Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Turu

Fransız ve Alman kültürüne doyacağınız, Avrupa Birliği’ni daha yakından tanıyacağınız bir tur arıyorsanız doğru adres Alplerin Gölgesinde 5 Ülke Turu! Gelin bu turu daha yakından tanıyalım:

Freddie Mercury’den Gravyer Peynirine

Strasbourg‘la başlayan bu hareketli ve heyecan dolu yolculuk Cenevre, Nice, Milano ve Friedrichshafen ile devam ediyor. Strasbourg’un, Avrupa Birliği’nin en önemli kentlerinden biri olduğunu gösteren Avrupa Parlamentosu, Avrupa Konseyi, İnsan Hakları Mahkemesi gibi tarihi mekanları ziyaret ettikten sonra geniş ve ferah Kleber Meydanı‘nda soluklanabilirsiniz. Bu arada tamamlanması beş asra yayılan ve gotik mimarinin nadide eserleri arasında yer alan göz kamaştırıcı Strasbourg Notre Dame Katedrali‘ni de görmeden gelmiyorsunuz elbette.

İsviçre’nin başkenti Cenevre’de ise Leman Gölü‘nden Büyük Katedral’e, oradan da Notre Dame Adası‘na kadar doğaya, tarihe, mimariye ve kültüre dair pek çok farklı mekanı ziyaret ederek ilginize ilgi, bilginize bilgi katmanız mümkün. Peki, ama Cenevre’ye gelinir de Freddie Mercury‘yi görmeden gidilir mi? Alp Dağları’nı bir de Mercury’nin gözlerinden seyredin. Ayrıca gravyer peynirine bu enteresan ismi veren Gruyeres kasabasına uğrayarak gravyer ve fondü eşliğinde bir güzel karnınızı doyurabilirsiniz.

Alp Dağları Boyunca Tarihin Sayfalarında

Cenevre‘den çıkıp Akdeniz kıyısındaki kozmopolit şehir Nice‘e varıyorsunuz. Eski Liman’dan geçip modern alışveriş sokaklarına uğradıktan sonra görkemli bir Orta Çağ kenti olan St. Paul de Vence‘e, sanatın derinliklerine, eşsiz manzaranın ve masalsı bir atmosferin içine düşüyorsunuz.

Gelelim İtalyan kültürüne. Modanın kalbi olarak bilinen Milano‘ya gelip de Avrupa’nın ilk kapalı alışveriş merkezi olan Galleria‘yı ziyaret etmeden olur mu hiç? Ardından Via Monte Napoleone ve Via la Spiga caddelerinde alışverişin dibine vurabilirsiniz. Bu arada sanatın ve mimarinin bir kenti nasıl güzelleştirdiğine şahitlik edin. Son olarak İtalyan Alpleri’nin en huzurlu noktalarından biri olan Como Gölü‘nde tabiatın kokusunu ve dinginliğin büyüsünü içinize çekebilirsiniz.

Son durak Almanya’nın güneyinde yer alan Friedrichshafen… Bu bölge yumuşak iklimi ve bol güneşiyle kendini Almanya’nın geri kalanından ayırır. Friedrichshafen bir zeplin şehri olarak da bilinir; eğer uçuşa merakınız varsa bu şehir sizi ziyadesiyle mutlu edebilir.

Alp Dağları’nın izinde bir hafta boyunca, eşsiz doğa güzelliklerine, gizemli tarihin tozlu sayfalarına ve bambaşka kültürlerin ayak izlerine şahitlik etmek istiyorsanız Alplerin Gölgesinde 5 Ülke turu tam size göre!

Jolly ile Alplerin Gölgesinde 5 Ülkeyi keşfetmek için tıkla! 

Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Hem öğrenci hem gezgin... En büyük tutkusu gezdiği yerlerden küçük hatıralar alıp onlar için küçük hikayeler yazmaktır. Hedefi 30 yaşına kadar 100 şehir görebilmek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir