23 Nisan Tatilinde Çocuğunuzun Hayal Gücünü Geliştirecek 5 Rota

Çok az bir zaman kaldı ve siz hala 23 Nisan tatilinde çocuğunuzla birlikte nereye gideceğinize karar veremediniz mi? Bence bir an önce araştırmaya başlamalısınız. Çünkü tatil, çocuklar için her zaman büyük bir neşe kaynağı olmuştur. Ee siz de kışın yorgunluğundan kurtulmayı ve biraz stres atmayı hak ettiniz zaten. O halde size birkaç rota önereceğiz. Çocuklar için tatil bizce keşfetmek anlamına geliyor. Çünkü görülen her yeni yer çocukların keşfetmesini, merak duygularını gelişmesini olumlu yönde etkiliyor.

23 Nisan Tatilinde Çocukla Tatil

23 Nisan tatilinde gideceğiniz yerleri çocuğunuzun kültürel birikimini geliştirecek destinasyonlardan derledik. Bilgili ve deneyimli rehberlerle yapılacak bu yolculuklarda çocuğunuz soru sormayı, keşfetmeyi ve bilgiye ulaşmayı kendi deneyimleriyle elde ederken kendini bir kaşif gibi hissedecek.

Kapadokya23 Nisan tatilinde

Türkiye’nin dünyaca ünlü bölgesi Kapadokya, 23 Nisan tatilinde çocuğunuzla gidebileceğiniz en güzel rotalardan biri. Her yıl yerli ve yabancı turistleri misafir eden Kapadokya’da gezilecek yerler öyle benzersiz ki, çocuğunuzla birlikte yapacağınız en güzel tatillerden biri olacağından emin olabilirsiniz. Çocuğunuz Jolly’nin Kapadokya turları ile bilgili rehberler eşliğinde peri bacalarının nasıl oluştuğunu keşfederek öğrenebilir, belki de hayatında ilk kez balonla seyahat ederek kendini ‘Güliver’in Gezileri’ kitabında hissedebilir:)

Jolly’nin Kapadokya Turları Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıkla

Çanakkale

23 Nisan tatilinde

Türkiye tarihinin günümüzdeki yansıması Çanakkale, yaş sınırı olmaksızın herkesin hayatında bir kez görmesi gereken özel yerlerden biri. Doğal güzellikleri ve tarihi ile 23 Nisan tatilinde çocuğunuzla birlikte gidebileceğiniz Çanakkale’de gezilecek yerler, tarihi ders kitaplarından çıkartıp görünür hale getirecek. Tarihi yerinde öğrenmek, çocuğunuzdaki merak etme duygusunu da körükleyecek. Bir günü Çanakkale’nin tarihi yerlerine ayırdıktan sonra istikamet oksijen deposu Kaz Dağları olsun. Doğanın nasıl müthiş bir şey olduğunu çocuğunuzla birlikte siz de keşfedecek, Kaz Dağları’nın mitolojik hikayelerine çok şaşıracaksınız! Yolculuğa adaların en güzeli Bozcaada’ya ile devam edin Çocuğunuz için unutulmaz bir tatil yapmış olmanın mutluluğunu Bozcaada feribotundayken hissedebilirsiniz:)

Jolly İle Assos, Bozcaada, Gökçeada Turları İçin Tıkla!

Kuşadası – Pamukkale

23 Nisan tatilinde

Ege’nin muhteşem güzelliğine 23 Nisan tatilinde çocuğunuzla birlikte tanık olun deriz. İonya olarak adlandırılan Kuşadası Pamukkale bölgesi çocuğunuzun hayal gücünü hiç olmadığı kadar geliştirecek. Çünkü Kuşadası Pamukkale turu ile Efes Antik Kenti’ni görecek, mitolojik efsanelere tanıklık edecek, dünyada benzeri sadece İtalya’da Travertino isimli kasabasında görülebilen, bembeyaz dokusuyla sizleri kendine hayran bırakacak Pamukkale travertenlerine ulaşacaksınız. 

Kuşadası Pamukkale Tur Fırsatları İçin Tıkla!

Karadeniz

23 Nisan tatilinde

Bu 23 Nisan tatilinde çocuğunuza sonsuz yeşili armağan etmek için istikamet Karadeniz olsun. Şehir hayatında, binalar arasında bir hayattan doğaya yolculuk yapmak hem size hem de çocuğunuza iyi gelecek. Trabzon’un tarihi binaları, Rize’nin yemyeşil yaylalarını, Artvin’in muhteşem doğası ile Batum’a uzanan bu yolculukta çocuğunuz oksijene ve yeşile doyarken deneyimli rehberler eşliğinde Karadeniz coğrafyasını da keşfedecek.

Jolly’nin Karadeniz Turu Kampanyalarına Göz Atmak İçin Tıkla!

İstanbul

23 Nisan tatilinde

23 Nisan’da İstanbul mu diyebilirsiniz ama bence bu fikri bir düşünün deriz. İstanbul’da yaşayanlar için bu şehri gezmek belki de bu zamana kadar pek mümkün olmamıştır. Trafiği, yoğunluğu, kalabalıklığı, iş, okulu derken İstanbul’un güzelliklerini kaçırmış olabilirsiniz. Fakat bu kültür şehrinde aslında birçok uygarlığın izini sürmeniz mümkün. Çocuğunuz için gerçek bir açık hava müzesi ve tarih bilgisidir İstanbul. Camileri, müzeleri, sarayları, kasırları, sarnıçları, sokakları, çeşmeleri, semtleri ile 23 Nisan’da çocuğunuzla birlikte İstanbul’u doyasıya keşfedin!

Jolly ile İstanbul turlarına çıkmak için tıkla!

2 Yorum

    1. Merhaba Suna Hanım,

      İletişim bilgilerinizi ‘Turla İlgili Bilgi Almak İstiyorum’ butonuyla bize bırakırsanız, seyahat danışmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

      Sevgiler,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir