Alkoçlar Uludağ Hotel’de Kış ve Kayak

Köklü bir geçmişi olan Alkoçlar Uludağ Hotel 1970’ten beri kayak sever ailelerin ilk tercihlerinden biri oluyor. Modern tasarımlı odalarında evinizin rahatlığını yaşatan hotel, çam ormanlarının arasında konumlanmış birçok kayak pisti ile Uludağ’ın vazgeçilmezlerinden biri olmayı başarıyor.

Bir Hotel Daha Rahat Olamaz

Alkoçlar Uludağ Hotel’de en küçüğü 25 metrekare olan odalar, sizlere yeterli ferahlığı sağlıyor. En rahat şekilde uyuyabilmeniz için sunulan yastık menüsü odanızın tamamen sizin rahat edebilmeniz için tasarlanmış olduğunu gösteriyor. Her oda, Uludağ’ın büyüleyici çam ormanlarına ve kayak pistlerine bakıyor. Pencereyi açtığınızda içinize dolan taptaze dağ havası ile bütün hücrelerinize kadar yenilendiğinizi hissedebilirsiniz.

Tam pansiyon konseptinde hizmet veren Alkoçlar Uludağ Hotel, her öğünü ziyafete çevirmeyi başarıyor. Otelin a’la carte restoranları sizleri İtalyan ve BBQ lezzetleriyle buluştururken barlarında ise hava karardıktan sonra Uludağ gecelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Doğrudan kayak pistlerine bakan Seyir Lobby‘nin rahat koltukları ise kayak sonrası oturup bir şeyler yudumlamanız için sizleri adeta kendine çekiyor.

Mini Club ise çocuklu aileler için tatili zorlu bir sınav olmaktan çıkarıyor. Hem ebeveynlere kendilerine ayırabilecekleri zaman kazandırıyor hem de profesyonel eğitmenler tarafından hazırlanan eğitici etkinliklerle çocukların harika vakit geçirmesini sağlıyor.

Kayakseverlerin Oteli

Alkoçlar Uludağ Hotel’i, kayak ve snowboard tutkunları özellikle tercih ediyor. Doğrudan pistlere açılan kayak odasındaki görevliler, işlerinin ehli oldukları kadar çok da nazik ve yardımseverler. Kendi kayak takımlarınızı ve malzemelerinizi götüremediyseniz, her türlü ekipmanı buradan da temin edebilirsiniz.

Ülkenin en eski kayak merkezi olan Uludağ, hem yeni başlayanlar hem de usta kayakçılar için uygun birçok güvenli pist sunuyor. Kayak ya da snowboard dersi almak isteyenler, profesyonel eğitmenlerden ders alabiliyor. Kayak, koordinasyon ve dengeyi geliştirirken çeviklik de kazandıran ve tüm kasları çalıştıran doğayla iç içe bir spor olması dolayısıyla tercih ediliyor. Alkoçlar Uludağ Hotel ise bu sporu yapmak isteyenlerin ilk adreslerinden biri oluyor.

En Güzel Pistler İçin Tek Pass

Alkoçlar Uludağ Hotel misafirleri, tek skipass’la 1. ve 2. bölgedeki toplam 17 pistten faydalanma ayrıcalığını yaşıyor. Farklı uzunluk ve zorluk derecelerindeki pistler, her seviyeden kayakçı ve snowboardcular için uygun seçenekler sunuyor. Hotelin skipass’ı ile 1. bölgede Alkoçlar Teleski, Fahri Telesiyej, Beceren Teleski, Osman Yüce Telesiyej, Belvü Teleski, Mandra Telecabin, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej, Kuşaklıkaya Telesiyej; 2. bölgede Mandıra Teleski, Kırkgözler Teleski, Maden Telesiyej, Beden Terbiyesi Telesiyej, Baia Teleski, Alkoçlar-Karinna Teleski, Kartanesi Teleskilerinden konaklama süresi boyunca yararlanabilirsiniz.

Pistlere sıfır konumda bulunan Alkoçlar Uludağ Hotel ile birinci sınıf bir tesiste kalma ayrıcalığı kayak keyfiyle bir araya geliyor. Doya doya yaşanacak bir kış tatili için bu oteli tercih edebilirsiniz.

Jolly avantajlarıyla Alkoçlar Uludağ Hotel’e rezervasyon yapmak için tıkla! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir