2017 Yılı Resmi Tatil Günleri

2017 yılına girdiğimiz şu günlerde herkesin merak ettiği ve şimdiden hesapladığı en önemli konu muhakkak ki 2017’de ne kadar tatil yaşayacağımız. 2017 resmi tatil günlerine göre yılın başında tatil planları yapılıp şimdiden tüm izinler patrona bildirilmeli değil mi?

Sizin için 2017 yılında tatil yapabileceğiniz günleri çıkardık. Dilerseniz gelin bakın size en uygun tarihleri seçin:

 • Yeni Yıl Tatili 

Biliyorsunuz ki yılbaşı bu yıl cumartesi gününe denk geldi ve 1 Ocak da haliyle pazar günüydü. Yeni yıla tatil açısından biraz şansız başladık. Olsun, yıl uzun diyoruz ve önümüzdeki tatil günlerine bakıyoruz.,

 • 14 Şubat

14 Şubat‘ta bir tatil gözükmüyor, fakat siz bir imkanını bulup kendinize izin yaratabilirsiniz çok güzel önerilerimiz mevcut. Sevgilinizle bu özel günü aşkın şehri Paris‘te geçirebilirsiniz. Her bir sokağı her bir noktası aşk kokan bu özel şehirde güzel bir sevgililer günü geçirmek istiyorsanız tıklayınız.

Paris

 • Mart

Mart ayında resmi bir tatil yok, ama çok bunaldım bir tatile ihtiyacım var diyorsanız bu ay için de önerilerimiz mevcut. Mart ayını doğasıyla huzur veren ve bahar ayını en güzel şekilde değerlendirmenize vesile olacak kültür turlarımızdan Ege’nin Saklı Köyleri turuyla değerlendirebilirsiniz.

 • 23 Nisan Tatili 

Şanssızlığımız 23 Nisan’da da devam etmekte… 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı pazar gününe denk geliyor. Yine de kendinize vakit ayırmak isteyip izin kullanacağım diyorsanız, nisan ayı için de çok hoş önerilerde bulunacağız: Tarihe, sanata ve doğaya aşıksanız Roma turlarını tercih edebilir ya da baharın gelişini Festival Turlarıyla kutlayabilirsiniz. Dinlenmeye ihtiyacım var diyorsanız da Kıbrıs otellerinin konforuyla huzuru ve dinginliği yakalayabilirsiniz.

 • 1 Mayıs Tatili 

2017’nin ilk resmi tatili ve en güzel tarihi 1 Mayıs gibi gözüküyor. 1 Mayıs pazartesi gününe denk geliyor. Hafta sonunu pazartesi ile birleştirip cuma iş çıkışı da yola çıkarsanız size dolu dolu 3 günlük güzel bir tatil çıkıyor. 1 Mayıs’ta size neşe dolu insanları, müziğin eksik olmadığı sokaklarıyla Küba turlarımızı öneriyoruz.

 • 19 Mayıs Tatili 

Şansımız açıldı galiba, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı da hafta arasına denk geliyor. 19 Mayıs hem de en güzel güne, cuma gününe denk geliyor. Perşembeden tatil yolları bize göründü desenize. Dolu dolu 3 günlük güzel bir tatil yine bizim oldu. Bu tatili ülkemizin masal diyarlarından birinde Kapadokya’da geçirebilirsiniz. Kapadokya turlarımızı daha detaylı incelemek için tıklayınız.

 • Ramazan Bayramı Tatili 

2017 yılında resmi tatillerin çoğunun hafta sonuna denk gelmesi nedeniyle yılın en uzun tatilini Ramazan bayramı tatiliyle yaşayacağız. Cumartesi bayram arifesini girip pazar günü de bayramın ilk gününü yaşayacağız. Hafta içi pazartesi ve salı günleri de bayramın ikinci ve üçüncü günlerine denk geliyor. Ramazan bayramında 4 günlük güzel bir tatil planı yapabilirsiniz. Güzel uzun tatili Baştan Başa İtalya Turuyla değerlendirebilirsiniz.

 • 15 Temmuz Tatili 

Darbe girişiminin  yapıldığı gün olan 15 Temmuz da resmi tatillerimize dahil oldu. Fakat bu yıl 15 Temmuz cumartesi gününe denk geliyor. Eğer sizin temmuz ayında yıllık izninizi kullanma gibi bir planınız varsa Yunan Adaları Gemi Turlarıyla bambaşka bir tatil geçirebilirsiniz.

 • 30 Ağustos Zafer Bayramı Tatili 

30 Ağustos Zafer Bayramı çarşamba gününe denk geliyor.

 • Kurban Bayramı Tatili 

Yılın en uzun tatili Kurban bayramı tatili olacak. 30 Ağustos Zafer Bayramının hemen ardından 31 Ağustos bayram arefesi, 1 Eylül bayramın ilk günüyle beraber takip eden 2 Eylül cumartesi, 3 Eylül pazar ve  4 Eylül pazartesi resmi tatil olacak. Toplam 6 günlük upuzun bir tatil sizi bekliyor olacak. Bu upuzun yaz tatilini Mavi Yolculuk Turuna çıkarak değerlendirebilirsiniz.

Kemer

 • 29 Ekim Tatili

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı da maalesef bu yıl pazar gününe denk geliyor. Siz yine de kendinize tatil ilan ederseniz diye Orta Avrupa Turlarını öneriyoruz.

 • Kasım

Kasım ayında dinlenme ihtiyacınız olursa diye de Termal Otelleri öneriyoruz. Şifalı sularda tüm yılın yorgunluğunu atıp hem sağlık hem de huzur bulabilirsiniz.

 • Aralık

Aralık ayında tatiliniz varsa şayet sıcak diyarlara kaçmanızı öneriyoruz. Sıcak diyarların da en favori adresi Dubai turları muhakkak ki…

Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir