Alkoçlar Uludağ Hotel’de Kış ve Kayak

Köklü bir geçmişi olan Alkoçlar Uludağ Hotel 1970’ten beri kayak sever ailelerin ilk tercihlerinden biri oluyor. Modern tasarımlı odalarında evinizin rahatlığını yaşatan hotel, çam ormanlarının arasında konumlanmış birçok kayak pisti ile Uludağ’ın vazgeçilmezlerinden biri olmayı başarıyor.

Bir Hotel Daha Rahat Olamaz

Alkoçlar Uludağ Hotel’de en küçüğü 25 metrekare olan odalar, sizlere yeterli ferahlığı sağlıyor. En rahat şekilde uyuyabilmeniz için sunulan yastık menüsü odanızın tamamen sizin rahat edebilmeniz için tasarlanmış olduğunu gösteriyor. Her oda, Uludağ’ın büyüleyici çam ormanlarına ve kayak pistlerine bakıyor. Pencereyi açtığınızda içinize dolan taptaze dağ havası ile bütün hücrelerinize kadar yenilendiğinizi hissedebilirsiniz.

Tam pansiyon konseptinde hizmet veren Alkoçlar Uludağ Hotel, her öğünü ziyafete çevirmeyi başarıyor. Otelin a’la carte restoranları sizleri İtalyan ve BBQ lezzetleriyle buluştururken barlarında ise hava karardıktan sonra Uludağ gecelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Doğrudan kayak pistlerine bakan Seyir Lobby‘nin rahat koltukları ise kayak sonrası oturup bir şeyler yudumlamanız için sizleri adeta kendine çekiyor.

Mini Club ise çocuklu aileler için tatili zorlu bir sınav olmaktan çıkarıyor. Hem ebeveynlere kendilerine ayırabilecekleri zaman kazandırıyor hem de profesyonel eğitmenler tarafından hazırlanan eğitici etkinliklerle çocukların harika vakit geçirmesini sağlıyor.

Kayakseverlerin Oteli

Alkoçlar Uludağ Hotel’i, kayak ve snowboard tutkunları özellikle tercih ediyor. Doğrudan pistlere açılan kayak odasındaki görevliler, işlerinin ehli oldukları kadar çok da nazik ve yardımseverler. Kendi kayak takımlarınızı ve malzemelerinizi götüremediyseniz, her türlü ekipmanı buradan da temin edebilirsiniz.

Ülkenin en eski kayak merkezi olan Uludağ, hem yeni başlayanlar hem de usta kayakçılar için uygun birçok güvenli pist sunuyor. Kayak ya da snowboard dersi almak isteyenler, profesyonel eğitmenlerden ders alabiliyor. Kayak, koordinasyon ve dengeyi geliştirirken çeviklik de kazandıran ve tüm kasları çalıştıran doğayla iç içe bir spor olması dolayısıyla tercih ediliyor. Alkoçlar Uludağ Hotel ise bu sporu yapmak isteyenlerin ilk adreslerinden biri oluyor.

En Güzel Pistler İçin Tek Pass

Alkoçlar Uludağ Hotel misafirleri, tek skipass’la 1. ve 2. bölgedeki toplam 17 pistten faydalanma ayrıcalığını yaşıyor. Farklı uzunluk ve zorluk derecelerindeki pistler, her seviyeden kayakçı ve snowboardcular için uygun seçenekler sunuyor. Hotelin skipass’ı ile 1. bölgede Alkoçlar Teleski, Fahri Telesiyej, Beceren Teleski, Osman Yüce Telesiyej, Belvü Teleski, Mandra Telecabin, İtalyan Teleski, Tutyeli Telesiyej, Kuşaklıkaya Telesiyej; 2. bölgede Mandıra Teleski, Kırkgözler Teleski, Maden Telesiyej, Beden Terbiyesi Telesiyej, Baia Teleski, Alkoçlar-Karinna Teleski, Kartanesi Teleskilerinden konaklama süresi boyunca yararlanabilirsiniz.

Pistlere sıfır konumda bulunan Alkoçlar Uludağ Hotel ile birinci sınıf bir tesiste kalma ayrıcalığı kayak keyfiyle bir araya geliyor. Doya doya yaşanacak bir kış tatili için bu oteli tercih edebilirsiniz.

Jolly avantajlarıyla Alkoçlar Uludağ Hotel’e rezervasyon yapmak için tıkla! 

Otelle İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir