1 Mayıs ve 19 Mayıs Yurt Dışı Tatil Önerileri

Kışın kasvetinden ve iş stresinden bir nebze olsun uzaklaşmak için şimdiden tatil planlarını yapmalısınız. Tatil için önümüzdeki en yakın tatil tarihlerini ve önerilerini hazırladık.

1 Mayıs Tatil Önerileri

Bu yıl resmi tatiller konusunda biraz şanssız olabiliriz, fakat ilk resmi tatili mükemmel şekilde değerlendirebilirsiniz. Özellikle yurt dışı tatili düşünüyorsanız 2017’nin ilk resmi tatili 1 Mayıs için harika öneriler derledik:

  • Küba Turu

1 Mayıs’ı yerinde kutlamak için tabii ki en güzel yer Küba… Bambaşka kültürü, içinizi ısıtacak yaz sıcağı ve içten, hareketli insanlarıyla Küba turu sizi çok keyiflendirecek. Bozulmamış kültürü, nostaljik arabaları ve her sokaktan taşan müzik sesiyle 1 Mayıs’ı Küba’da geçirdiğinize hiç pişman olmayacaksınız.

  • Vizesiz Baştan Başa Balkanlar Turu

Tarihte yolculuğa çıkmak istiyorsanız Vizesiz Baştan Başa Balkanlar turu çok güzel bir seçenek olabilir. Tarihin izinde adım adım gezerken bir yandan da Balkanların eşsiz gastronomi kültürünü keşfedebilirsiniz.

blank

  • Bangkok & Phuket & Singapur Turları

Tropikal bir tatil seviyorsanız müthiş bir üçlü önereceğiz: Bangkok & Phuket & Singapur Turları… Bu turda Bangkok‘ta alışılagelmişin dışında bir kültürle karşılaşıp, Phuket‘te okyanusun, denizin ve kumun tadını çıkaracaksınız. Singapur‘da ise düzenli ve tertemiz bir şehirde alışveriş keyfi yaşayacaksınız.

blank

  • Baştan Başa İtalya Turları

İtalya’yı görmediyseniz ya da tamamını gezemediyseniz Baştan Başa İtalya turları harika bir tercih olabilir. İtalya’nın romantik şehirlerinde tarihi, sanatı ve kültürü doyasıya özümseyebilirsiniz. Bir de unutmadan İtalyan kahvesinin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

blank

  • Balkanlar & Yunanistan Turları

1 Mayıs’ta çok uzağa gitmeyeyim diyorsanız da önerimiz Balkanlar & Yunanistan turları olacak. Balkanların yemyeşil ve samimi şehirlerinde gezip Balkan kültürünü yaşayabilirsiniz. Bunun yanında Balkan yemekleriyle damağınız da enfes bir tatil yaşayabilir.

blank

Tüm 1 Mayıs turlarını görmek için tıklayınız.

19 Mayıs Tatil Önerileri

2017 yılında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı hafta arasına denk geliyor. Cuma gününe denk gelen 19 Mayıs’ı perşembeden izne çıkıp hafta sonunu da içine katarak uzun bir tatile çevirebilirsiniz. Bu uzun tatili güzel bir yurt dışı tatiliyle taçlandırmak lazım şimdi…

İşte 19 Mayıs için güzel tatil önerilerimiz:

  • Yunanistan Turları

Buram buram Ege kokan bir ülkede rembetiko müzikleri eşliğinde bir tatil geçirmek istiyorsanız Yunanistan turlarını tercih edebilirsiniz. Osmanlı ve Roma kültürünün harmanlandığı bu enerjik ülkede gezmeye de yemek yemeye de doyacaksınız.

blank

  • Orta Avrupa Turları 

Nostaljik, tarih kokan bir gezi arıyorsanız Orta Avrupa turlarını önerebiliriz. Bu turla Viyana‘nın nostaljik köprülerinde gezip romantik şehir Prag‘ın sokaklarında aşkı hissedebilirsiniz. Geceleri ışıl ışıl haliyle sizi büyüleyecek Budapeşte‘ye ise hayran kalacaksınız.

blank

  • İspanya Turları

Püfür püfür Akdeniz kokan İspanya turları bambaşka diyarlarda olma hissini size fazlasıyla yaşatabilir. İspanyol müziği ve dansını tüm sokaklarında hissedeceğiniz bu geziyle İspanyol şehirleri Barselona, Madrid ve Sevilla‘ya mütemadiyen bağlanacaksınız.

blank

  • Vizesiz Lviv Turları 

Pasaport ve vizeyi son günlerde kaldıran Ukrayna’nın güzel şehri Lviv‘e seyahat de çok hoş olabilir. Özellikle Lviv yemyeşil parklarıyla kendinizi doğanın tam kalbinde hissetmenizi sağlayacak. Bunun yanında şirin mi şirin meydanları ve eşsiz restoranlarıyla Lviv’e mutlaka gitmek lazım.

blank

  • Benelux & Paris Turları

Aşkı, ihtişamı ve tarihi Benelux & Paris turlarında bulabilirsiniz. Bu turla Paris ile beraber Benelux ülkelerinin Köln, Amsterdam ve Brüksel şehirlerini gezeceksiniz. Paris’te aşkın izini sürüp Köln, Amsterdam ve Brüksel’in tarihi meydanlarında şehirlerin nabzını tutabilirsiniz.

blank

Tüm 19 Mayıs Turları için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir