruz. Burada annenizle birlikte bol bol fotoğraf çekebilir, birbirinden güzel hatıralar yaratabilirsiniz. Türkiye’de görülmesi gereken yerlerin başında gelen Odunpazarı gezisinde de kendinize bir albüm yapacak kadar fotoğraf çekeceğinizden eminiz.

Eskişehir Odunpazarı Turları

Kapadokya Turu

Anneler Günü'ndeAnneler günü için annenize bir sürpriz yapın ve birlikte Türkiye’nin büyülü destinasyonlarından Kapadokya’ya doğru yola çıkın. Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlayan Kapadokya bizce en güzel anneler günü hediye önerilerinden biri. Kültür turlarının vazgeçilmezi olan Kapadokya’da gezilecek yerler hem sizi hem de annenizi mutlu edecek. Doğa harikası Kapadokya’da görülecek yerlerin başında peri bacaları ve yer altı şehirleri geliyor. Bu muhteşem oluşumları gezerken zamanın nasıl geçtiğini unutacaksınız. Göreme, Ürgüp, Uçhisar gibi harikalar sizi büyüleyecek. Kapadokya’nın benzersiz atmosferi hem karadan hem de havadan keşfediliyor. Evet, balona binmek ve Kapadokya semalarında gün batımını izlemek hayatınızda bir kere yapmanızı tavsiye edeceğimiz deneyimlerden biri. Üstelik bunu annenizle birlikte yapmak, hayatınızın unutulmazları arasında yer alacak.

Kapadokya Turları İçin Tıklayın

Batı Karadeniz Turları

Anneler Günü'ndeAnnenizle birlikte Türkiye’yi keşfetmeye devam edin ve rotayı Batı Karadeniz’e çevirin. Batı Karadeniz turu, Anneler Günü hediyesi için en elverişli turlar arasında yer alıyor. Türkiye’nin en güzel kültür destinasyonlarından biri olan Batı Karadeniz turuna Safranbolu ile başlayıp, Hükümet Tepesi’nden eski Rum Mahallesi’ni ve Müslüman Mahallesi’ni selamlayacaksınız. Semerciler, Manifaturacılar, Bakırcılar ve Demirciler çarşılarını gezerken enfes fotoğraflar çekmeye hazır olun. Osmanlının en büyük sancaklarından olan evliyalar şehri Kastamonu’ya vardığınızda ise şehrin simgeleri arasında yer alan Kastamonu Kalesi, Kent Tarihi Müzesi, Nasrullah Camii, Liva Paşa Konağı, Münire Hanım Medresesi ve El Sanatları Çarşısı’nı ziyaret edeceksiniz. Batı Karadeniz’in incisi, Fatih Sultan Mehmet’in Çeşm-i Cihan (Dünya’nın Gözü) diye nitelendirdiği Amasra’nın doğal güzelliğine ise hayran kalacaksınız.

Batı Karadeniz Turları İçin Tıklayın

Doğu Anadolu Turları

Anneler Günü'ndeAnneler Günü hediyesi için bir diğer kültür turu önerimiz ise Doğu Anadolu turları oluyor. Binlerce yıllık gizli hazinelerinin arasında gezmek, o mistik atmosferi doyasıya ciğerlerinize çekmek ve müthiş yöresel lezzetleri tatmak isterseniz Doğu Anadolu turlarına kesinlikle katılmalısınız. Annenizle birlikte çıkacağınız Doğu Anadolu turlarında Kars’ın doğa harikası Çıldır Gölü‘nü, 2000 yıllık tarihi Ani Harabeleri‘ni; Erzincan ve Erzurum‘un tarihi noktalarını ve yöresel lezzetlerini, Doğubeyazıt’ın sembolü İshak Paşa Sarayı‘nı keşfederek Van Gölü‘ne uzanan bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Doğu Anadolu Turları İçin Tıklayın

Kuşadası Pamukkale Turları

Anneler Günü'ndeTürkiye’nin en güzel yerlerinden birini daha Anneler Günü’nde annenize yapacağınız sürprizler arasına dahil edebilirsiniz. Antik çağda İonya olarak da adlandırılan İzmir ve Aydın illeri, günümüzde popüler destinasyonlardan biri halini aldı. Birçok doğal güzelliği barındıran İonya Bölgesi’nin gözdesi ise Kuşadası ve Pamukkale. Dünyada benzeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabasında görülebilen, bembeyaz dokusuyla sizleri kendine hayran bırakacak Pamukkale, Apollon Tapınağıantik çağda cehennemin giriş kapısı olarak bilinen Plutonium, Meryem Ana Evi gibi eşsiz güzelliklere sahip bölgeyi, annenizle birlikte bu Anneler Günü’nde keşfetmenin tam sırası.

Kuşadası Pamukkale Turları İçin Tıklayın

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir