2017 Yılı Resmi Tatil Günleri

2017 yılına girdiğimiz şu günlerde herkesin merak ettiği ve şimdiden hesapladığı en önemli konu muhakkak ki 2017’de ne kadar tatil yaşayacağımız. 2017 resmi tatil günlerine göre yılın başında tatil planları yapılıp şimdiden tüm izinler patrona bildirilmeli değil mi?

Sizin için 2017 yılında tatil yapabileceğiniz günleri çıkardık. Dilerseniz gelin bakın size en uygun tarihleri seçin:

Yeni Yıl Tatili

Biliyorsunuz ki yılbaşı bu yıl cumartesi gününe denk geldi ve 1 Ocak da haliyle pazar günüydü. Yeni yıla tatil açısından biraz şansız başladık. Olsun, yıl uzun diyoruz ve önümüzdeki tatil günlerine bakıyoruz.,

14 Şubat

14 Şubat‘ta bir tatil gözükmüyor, fakat siz bir imkanını bulup kendinize izin yaratabilirsiniz çok güzel önerilerimiz mevcut. Sevgilinizle bu özel günü aşkın şehri Paris‘te geçirebilirsiniz. Her bir sokağı her bir noktası aşk kokan bu özel şehirde güzel bir sevgililer günü geçirmek istiyorsanız tıklayınız.

Paris

Mart

Mart ayında resmi bir tatil yok, ama çok bunaldım bir tatile ihtiyacım var diyorsanız bu ay için de önerilerimiz mevcut. Mart ayını doğasıyla huzur veren ve bahar ayını en güzel şekilde değerlendirmenize vesile olacak kültür turlarımızdan Ege’nin Saklı Köyleri turuyla değerlendirebilirsiniz.

23 Nisan Tatili

Şanssızlığımız 23 Nisan’da da devam etmekte… 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı pazar gününe denk geliyor. Yine de kendinize vakit ayırmak isteyip izin kullanacağım diyorsanız, nisan ayı için de çok hoş önerilerde bulunacağız: Tarihe, sanata ve doğaya aşıksanız Roma turlarını tercih edebilir ya da baharın gelişini Festival Turlarıyla kutlayabilirsiniz. Dinlenmeye ihtiyacım var diyorsanız da Kıbrıs otellerinin konforuyla huzuru ve dinginliği yakalayabilirsiniz.

blank

1 Mayıs Tatili

2017’nin ilk resmi tatili ve en güzel tarihi 1 Mayıs gibi gözüküyor. 1 Mayıs pazartesi gününe denk geliyor. Hafta sonunu pazartesi ile birleştirip cuma iş çıkışı da yola çıkarsanız size dolu dolu 3 günlük güzel bir tatil çıkıyor. 1 Mayıs’ta size neşe dolu insanları, müziğin eksik olmadığı sokaklarıyla Küba turlarımızı öneriyoruz.

19 Mayıs Tatili

Şansımız açıldı galiba, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı da hafta arasına denk geliyor. 19 Mayıs hem de en güzel güne, cuma gününe denk geliyor. Perşembeden tatil yolları bize göründü desenize. Dolu dolu 3 günlük güzel bir tatil yine bizim oldu. Bu tatili ülkemizin masal diyarlarından birinde Kapadokya’da geçirebilirsiniz. Kapadokya turlarımızı daha detaylı incelemek için tıklayınız.

Ramazan Bayramı Tatili

2017 yılında resmi tatillerin çoğunun hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle yılın en uzun tatilini Ramazan bayramı tatiliyle yaşayacağız. Cumartesi bayram arifesini girip pazar günü de bayramın ilk gününü yaşayacağız. Hafta içi pazartesi ve salı günleri de bayramın ikinci ve üçüncü günlerine denk geliyor. Ramazan bayramında 4 günlük güzel bir tatil planı yapabilirsiniz. Güzel uzun tatili Baştan Başa İtalya Turuyla değerlendirebilirsiniz.

blank

15 Temmuz Tatili

Darbe girişiminin  yapıldığı gün olan 15 Temmuz da resmi tatillerimize dahil oldu. Fakat bu yıl 15 Temmuz cumartesi gününe denk geliyor. Eğer sizin temmuz ayında yıllık izninizi kullanma gibi bir planınız varsa Yunan Adaları Gemi Turlarıyla bambaşka bir tatil geçirebilirsiniz.

30 Ağustos Zafer Bayramı Tatili

30 Ağustos Zafer Bayramı çarşamba gününe denk geliyor.

Kurban Bayramı Tatili

Yılın en uzun tatili Kurban bayramı tatili olacak. 30 Ağustos Zafer Bayramının hemen ardından 31 Ağustos bayram arefesi, 1 Eylül bayramın ilk günüyle beraber takip eden 2 Eylül cumartesi, 3 Eylül pazar ve  4 Eylül pazartesi resmi tatil olacak. Toplam 6 günlük upuzun bir tatil sizi bekliyor olacak. Bu upuzun yaz tatilini Mavi Yolculuk Turuna çıkarak değerlendirebilirsiniz.

Kemer

29 Ekim Tatili

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı da maalesef bu yıl pazar gününe denk geliyor. Siz yine de kendinize tatil ilan ederseniz diye Orta Avrupa Turlarını öneriyoruz.

Kasım

Kasım ayında dinlenme ihtiyacınız olursa diye de Termal Otelleri öneriyoruz. Şifalı sularda tüm yılın yorgunluğunu atıp hem sağlık hem de huzur bulabilirsiniz.

Aralık

Aralık ayında tatiliniz varsa şayet sıcak diyarlara kaçmanızı öneriyoruz. Sıcak diyarların da en favori adresi Dubai turları muhakkak ki…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir