1 Mayıs ve 19 Mayıs Yurt Dışı Tatil Önerileri

Kışın kasvetinden ve iş stresinden bir nebze olsun uzaklaşmak için şimdiden tatil planlarını yapmalısınız. Tatil için önümüzdeki en yakın tatil tarihlerini ve önerilerini hazırladık.

1 Mayıs Tatil Önerileri

Bu yıl resmi tatiller konusunda biraz şanssız olabiliriz, fakat ilk resmi tatili mükemmel şekilde değerlendirebilirsiniz. Özellikle yurt dışı tatili düşünüyorsanız 2017’nin ilk resmi tatili 1 Mayıs için harika öneriler derledik:

  • Küba Turu

1 Mayıs’ı yerinde kutlamak için tabii ki en güzel yer Küba… Bambaşka kültürü, içinizi ısıtacak yaz sıcağı ve içten, hareketli insanlarıyla Küba turu sizi çok keyiflendirecek. Bozulmamış kültürü, nostaljik arabaları ve her sokaktan taşan müzik sesiyle 1 Mayıs’ı Küba’da geçirdiğinize hiç pişman olmayacaksınız.

  • Vizesiz Baştan Başa Balkanlar Turu

Tarihte yolculuğa çıkmak istiyorsanız Vizesiz Baştan Başa Balkanlar turu çok güzel bir seçenek olabilir. Tarihin izinde adım adım gezerken bir yandan da Balkanların eşsiz gastronomi kültürünü keşfedebilirsiniz.

  • Bangkok & Phuket & Singapur Turları

Tropikal bir tatil seviyorsanız müthiş bir üçlü önereceğiz: Bangkok & Phuket & Singapur Turları… Bu turda Bangkok‘ta alışılagelmişin dışında bir kültürle karşılaşıp, Phuket‘te okyanusun, denizin ve kumun tadını çıkaracaksınız. Singapur‘da ise düzenli ve tertemiz bir şehirde alışveriş keyfi yaşayacaksınız.

  • Baştan Başa İtalya Turları

İtalya’yı görmediyseniz ya da tamamını gezemediyseniz Baştan Başa İtalya turları harika bir tercih olabilir. İtalya’nın romantik şehirlerinde tarihi, sanatı ve kültürü doyasıya özümseyebilirsiniz. Bir de unutmadan İtalyan kahvesinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

  • Balkanlar & Yunanistan Turları

1 Mayıs’ta çok uzağa gitmeyeyim diyorsanız da önerimiz Balkanlar & Yunanistan turları olacak. Balkanların yemyeşil ve samimi şehirlerinde gezip Balkan kültürünü yaşayabilirsiniz. Bunun yanında Balkan yemekleriyle damağınız da enfes bir tatil yaşayabilir.

Tüm 1 Mayıs turlarını görmek için tıklayınız.

19 Mayıs Tatil Önerileri

2017 yılında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı hafta arasına denk geliyor. Cuma gününe denk gelen 19 Mayıs’ı perşembeden izne çıkıp hafta sonunu da içine katarak uzun bir tatile çevirebilirsiniz. Bu uzun tatili güzel bir yurt dışı tatiliyle taçlandırmak lazım şimdi…

İşte 19 Mayıs için güzel tatil önerilerimiz:

  • Yunanistan Turları

Buram buram Ege kokan bir ülkede rembetiko müzikleri eşliğinde bir tatil geçirmek istiyorsanız Yunanistan turlarını tercih edebilirsiniz. Osmanlı ve Roma kültürünün harmanlandığı bu enerjik ülkede gezmeye de yemek yemeye de doyacaksınız.

  • Orta Avrupa Turları 

Nostaljik, tarih kokan bir gezi arıyorsanız Orta Avrupa turlarını önerebiliriz. Bu turla Viyana‘nın nostaljik köprülerinde gezip romantik şehir Prag‘ın sokaklarında aşkı hissedebilirsiniz. Geceleri ışıl ışıl haliyle sizi büyüleyecek Budapeşte‘ye ise hayran kalacaksınız.

  • İspanya Turları

Püfür püfür Akdeniz kokan İspanya turları bambaşka diyarlarda olma hissini size fazlasıyla yaşatabilir. İspanyol müziği ve dansını tüm sokaklarında hissedeceğiniz bu geziyle İspanyol şehirleri Barselona, Madrid ve Sevilla‘ya mütemadiyen bağlanacaksınız.

  • Vizesiz Lviv Turları 

Pasaport ve vizeyi son günlerde kaldıran Ukrayna’nın güzel şehri Lviv‘e seyahat de çok hoş olabilir. Özellikle Lviv yemyeşil parklarıyla kendinizi doğanın tam kalbinde hissetmenizi sağlayacak. Bunun yanında şirin mi şirin meydanları ve eşsiz restoranlarıyla Lviv’e mutlaka gitmek lazım.

  • Benelux & Paris Turları

Aşkı, ihtişamı ve tarihi Benelux & Paris turlarında bulabilirsiniz. Bu turla Paris ile beraber Benelux ülkelerinin Köln, Amsterdam ve Brüksel şehirlerini gezeceksiniz. Paris’te aşkın izini sürüp Köln, Amsterdam ve Brüksel’in tarihi meydanlarında şehirlerin nabzını tutabilirsiniz.

Tüm 19 Mayıs Turları için tıklayınız.

Bilgi Almak İstiyorum

Hangi destinasyon olursa olsun, Jolly Tur sizlere özel turlar düzenleyerek yeni dünyalar keşfetmenize yardımcı oluyor.
KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI MEVZUATI KAPSAMINDA
MÜŞTERİ ONAY FORMU
Bu onay metni, Club Jolly Turizm ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (“Şirket”) müşterilerinden satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la toplanan kişisel verilerin (aşağıda tanımlanmaktadır) nasıl kullanılacağını açıklamaktadır. Müşterinin kişisel verileri, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (“Kanun”) ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak toplanacak, kullanılacak, işlenecek, saklanılacak, ifşa edilecek, aktarılacak ve güvende tutulacaktır.Şirket müşterinin ve beraberinde hizmet alan kişilerin ismi, soy ismi, cinsiyeti, doğum tarihi, uyruğu, T.C. kimlik numarası, pasaport numarası ve tipi, detaylı adresi, e-posta adresi ve telefon numaraları, kredi kartı bilgileri, kredi kartının geçerlilik tarihi ve CVV numarası (“Kişisel Veriler”) hakkında bilgi toplayacaktır.Şirket Kişisel Veriler’i, iştiraki olan UTS Turizm ve Ticaret Limited Şirketi (“UTS”), grup şirketi olan Gordion Teknoloji Anonim Şirketi (“Gordion”) ve Şirket’in yetkili satış acenteleri dahil olmak üzere seyahatinizle bağlantılı tüm hizmet sağlayıcılarıyla (“Hizmet Sağlayıcıları”) satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la paylaşacaktır.Şirket, UTS, Gordion ve Hizmet Sağlayıcıları Kişisel Veriler’i yalnızca satışlar, özel teklifler, indirimler ve faaliyetler hakkında bilgilendirme gibi pazarlama amaç(larıy)la kullanacak, işleyecek, saklayacak, ifşa edecek, ve güvende tutacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in, saklanması konusunda müşterinin bulunduğu ülkedeki hukuk düzeni ile denk seviyede veri koruma düzenlemeleri olmayabilecek, seyahat edilecek ülkelerde, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve İngiltere’de bulunan ve seyahat acenteleri ile seyahatinizle bağlantılı Hizmet Sağlayıcıları dahil olmak üzere Şirket ile işbirliği içinde olan üçüncü kişilere aktarabilecektir. Ancak Şirket, Kişisel Veriler’in bu ülkelerde Kanun’a ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına uygun olarak korunması için yeterli önlemleri alacaktır.Şirket, Kişisel Veriler’in yetkisiz veya yasadışı işlenmesine veya erişimine, sehven kaybına, imhasına veya zarar verilmesine karşı korunmasını sağlayacak ve Kişisel Veriler’in saklanması için uygun güvenlik seviyesini oluşturmak amacıyla, tüm gerekli teknik ve diğer önlemleri alacaktır. Şirket ayrıca, Kişisel Veriler’e yasadışı erişimini önlemek amacıyla gerekli önlemleri almakta ve Kişisel Veriler’in toplanması, saklanması ve işlenmesi üzerine düzenli olarak denetimler yapmaktadır. Kişisel Veriler’e erişimi sadece bu verilere kati şekilde erişime ihtiyacı olan ve kati sözleşmesel gizlilik yükümlülüğüne sahip çalışanlar, sözleşmesel yükleniciler, yetkililer ve diğer ilgili taraflar ile kısıtlı tutulmaktadır.
Kanun uyarınca müşteri, Kişisel Veriler’in işlenip işlenmediğini öğrenme; işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme; işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme; yurt içinde veya yurt dışında Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişileri bilme; Kişisel Veriler’in eksik veya yanlış işlenmiş olması hâlinde bunların düzeltilmesini isteme; işlenmesini gerektiren sebeplerin ortadan kalkması halinde Kişisel Veriler’in silinmesini veya yok edilmesini isteme; Kanun Madde 7 uyarınca yukarıda bahsedilen düzeltme, silme veya yok etme işlemlerinin, Kişisel Veriler’in aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme; işlenen Kişisel Veriler’in münhasıran otomatik sistemler vasıtasıyla analiz edilmesi suretiyle aleyhinize bir sonucun ortaya çıkmasına itiraz etme; ve Kişisel Veriler’in Kanun’a aykırı olarak işlenmesi sebebiyle zarara uğranılması hâlinde zararın giderilmesini talep etme haklarına sahiptir.Şirket’in Kanun ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatına ilişkin uyum ve politikalarına dair daha fazla bilgi edinmek ve talepleriniz için Şirket’e https://www.jollytur.com/iletisim adresinden ulaşılabilecektir.

Kendi adıma ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcılar adına bu bildirimi okuduğumuzu ve kişisel verilerimizin bu bildirimde açıklandığı şekilde kullanılmasına, işlenmesine ve üçüncü kişilere veya yurtdışına aktarılmasına izin verdiğimizi onaylıyorum.
Bu onay formunun, benim ve adına sözleşmeyi onayladığım katılımcıların açık rızası dahilinde onaylandığını, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve yürürlükte olan diğer veri koruma mevzuatı çerçevesinde, Jolly Tur’a bu kişiler tarafından yöneltilebilecek davalar ve tazminat talepleri dahil olmak üzere tüm taleplerden sorumlu olduğumu Jolly Tur’u tüm bu taleplerden ari tutacağımı kabul, beyan ve taahhüt ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir