Türkiye’yi Baştan Başa Keşfetmeye Hazır Mısınız?

Jolly, bir ilke imza atarak kültür turları kapsamında Anadolu destanını sizlerle birlikte bir kez daha yazmaya hazırlanıyor. Anadolu’nun doğusundan batısına uzanan bu destansı yolculukta her bir misafirimiz birer kâşif olarak Türkiye’yi baştan başa keşfediyor.

Anadolu miraslarına sahip çıkmak için çıktığımız bu muhteşem yolculukta Türkiye’nin en güzel şehirlerini tarihsel süreçleri ve sosyo-ekonomik yapılarını, halkın yaşam biçimlerini, coğrafyanın doğal güzelliklerini yakından tanıyarak gezme fırsatı bulacaksınız. Bir turdan çok daha fazla anlamı olacak bu yolculukta yöre halkı ile iç içe vakit geçirip, çocukların yaşamına dokunarak hayatınızın en özel anlarını yaşayacaksınız.

Anadolu Destanı Doğu Turu

Türkiye16 gün süren doğu turu, Samsun gezisi ile başlangıcı yapıyor.  Samsun’da görülmesi gereken yerleri geride bırakıp Karadeniz’in en güzel manzaralarından birine sahip olan Ordu’yu selamlıyor. Doğanın görkemli güzelliklerinin seyredilebileceği Trabzon, Bayburt Kalesi ve Çoruh Nehri’nin görülebileceği Bayburt, Türkiye’nin çatısı olarak bilinen Erzurum, Ayder Yaylası, Fırtına Vadisi ve Çamlıhemşin ile Rize, Ani Harabeleri ile Kars, Doğu’nun Çukurova’sı olarak adlandırılan Iğdır, Doğu’nun Paris’i Van, Nemrut Dağı ile ünlü Adıyaman ve ‘Beş Minaresi’ ile Bitlis, Hasankeyf’in dillere destan güzelliği ile Batman, Süryani cemaatinin en önemli yerleşkelerinden Mardin, 4000 yıllık tarihi bulunan Harput Kalesi ile Elazığ, kayısı cenneti Malatya, Balıklı Göl ve kendisine has mimarisiyle Harran Evleri ile ünlü Şanlıurfa, bir lezzet şöleni Gaziantep, Maraş dondurması ile ünlü Kahramanmaraş, dünyanın en büyük mozaik müzelerinden birine sahip olan Hatay ile devam eden Doğu turu, Eshab-ı Kehf Mağarası ile ünlü Mersin’de son buluyor.

Anadolu Destanı Doğu Turu’yla keşfetmeye başlamak için tıklayın…

Anadolu Destanı Batı Turu

14 gün süren batı turu ilk Osmanlı parasının bastırıldığı Bursa’da başlıyor. Anadolu’da ilklerin kenti olarak adlandırılan Eskişehir, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Ankara, peri bacalarıyla ünlü Kapadokya, yer altı şehirleriyle nam salmış Niğde, Mevlana Müzesi ve Şems-i Tebrizi Türbesi’nin bulunduğu Konya, antik döneme atıfta bulunan Antalya, Türkiye’nin en derin göllerinden Burdur Gölü, Maldivler’i anımsatan Salda Gölü ve yüze yakın kuş türü ile ünlü Burdur, travertenleriyle görenleri kendine hayran bırakan Pamukkale, Ege’nin incisi İzmir, Şeytan Sofrası, Bergama ve Cunda Adası ile Ayvalık, tarihin yeniden yazıldığı Çanakkale ile devam eden Batı turu,  Mimar Sinan’ın eserleriyle tarih kokan Edirne’de son buluyor.

Anadolu Destanı Batı Turu’yla keşfetmeye başlamak için tıklayın…

Neden Anadolu Destanı Turu’na Katılmalısınız?

Jolly’nin benzersiz kültür turları kapsamında gerçekleştirdiği Anadolu Destanı turu, Türkiye’de bir ilk olma özelliğini taşıyor. Bu turla, Türkiye’de görülmesi gereken şehirleri bir arada görme şansını yakalarken, özel rehberler aracılığıyla interaktif bir tur deneyimi yaşayacaksınız.

Açık Hava Müzesi’ni Andıran Anadolu’yu Keşfedeceksiniz

Türkiye'yi

Türkiye’de gezilecek yerlerin başında gelen birçok şehri Jolly’nin özel rehberleriyle keşfetme fırsatı bulacaksınız. Anadolu’nun eşsiz tarihi yapılarına ve etkileyici doğal güzelliklerine hayran kalacak; köklü uygarlık ve medeniyetleri tanıyarak binlerce yıllık bir serüvene şahit olacaksınız.

Anadolu’nun Gurme Lezzetlerini Tadacaksınız

Anadolu Destanı ile çıktığınız Doğu ve Batı turlarında yöresel lezzetlerin tadına doyacaksınız. Dünyanın en zengin mutfaklarından biri olan Türk mutfağının yemeklerini yerinde yiyecek, hiç denemediğiniz Anadolu lezzetleri ile tanışacaksınız.

Anadolu İnsanı ile Vakit Geçireceksiniz

Türkiye'yiAnadolu Destanı kültür turu ile seçtiğiniz tur özelinde, o yörenin insanlarıyla vakit geçirme imkanı bulacaksınız. Anadolu’nun zanaatlarını ve el işçiliğini devam ettiren ustalarla tanışacak; dilerseniz yörelerdeki çocuklarla mektup arkadaşı olabilmenin güzelliğine sahip olacaksınız.

Jolly İle Bir Kâşif Gibi Gezeceksiniz

Anadolu’yu bir başka gözle keşfetmek, Türkiye’nin batısını 14 gün, doğusunu ise 16 günde gezmek, konuşma atölyeleriyle şehirlerin tarihsel süreçlerine ve halkın yaşam biçimlerine tanıklık etmek kendinizi bir kâşif gibi hissettirecek.

Söyleşi Atölyeleri İle Tarihi Yerinde Yeniden Gözlemleyeceksiniz

Sadece gezmekle kalmayıp tur programının bazı akşamlarında söyleşi atölyelerine katılacak, grup arkadaşlarınız ve rehberle bir araya gelerek tarihi bir yolculuğa çıkacaksınız. Atölyelere katılarak bölgelerin kültürel geçmişine, yerel halkın günümüzdeki yaşam tarzına ve Anadolu’ya dair gözlemlerinizi siz de paylaşma imkanı bulacaksınız.

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir