Adana Lezzet Festivali

Adana mutfağının en özel lezzetlerinin ziyaretçilerle buluşacağı Adana Lezzet Festivali özel etkinlikleri, gezi programları ve yemek seçkisi ile dikkat çekiyor. Tadı damağınızda kalacak bu etkinlik, gastronomi meraklılarına eşsiz bir deneyim fırsatı veriyor. Üç gün sürecek lezzet macerasına 80’in üstünde restoran katılacak. Şehrin dört bir yanında etkinliklerle kutlanacak olan festival yetişkinler kadar çocukların da damak zevkine hitap ediyor.

Adana kebap table

Lezzet Festivalinin Özgün Yemekleri

Kebapları ile meşhur olan Adana’nın lezzet şenliğinde elbette başrolü kebap üstleniyor. Börekçiler, tatlıcılar, şırdancılar ve şalgamcıların buluşacağı etkinlikte kaburga dolmaları, bici biciler, haşlamalar, cezeryeler bol bol tüketilecek. Yerel tatların yanı sıra hamburger gibi uluslararası tatlar, suşi gibi dünya mutfağından lezzetler de yemek festivalinin seçenekleri arasında yer alacak.

Sabancı Mosque

Yemek tadımlarının yanında şov ve yarışmaların da yapılacağı festivalde zırh et kıyması çekme, kebap yapma, halka tatlı dökme gibi şovlar da izleyicilerle buluşacak. Yapılacak yarışmalara izleyiciler de katılabilecek. “Lezzet Kenti Adana” sloganı ile tanıtılan festivalde yalnızca festivale özel menüler de oluşturulacak. Gastro seyahatleri sevenler, lezzetin peşinden koşanlar için unutulmaz bir etkinlik vadeden festivalde ünlü şefler, yemek bloggerları ve ünlü sanatçılar da bulunacak.

Adana Kebap

Adana’da Gezilecek Yerler 

Jolly Tur, Adana Lezzet Festivali özel programı içerisinde bölgenin tarihi yerlerini görmenize de imkan tanıyacak. Taş Köprü, Seyhan Nehri, Sabancı Merkez Camii ile başlayan gezi yemek şenliğinin gerçekleşeceği Seyhan kıyısındaki Aqua Land‘e rotasını çevirecek.

Adana Varda Bridge

Kapıkaya Kanyonu, James Bond filmine ev sahipliği yapan Varda / Alman Köprüsü ve narenciye bahçeleri ziyaret edilecek. Misafirler işçilerle beraber narenciye hasadına katılacak, yöresel etkinlikleri sevenlere turunç kokulu bir anı yaratacak olan Adana Lezzet Festivali, Adana’nın bereketli topraklarını yakından görmenize vesile olacak.

Adana Lezzetleri 

shish kebap

Yemek etkinliklerinin ardından konser, atölye ve şovların yer aldığı festival alanlarında eğlence devam edecek. Hem yetişkinler hem de çocuklar için farklı eğlence şovlarının bulunabileceği alanlarda palyaçolar, müzisyenler ve ressamlar kadar geleneksel el sanatçıları da misafirlerin iyi zaman geçirmesi için hizmet verecek. Yemeği şölen haline getirecek olan etkinlik gösterilerle tamamlanırken, eğlencenin adresi Adana olacak.

Seyhan Dam Lake

Damak çatlatan lezzetlerin Seyhan’ın iştah açan manzarasında yeneceği, Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanından lezzet avcılarının oturacağı bu büyük sofrada siz de yer alabilirsiniz. Adana kebapçılarının geleneği olan çeşit çeşit aperatifler, narlı salatalar, körili makarnaları tatmayı, şırdan gibi geleneksel tatların eşlik edeceği kebap ziyafetinde acılı bir Adana şalgamı içmeyi, yemek sonrasında ise bici bici ile serinlemeyi unutmayın.

Jolly ile Yöresel Tatlar Gurma Turlarına çıkmak için tıkla!

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Terapi yöntemi gezmek, okumak, araştırmak ve öğrenmek olan, insana ve doğaya aşık, daha gezeceği uzuuun yolu olan bir kadın...

4 Yorum

    1. Adem Bey merhabalar, iletişim bilgilerinizi ‘Bilgi Almak İstiyorum’ kısmına bırakırsanız sizi arayıp detaylı bilgi vermek isteriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir