23 Nisan Tatilinde Çocuğunuzun Hayal Gücünü Geliştirecek 5 Rota

Çok az bir zaman kaldı ve siz hala 23 Nisan tatilinde çocuğunuzla birlikte nereye gideceğinize karar veremediniz mi? Bence bir an önce araştırmaya başlamalısınız. Çünkü tatil, çocuklar için her zaman büyük bir neşe kaynağı olmuştur. Ee siz de kışın yorgunluğundan kurtulmayı ve biraz stres atmayı hak ettiniz zaten. O halde size birkaç rota önereceğiz. Çocuklar için tatil bizce keşfetmek anlamına geliyor. Çünkü görülen her yeni yer çocukların keşfetmesini, merak duygularını gelişmesini olumlu yönde etkiliyor.

23 Nisan Tatilinde Çocukla Tatil

23 Nisan tatilinde gideceğiniz yerleri çocuğunuzun kültürel birikimini geliştirecek destinasyonlardan derledik. Bilgili ve deneyimli rehberlerle yapılacak bu yolculuklarda çocuğunuz soru sormayı, keşfetmeyi ve bilgiye ulaşmayı kendi deneyimleriyle elde ederken kendini bir kaşif gibi hissedecek.

Kapadokya23 Nisan tatilinde

Türkiye’nin dünyaca ünlü bölgesi Kapadokya, 23 Nisan tatilinde çocuğunuzla gidebileceğiniz en güzel rotalardan biri. Her yıl yerli ve yabancı turistleri misafir eden Kapadokya’da gezilecek yerler öyle benzersiz ki, çocuğunuzla birlikte yapacağınız en güzel tatillerden biri olacağından emin olabilirsiniz. Çocuğunuz Jolly’nin Kapadokya turları ile bilgili rehberler eşliğinde peri bacalarının nasıl oluştuğunu keşfederek öğrenebilir, belki de hayatında ilk kez balonla seyahat ederek kendini ‘Güliver’in Gezileri’ kitabında hissedebilir:)

Jolly’nin Kapadokya Turları Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıkla

Çanakkale

23 Nisan tatilinde

Türkiye tarihinin günümüzdeki yansıması Çanakkale, yaş sınırı olmaksızın herkesin hayatında bir kez görmesi gereken özel yerlerden biri. Doğal güzellikleri ve tarihi ile 23 Nisan tatilinde çocuğunuzla birlikte gidebileceğiniz Çanakkale’de gezilecek yerler, tarihi ders kitaplarından çıkartıp görünür hale getirecek. Tarihi yerinde öğrenmek, çocuğunuzdaki merak etme duygusunu da körükleyecek. Bir günü Çanakkale’nin tarihi yerlerine ayırdıktan sonra istikamet oksijen deposu Kaz Dağları olsun. Doğanın nasıl müthiş bir şey olduğunu çocuğunuzla birlikte siz de keşfedecek, Kaz Dağları’nın mitolojik hikayelerine çok şaşıracaksınız! Yolculuğa adaların en güzeli Bozcaada’ya ile devam edin Çocuğunuz için unutulmaz bir tatil yapmış olmanın mutluluğunu Bozcaada feribotundayken hissedebilirsiniz:)

Jolly İle Assos, Bozcaada, Gökçeada Turları İçin Tıkla!

Kuşadası – Pamukkale

23 Nisan tatilinde

Ege’nin muhteşem güzelliğine 23 Nisan tatilinde çocuğunuzla birlikte tanık olun deriz. İonya olarak adlandırılan Kuşadası Pamukkale bölgesi çocuğunuzun hayal gücünü hiç olmadığı kadar geliştirecek. Çünkü Kuşadası Pamukkale turu ile Efes Antik Kenti’ni görecek, mitolojik efsanelere tanıklık edecek, dünyada benzeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabasında görülebilen, bembeyaz dokusuyla sizleri kendine hayran bırakacak Pamukkale travertenlerine ulaşacaksınız. 

Kuşadası Pamukkale Tur Fırsatları İçin Tıkla!

Karadeniz

23 Nisan tatilinde

Bu 23 Nisan tatilinde çocuğunuza sonsuz yeşili armağan etmek için istikamet Karadeniz olsun. Şehir hayatında, binalar arasında bir hayattan doğaya yolculuk yapmak hem size hem de çocuğunuza iyi gelecek. Trabzon’un tarihi binaları, Rize’nin yemyeşil yaylalarını, Artvin’in muhteşem doğası ile Batum’a uzanan bu yolculukta çocuğunuz oksijene ve yeşile doyarken deneyimli rehberler eşliğinde Karadeniz coğrafyasını da keşfedecek.

Jolly’nin Karadeniz Turu Kampanyalarına Göz Atmak İçin Tıkla!

İstanbul

23 Nisan tatilinde

23 Nisan’da İstanbul mu diyebilirsiniz ama bence bu fikri bir düşünün deriz. İstanbul’da yaşayanlar için bu şehri gezmek belki de bu zamana kadar pek mümkün olmamıştır. Trafiği, yoğunluğu, kalabalıklığı, iş, okulu derken İstanbul’un güzelliklerini kaçırmış olabilirsiniz. Fakat bu kültür şehrinde aslında birçok uygarlığın izini sürmeniz mümkün. Çocuğunuz için gerçek bir açık hava müzesi ve tarih bilgisidir İstanbul. Camileri, müzeleri, sarayları, kasırları, sarnıçları, sokakları, çeşmeleri, semtleri ile 23 Nisan’da çocuğunuzla birlikte İstanbul’u doyasıya keşfedin!

Jolly ile İstanbul turlarına çıkmak için tıkla!

Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.

Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

2 Yorum

    1. Merhaba Suna Hanım,

      İletişim bilgilerinizi ‘Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla bize bırakırsanız, seyahat danışmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

      Sevgiler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir